Найпопулярніші орієнтири міста
Орієнтири Гостомеля
Топ оголошень Гостомеля

124 500 $
1 259 $/м²
Весняна вул., 16/ 6
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Cherry Town 3
98.9 / 47.3 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
вчора
Таунхаус ( кутовий 4 сотки земельної ділянки ) з ремонтом під сертифікат.
Двоповерховий таунхаус, побудований із якісної повнотілої цегли, утеплений - пінопластом. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт і простір.
Площа будинку: 98,9 м² (4 житлових кімнати)
Ділянка: 3,5 сотки ( по факту 4 сотки)
Загальна харектеристика:
Побудований із повнотілої червоної цегли
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
Централізоване водопостачання
Каналізація - біосептик
Є альтернативне резервне живлення (перевага)
Зручне планування:
1 поверх:
світла кухня-вітальня з виходом на терасу
житлова кімната
санвузол з душем
2 поверх:
три окремі кімнати
санвузол з ванною
балкони з двох кімнат
Я...
126 000 $
894 $/м²
Прорізна вул., 7
4 кімнати
141 / 47 / 47 м²
поверх 8 з 8
2019 рік побудови
сьогодні
Без комісії.
Продаж видового пентхаусу в ЖК бізнес класу На Прорізній.
Загальна площа 141 м².
Кухня-вітальня-47,5 м².
Три окремі спальні кімнати-47 м².
2 санвузли-6,5 м² та 2,8 м².
2 тераси-25,6 м² та 7,3 м².
Балкон-4,8 м².
Індивідуальне газове опалення, двоконтурний котел Bosh.
Ергономічне перепланування, внутрішні стіни з цегли.
Чистова штукатурка, розведена електрика та сантехніка, водяна тепла підлога.
Неймовірний вид з терас на ліс та озеро, є зона для облаштування барбекю.
Дизайнерський проект в подарунок.
Топова локація, в житловому комплексі розвинена інфраструктура.
Телефонуйте для перегляду, швидкий показ.

35 500 $
855 $/м²
Молодіжна вул., 11/7
1 кімната
42 / 11 / 18 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
1-кімнатна квартира в Гостомелі | ЖК “Гостомельські Липки”
Квартира, яка точно варта вашої уваги!
Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити поруч із Києвом, але без міської метушні.
▪️Основні характеристики:
Поверх: 4/4
Площа: 41.5м²
Стан: після будівельників — можна одразу починати ремонт
Індивідуальне газове опалення
Встановлений новий котел і всі лічильники
Будинок вже введений в експлуатацію — документи готові!
▪️Переваги ЖК “Гостомельські Липки”:
- Тихий, зелений район
- Чисте повітря, спокійна атмосфера
- Поруч магазини, школа, зупинки транспорту
- Зручне сполучення з Києвом (20–25 хв до метро)
▪️Чому варто купити саме цю квартиру:
Ціна — 🔥
Податки -2%
Ідеально підходить як для жит...

87 000 $
1 061 $/м²
Південна вул., 3в
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
82 / 45 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2015 рік побудови
2 дні тому
🏡 ОКРЕМИЙ БУДИНОК 82 м² НА 5 СОТКАХ ЗЕМЛІ
📍 Спокійний район
Мрієш про власний дім із садом та зоною для авто?
Цей варіант саме для тебе:
✅ Роздільне планування
✅ Тепла підлога
✅ Індивідуальне електроопалення
✅ Власна свердловина
✅ Електрика 10 кВт
✅ Автономна каналізація
✅ Сад + місце для паркування
📩 Напиши в директ або телефонуй — покажу все особисто!
Цей будинок вартий твоєї уваги 💛

109 000 $
858 $/м²
соборна, 14Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Парк Щасливий
127 / 53 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж дуплекса з великою прибудинковою ділянкою та ексклюзивним плануванням по індивідуальному проекту в КМ Лісове в смт. Гостомель. Дуплекс вже готовий до проведення ремонтних оздоблювальних робіт. По стінам виконана чистова штукатурка, на підлозі стяжка. Будинок має 4 великі кімнати, 2 санвузла та простору кухню-вітальню площею 30 м2. Встановлено дороговартісну якісну роздвижну систему панорамних вікон для виходу з кухні на власну терасу.
Особливістю дуплекса є великий підвал площею 62.6 м2 з гідроізоляцією, та заведеними комунікаціями (водопостачання, каналізація), що дає змогу облаштувати окремий санвузол в підвалі. Опалення в будинку індивідуальне газове, централізована каналізація, с...

