Фільтри
Продаж квартир в новобудовах Гостомеля з відступленням прав
45 оголошень
- найбільша площа
45 оголошень
- найбільша площа

57 500 $
1 474 $/м²
Остромирська вул., 35-А
1 кімната
39 / 13 / 19 м²
поверх 3 з 5
2016 рік побудови
сьогодні
ГАРЯЧА пропозиція)))
✨ Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом
📍 Гостомель
💰 Вартість: 57 500$
📐 Площа: 40 м²
🍽 Кухня: 20 м² (простора кухня-вітальня!)
🏢 Поверх: 3/5
Сучасна квартира з ремонтом — заїжджай і живи без додаткових вкладень 🙌
🖤 Стильний інтер’єр (чорний / білий / червоний)
🍽 Велика кухня-вітальня — ідеально для життя та прийому гостей
🛏 Окрема спальня
🛁 Сучасний санвузол
☀️ Світла квартира з великими вікнами
🏢 Охайний під’їзд, новий будинок
🏦 Підходить під програму єВідновлення АЛЕ ЯКЩО КОШТИ УЖЕ ЗАБРОНЬОВАНІ.
Перевага ГОТІВКА.
💡 Ідеально підійде:
— для власного проживання
— під оренду / інвестицію
📲 Перегляди за домовленістю
Пиши в дірект або телефонуй
#GoldПартнери #нерухоміс...

35 500 $
855 $/м²
Молодіжна вул., 11/7
1 кімната
42 / 11 / 18 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
1-кімнатна квартира в Гостомелі | ЖК “Гостомельські Липки”
Квартира, яка точно варта вашої уваги!
Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із Києвом, але без міської метушні.
▪️Основні характеристики:
Поверх: 4/4
Площа: 41.5м²
Стан: після будівельників — можна одразу починати ремонт
Індивідуальне газове опалення
Встановлений новий котел і всі лічильники
Будинок вже введений в експлуатацію — документи готові!
▪️Переваги ЖК “Гостомельські Липки”:
- Тихий, зелений район
- Чисте повітря, спокійна атмосфера
- Поруч магазини, школа, зупинки транспорту
- Зручне сполучення з Києвом (20–25 хв до метро)
▪️Чому варто купити саме цю квартиру:
Ціна — 🔥
Податки -2%
Ідеально підходить як для жит...

126 000 $
894 $/м²
Прорізна вул., 7
4 кімнати
141 / 47 / 47 м²
поверх 8 з 8
2019 рік побудови
сьогодні
Без комісії.
Продаж видового пентхаусу в ЖК бізнес класу На Прорізній.
Загальна площа 141 м².
Кухня-вітальня-47,5 м².
Три окремі спальні кімнати-47 м².
2 санвузли-6,5 м² та 2,8 м².
2 тераси-25,6 м² та 7,3 м².
Балкон-4,8 м².
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел Bosh.
Ергономічне перепланування, внутрішні стіни з цегли.
Чистова штукатурка, розведена електрика та сантехніка, водяна тепла підлога.
Неймовірний вид з терас на ліс та озеро, є зона для облаштування барбекю.
Дизайнерський проект в подарунок.
Топова локація, в житловому комплексі розвинена інфраструктура.
Телефонуйте для перегляду, швидкий показ.
70 500 $
705 $/м²
Пушкіна вул., 16-Б
3 кімнати
100 / 60 / 15 м²
поверх 3 з 4
2007 рік побудови
сьогодні
2х ярусна, вдале планування, відчуття справжнього будинку.
Но сьогодні потрібна косметика.
Завжди тепло.

55 000 $
815 $/м²
Мисливська вул., 3-Б
2 кімнати
68 / 36 / 15 м²
поверх 4 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж 2к квартири в місті Гостомель, Київська обл , вулиця Мисливська, 3Б.
Загальна площа 67,5 м2, житлова 36,2 м2. Квартира в стані від забудовника знаходиться на 4 поверсі 9-ти поверхового будинку в ЖК PARKTOWN, висота стелі 2,80м, стоїть газовий котел, радіатори. По квартирі проведена електропроводка. Загальний стан після будівельників.
ЖК PARKTOWN це сучасний житловий комплекс класу «комфорт+», де втілено нову концепцію житла європейського формату в українському передмісті Києва.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Утеплювач фасада - базальтова мінеральна вата
- Опалення – індивідуальне газове
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- За...