55 000 $
815 $/м²
Мисливська вул., 3-Б
2 кімнати
67.5 / 36.2 / 15 м²
поверх 4 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж 2к квартири в місті Гостомель, Київська обл , вулиця Мисливська, 3Б.
Загальна площа 67,5 м2, житлова 36,2 м2. Квартира в стані від забудовника знаходиться на 4 поверсі 9-ти поверхового будинку в ЖК PARKTOWN, висота стелі 2,80м, стоїть газовий котел, радіатори. По квартирі проведена електропроводка. Загальний стан після будівельників.
ЖК PARKTOWN це сучасний житловий комплекс класу «комфорт+», де втілено нову концепцію житла європейського формату в українському передмісті Києва.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Утеплювач фасада - базальтова мінеральна вата
- Опалення – індивідуальне газове
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- За...

783 990 грн
31 000 грн/м²
Українська вул., (Будинок 4)
Вільне планування
25.29 / 10 / 10 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
🏡 Продаж смарт-квартири | ЖК Brickwood
✨ Вільна квартира
📍 Будинок 4 | Під’їзд 5
🏢 4 поверх
📐 Площа: 25.29 м²
💰 Ціна: 31 000$
💵 783 689 грн
✔️ Індивідуальне газове опалення
✔️ Закрита територія ЖК
✔️ На території є поштомат Нова Пошта та Епіцентр
✔️ Простора кухня-студія — 16.93 м²
✔️ Лоджія
✔️ Сучасне та функціональне планування
✔️ Чудовий варіант для проживання або інвестиції
📲 Катерина
📞 [телефон приховано]
Gold Партнери — відкриваємо двері до вашого дому 🔑

25 000 $
731 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна), 73-Г
1 кімната
34.2 / 13.9 / 10.4 м²
поверх 3 з 10
2024 рік побудови
5 днів тому
Продається однокімнатна квартира без ремонту
Площа: 34,2 / 13,9 / 10,4 кв.м
Поверх: 3 з 10
Квартира з зручним плануванням, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт та облаштувати простір під свої потреби. Ідеальний варіант як для проживання, так і під інвестицію.
Розташована у зручній локації: поруч зупинка громадського транспорту, школа, ринок, амбулаторія, поліклініка. В пішій доступності озеро з облаштованими зонами відпочинку та альтанками.
Можливий продаж по державним програмам
Без комісії
Телефонуйте для детальної інформації та запису на перегляд.

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна)
56 / 30 / 19 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
2026 рік побудови
5 днів тому
🏡 Family Garden — сучасні будинки з власним двориком
✔️ Закрита територія
✔️ 34 будинки / 4 формати
✔️ Власне паркомісце
✔️ Приватний дворик 🌿
✔️ Гостьова парковка
✔️ Бомбосховище
✔️ Газ + центральна вода
📅 Завершення — серпень 2026
⸻
📍 ЛОКАЦІЯ:
✔️ Центр Гостомеля
✔️ Озеро та пляж — 8 хв 🌊
✔️ Школа / садок — пішки
✔️ ТЦ, магазини — 50 м
✔️ Київ — 20 хв
⸻📐 ОБЕРИ СВІЙ ФОРМАТ:
🏡 UNO — 56м²
✔️ кухня-вітальня + спальня+спальня
✔️ ідеально для 1-2 осіб або під оренду
🏡 DUO — 60 м²
✔️ 2 спальні + велика кухня
✔️ комфорт для сім’ї
🏡 TRE...

43 000 $
215 $/м²
Садова вул.
ПРЕМІУМ
200 / 130 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
Затишний будинок 200 м² на межі Мощуна та Гостомеля: ваш простір для створення ідеального життя!
Уявіть місце, де свіже лісове повітря поєднується з абсолютним комфортом міських комунікацій. Це не просто стіни, це полотно для вашої індивідуальності та надійний фундамент для майбутнього вашої родини.
Площа: 200 кв.м, 2 поверхи, 5 окремих кімнат.
Ділянка: 6 соток правильної форми, огороджена.
Комунікації: газ, електрика, власна вода, септик.
Комфорт: капітальний гараж.
Оточення: тихий район, доброзичливі сусіди живуть цілий рік.
Чому цей будинок — ваша найкраща інвестиція?
Економічна вигода: Будинок потребує реконструкції. Це ваша унікальна мож...