783 990 грн
31 000 грн/м²
Українська вул., (Будинок 4)
Вільне планування
25 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood
✨ Вільна квартира
📍 Будинок 4 | Під’їзд 5
🏢 4 поверх
📐 Площа: 25.29 м²
💰 Ціна: 31 000$
💵 783 689 грн
✔️ Індивідуальне газове опалення
✔️ Закрита територія ЖК
✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр
✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м²
✔️ Лоджія
✔️ Сучасне та функціональне планування
✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції
📲 Катерина
📞 [телефон приховано]
Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑

25 000 $
731 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
34 / 14 / 10 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Продається однокімнатна квартира без ремонту
Площа: 34,2 / 13,9 / 10,4 кв.м
Поверх: 3 з 10
Квартира з зручним плануванням, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Розташована у зручній локації: поруч зупинка громадського транспорту, школа, ринок, амбулаторія, поліклініка. В пішій доступності озеро з облаштованими зонами відпочинку та альтанками.
Можливий продаж по державним програмам
Без комісії
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.

49 000 $
1 400 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
35 / 16 / 10 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
вчора
Продаж світлої 1-кімнатної квартири з ремонтом у центрі Гостомеля 🌿
Загальна площа — 34 кв.м
Поверх — 3/10
Є гардеробна та балкон
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна одразу заїжджати або здавати в оренду без додаткових вкладень.
Дуже зручна локація: поруч школа, дитячий садок, магазини, супермаркет, ринок, кав’ярні, Нова Пошта, амбулаторія, поліклініка, озеро та парк.
Зупинка громадського транспорту — біля будинку. До Києва — близько 10 хвилин на авто.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Можливий продаж по державним програмам.
Без комісії.
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.
Відео квар...
Шукайте нерухомість в Гостомелі за фільтрами

35 000 $
1 458 $/м²
Мирна вул., 3-Б
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
вчора
Квартира студія з ремонтом
Гостомель, поряд з Бучанським парком,
ЖК Сенсація
Квартира готова до проживання з усім необхідним для життя

73 000 $
1 825 $/м²
Мисливська вул., 24
1 кімната
40 / 16 / 24 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
2 дні тому
Продам 1-кімнатну квартиру преміум-класу з дизайнерським ремонтом, повністю укомплектовану меблями та технікою — заїжджай і живи. Усе, що ви бачите на фото, залишається новим власникам.
Квартиру створювали для себе, з максимальною увагою до якості та деталей — без компромісів і економії.
Всі меблі в квартирі виготовлялася індивідуально під замовлення, продумана до дрібниць і створена спеціально для цього простору.
Будинок розташований серед соснового лісу та поруч з доглянутим парком — всього 50 метрів від будинку.
Панорамне вікно відкриває розкішний вид на сосни, а після літнього дощу квартира наповнюється свіжим хвойним ароматом і заспокійливим співом птахів — атмосфера заміського життя....

49 700 $
924 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
2 кімнати
54 / 39 / 15 м²
поверх 1 з 7
2019 рік побудови
2 дні тому
Продаж 2-кімнатної квартири 53.8 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа — 53.8 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Бучанський парк, магазини, аптека, салон краси, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, бювет.
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за державними програмами: єОселя, єВідновлення
Додатково:
Ремонт на початковій стадії, термін закінчення максимально швидкий.
Квартира підійде як для власного...
27 700 $
902 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
31 / 21 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири-студії в новому заселеному ЖК в місті Гостомель.
Площа - 30.7 м2
3/4
Ціна - 27 700 $
Переваги:
Зручна локація комплексу, 5 хвилин до Бучанського парку, та 15-20 хвилин до столиці!
Поруч є необхідна інфраструктура, також школа та дитячий садочок.
Комплекс газифікований, опалення індивідуальне газове.
Укриття - підвал.
Гостьовий паркінг.
Наповнення:
- чистова, лазерна стяжка підлоги
- піщано-цементна штукатурка стін
- заведені всі централізовані комунікації (вода, світло, газ) та встановлені лічильники
- двоконтурний газовий котел
- вікна металопластикові 2-камерні та 6-камерний профіль
- домофон та інтернет
- двері металеві з МВФ накладкою
Можливий продаж по Держп...