35 000 $
1 458 $/м²
Мирна вул., 3-Б
1 кімната
24 / 11 / 6 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
Квартира студія з ремонтом
Гостомель, поряд з Бучанським парком,
ЖК Сенсація
Квартира готова до проживання з усім необхідним для життя

49 700 $
924 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
2 кімнати
54 / 39 / 15 м²
поверх 1 з 7
2019 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж 2-кімнатної квартири 53.8 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа — 53.8 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Бучанський парк, магазини, аптека, салон краси, дитячий садок, школа, зупинка громадського транспорту, бювет.
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за державними програмами: єОселя, єВідновлення
Додатково:
Ремонт на початковій стадії, термін закінчення максимально швидкий.
Квартира підійде як для власного...
75 000 $
987 $/м²
Остромирська вул., 67
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
76 / 42.8 / 10.5 м²
поверх 3 з 4
3 тиж. тому
Продається простора 3-кімнатна квартира у повністю відновленому будинку, введеному в експлуатацію у 2025 році.
Площа: 76 м²
3/4 поверх
3 окремі кімнати + гардеробна
Кухня 10,4 м²
Лоджія
Новий ремонт
Електроопалення (конвектори в кожній кімнаті)
2 паркомісця під накриттям
Є додаткова кладовка (побутова)
Закрита облаштована територія
Будинок малоповерховий, з новими комунікаціями, внутрішній закритий двір. З вилиці є пандус і в парадному облаштовані перила для людей з обмеженнями.
Квартира без меблів — ідеально для облаштування під себе!
Ціна 75000$
Можливий продаж за державними програмами.
Телефонуйте!
Зустрінемось на перегляд!

32 300 $
923 $/м²
Остромирська вул., 49-Г
1 кімната
35 / 16 / 12 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом 34,9 м², ЖК Life, Гостомель
Затишна квартира в сучасному житловому комплексі із закритою територією та доглянутим двором. Спокійне оточення та комфортна атмосфера для життя.
Площа 34,9м²
Поверх цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Можливий продаж за програмою єВідновлення (ціна 33200)
Квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перег...

53 500 $
918 $/м²
Остромирська вул., 49-Г/1
2 кімнати
58.3 / 27.3 / 16.6 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Life, Гостомель
Площа — 58.3 м²
Поверх — цокольний
Будинок введений в експлуатацію 2019р
Право власності оформлено
Сусіди проживають
Інфраструктура:
Умови придбання:
Оформлення - лише 2%
Без комісії для покупця!
Додатково:
Квартира підійде як для власного прожив...

117 000 $
1 042 $/м²
Мисливська вул., 24
3 кімнати
112.3 / 65.5 / 27 м²
поверх 8 з 10
сьогодні
Продаж унікальної квартири з ремонтом в новому ЖК.
Площа 112.3 м.кв., три роздільні кімнати, три санвузли, величезна кухня-вітальня.
Головне - це чарівний вид на з вікон на ліс, що відкривається зі спальні та кухні-вітальні.
Телефонуйте та скоріш записуйтесь на перегляд!
27 700 $
902 $/м²
Українська вул., (Будинок 3)
1 кімната
30.7 / 20.8 / 7 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири-студії в новому заселеному ЖК в місті Гостомель.
Площа - 30.7 м2
3/4
Ціна - 27 700 $
Переваги:
Зручна локація комплексу, 5 хвилин до Бучанського парку, та 15-20 хвилин до столиці!
Поруч є необхідна інфраструктура, також школа та дитячий садочок.
Комплекс газифікований, опалення індивідуальне газове.
Укриття - підвал.
Гостьовий паркінг.
Наповнення:
- чистова, лазерна стяжка підлоги
- піщано-цементна штукатурка стін
- заведені всі централізовані комунікації (вода, світло, газ) та встановлені лічильники
- двоконтурний газовий котел
- вікна металопластикові 2-камерні та 6-камерний профіль
- домофон та інтернет
- двері металеві з МВФ накладкою
Можливий продаж по Держп...

79 000 $
1 519 $/м²
Весняна вул., 13
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
52 / 31 / 17 м²
1 поверх
2 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
У продажу одноповерховий таунхаус в Гостомелі.
Загальна площа 52 м.кв., побудований з газоблоку, утеплений пінопластом 100 мм. Фасад оздоблений декоративною штукатуркою, дах: металочерепиця з утепленням мінеральною ватою 200 мм.
Продається з ремонтом
По комунікаціям:
- вода: свердловина;
- каналізація: септик;
- електрики 6.5 кВт;
- опалення газове, двоконтурний газовий котел входить у вартість.
Таунхаус має власну ділянку в 2 сотки. Територія огороджена дерев'яним парканом, місце паркування вимощені бруківкою.
Розташований будинок у тихому місці, навколо лише приватна двоповерхова забудова. Поруч є вся необхідна інфраструктура. До зупинка громадського транспорту 5 хвилин пішки.

75 000 $
1 442 $/м²
Дніпровська вул. (Калініна), 19А/5
БЕЗ КОМІСІЇ
Амбулаторія