32 300 $
923 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 16 / 12 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом 34,9 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа 34,9м²
Поверх цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за програмою єВідновлення (ціна 33200)
Квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перег...

53 500 $
918 $/м²
Остромирська вул., 49-Г/1
2 кімнати
58 / 27 / 17 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Life, Гостомель
Площа — 58.3 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Додатково:
Квартира підійде як для власного прожив...

117 000 $
1 042 $/м²
Мисливська вул., 24
3 кімнати
112 / 66 / 27 м²
поверх 8 з 10
сьогодні
Продаж унікальної квартири з ремонтом в новому ЖК.
Площа 112.3 м.кв., три роздільні кімнати, три санвузли, величезна кухня-вітальня.
Головне - це чарівний вид на з вікон на ліс, що відкривається зі спальні та кухні-вітальні.
Телефонуйте та скоріш записуйтесь на перегляд!

31 000 $
1 240 $/м²
Українська вул., 12/1
1 кімната
25 / 9 / 7 м²
поверх 3 з 4
2023 рік побудови
вчора
Квартира-студія в ЖК Бріквуд.
Ця квартира створена для тих, хто цінує тишу та комфорт. Ідеально підійде для молодої пари: ранкова кава на балконі, спільні вечори удвох.
Для однієї людини : ідеальний баланс між роботою та відпочинком, натхнення для життя. Квартира світла та затишна, місце куди хочеться повертатись!
Квартира не велика, але має вдале планування, є великий балкон де стане столик та крісла, є простора вхідна група з місцем для великої шафи-купе. За потреби, в квартирі вже можна проживати та укомплектовувати під себе.
Квартира-студія 25м2
Комфортний 3 поверх з 4
Вже зроблений та укомплектований сан.вузол, розведено електрику, встановлено розподільний щит, розетки, вимикачі, розвед...

36 000 $
750 $/м²
Остромирська вул., 37
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Life
2 кімнати
48 / 25 / 9 м²
поверх 8 з 9
2016 рік побудови
сьогодні
Продаж за програмою, житловий сертирфікат ваучер, ДМЖ.
Без комісії. Пропонується двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Life у м. Буча , смт Гостомель, за адресою: вулиця Остромирська, 49Г/1. ЄОселя ВПО з відшкодуванням, ДМС ( держмолодьжитло).
Квартира розташована на 8 поверсі дев’ятиповерхового цегляного будинку 2021 року будівництва.
Житло з продуманим і раціональним плануванням, світле та просторе.
Зроблено якісний чорновий ремонт: виконано лазерну стяжку підлоги, стіни підготовлені до фінішного оздоблення, прокладена мідна електропроводка, встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Опалення індивідуальне - двоконтурний газовий котел та радіатори. Вікна...

27 000 $
871 $/м²
Українська вул., 12/1
1 кімната
31 / 12 / 11 м²
поверх 2 з 4
3 дні тому
Однокімнатна квартира з документами та індивідуальним газовим опаленням
Адреса: Київська область, м. Гостомель, вул Українська 12/1
Параметри квартири :
-загальна площа – 31 метр;
-житлова кімната – 10 метрів;
-кухня з виходом на балкон – 11 метрів;
-поверх – 2;
-комунікації – всі центральні;
--опалення – індивідуальне газове;
- стан квартири – після будівельників, штукатурка стін та стяжка на підлозі;
Будинок заселений, придомова територія закрита, багато парковочних місць.