Пропонується дворівнева квартира з цокольним поверхом у ЖК «Рогатинська Левада», буд. 22. Частково житлова площа, цоколь не житловий.
Загальна площа — 140 м². Рівні поєднані монолітними залізобетонними сходами. Передбачено два окремі входи з вулиці (вхід із під’їзду закладений).
Об’єкт ідеально підходить під салон краси або інший комерційний проєкт. Виконано повний комплекс інженерних робіт: комбіноване опалення (центральне + електрокотел), розведені водопостачання та каналізація в кожному приміщенні. Прокладені траси під кондиціонування, повністю змонтована електрика (автомати, вимикачі, розетки), підготовлені виводи під освітлення, встановлено теплолічильник.
Цокольний поверх утеплений, в...
Продаж окремої будівлі комерційного призначення для бізнесу та інвестицій з укриттям та прилеглими територіями (27 соток) в Харкові (район Обʼїзної вул. Клочковська)
Технічні характеристики:
• Площа: 1347,1 м²
• Висота стель: 6,5 м та 2,9 м
• Електропостачання: 50 кВт
• Підвал (7 підсобних приміщень, душова, сауна, басейн — придатний для укриття)
• 2 поверхи: 24 кабінети, актова зала, санвузли
• Опалення: електричний котел 90 кВт
Земля (27 соток) знаходиться в комунальній формі власності (оренда до 2033 р.)
Можливі формати використання:
Така адміністративна будівля може підійти під різні види діяльності завдяки великій площі, кабінетній системі, високим стелям та наявності укриття. Ось...
ID Об'єкта : N1727
Продається окрема будівля на Центральному ринку, вул. Гостиний Двір (Суздальські ряди), 7. Загальна площа — 192 кв. м.. 3 поверхи. Торгово-офісне, земля у власності, автономне опалення. Приміщення розташоване біля метро Центральний ринок, великий трафік, місце для парковки, центр торгівлі.
Земля у власності.
Повний огляд новобудов на сайті [посилання приховано].ua
Підписуйся на наш бот [посилання приховано]/Kharkivestate_bot повідомить Вам про всі нові об’єкти за Вашим запитом.
Продам приміщення, функціонально підготовлене для розміщення медичного центру в центрі міста! Чеботарська, 80. Продам окремо розташовану двоповерхову будівлю з підвалом, загальна площа 850 м², з власною котельнею, є два види опалення — електро+твердопаливний котел. Потужне електричне введення на 70 кВт. З чудовим ремонтом, палатами, санвузлами, медичним обладнанням, постійно працюючим персоналом. Є власна територія 8 соток, окремо розташовані гаражні бокси. Цілодобова охорона! Якщо ви шукаєте об'єкт із постійним доходом, телефонуйте!
Продам будівлю 770 м² біля ст. м. «Центральний ринок» на вул. Коцарській, 3, поруч із Благовіщенським собором.
Будівля має два поверхи + підвальне приміщення 335 м².
Раніше в цьому приміщенні були офіси, автошкола, салони краси, спортзал та інше.
Телефонуйте! Детальна інформація за телефоном!
Продаж приміщення, розташованого на трьох поверхах будівлі за адресою: вул. Червоні Ряди, 16/1. Приміщення вирізняється активним пішохідним та автомобільним трафіком, оскільки знаходиться поруч із Центральним ринком, ТЦ «Дім Торгівлі» та Автовокзалом.
Характеристики приміщення:
• приміщення розташоване на 1-му, 2-му (мезонін) та цокольному поверхах;
• автономне газове опалення;
• приміщення обладнане системою вентиляції та кондиціонування;
• електроввід — 35 кВт;
• приміщення обладнане пожежною та охоронною сигналізацією;
• виконано якісний ремонт;
• у 10 хвилинах пішки розташовані три станції метро: «Центральний ринок», «Площа Конституції» та «Історичний музей».
Загальна площа — 64...
Продам , підвальне приміщення нежитлового фонду , вільного призначення, в 3 хвилинах пішки від м. Південний вокзал.
Червона лінія, площа 69 м, кухня, с/ в, ремонт, всі комунікації ( опалення, вода, світло), велика кімната, доп. приміщення .
Документи у повному порядку, власник в Україні. Оперативний показ в любий зручний час.
Слухаємо Ваші пропозиції.
Пропонуємо вашій увазі -продаж групи приміщень,
розташованих за адресою:
вул.Полтавський шлях,42-44 з потенційними орендарями.
Характеристики об'єкту:
Тип: нежитлові приміщення.
Загальна площа 970,1м.кв.,що складається з площі :
нежитлового приміщення А-2 (15,4м.кв.),
нежитлової будівлі В-2 (236,8м.кв.) та
нежитлової будівлі Д-2 (717,9м.кв.)
Висота приміщень від 2,8м. до 5 м.
Призначення: підходить під склади та виробничі приміщення.
Комунікації:
електропостачання 90кВт;
водопостачання та каналізація -централізовані.
Земельна ділянка-комунальна власність.
Додаткові переваги:
В'їзд через Полтавський шлях.
Стоянка.
Чудове розташування поблизу ключових торгових об'єктів .
Наявність...
Продам магазин-офіс, в центральній частині міста вул. Полтавський шлях.
Об'єкт готовий до роботи, являє собою торгово-офісне приміщення, розташоване в центральній частині міста вул. Полтавський шлях, 21 ріг з вул.Ярославська. на цокольному поверсі є фасадний вхід, загальною площею 201,7 кв.м.
При використанні об'єкта під торговельну точку можна зробити торговий зал до 150 кв.м, є окремий кабінет 20 кв.м, кухня 9 кв.м.
Приміщення обладнане всіма інженерними системами та комунікаціями, плата за центральне опалення відсутня (товщина стін 1,5 м, кондиціонер до -15).
Дивіться інші оголошення, можливо, вони Вас зацікавлять!!!
Вартість 97 000 у.о.
тел. [телефон приховано]
https://[посилання п...
‼️ЕКСКЛЮЗИВ‼️
КЛЮЧІ НА РУКАХ!
Пропонується до купівлі приміщення вільного призначення під будь-який вид діяльності. Раніше успішно використовувалося під офіс. Розташоване в історичному центрі міста, крокова доступність до метро. Залізобетонні перекриття, ліфт. Складається з кількох приміщень:
5 поверх: кабінетна система, повністю з ремонтом, 103,2 м²
Мансардний поверх: 326,4 м² (під Ваш ексклюзивний ремонт).
Продам готовий бізнес — діючу піцерію з вивісками та обладнанням!
м. Харків, вул. Клочківська, 99
У продажу повністю готова піцерія, яка працювала й має все необхідне для миттєвого старту: вивіски, вітрини, усі комунікації та професійне обладнання. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче відкрити заклад без ремонту, зайвих витрат і довгої підготовки.
Безпрограшна локація
Приміщення розташоване просто біля зупинки трамвая, яка забезпечує високий пасажиропотік протягом усього дня.
Навколо — сучасні та елітні житлові комплекси, де проживає платоспроможна аудиторія:
• Німецький Проєкт
• ЖК Садова гірка
• ЖК Овіс
• ЖК Флагман
Поруч також розташовані офіси та Академія фізичної культури, що фо...
Продам два приміщення поруч, нежитловий фонд, підходить під будь-який вид діяльності, раніше був магазин з продажу техніки. Приміщення розташоване на вулиці Благовіщенській, ближче до перехрестя біля Південного вокзалу, до станції метро «Вокзальна» 3 хвилини пішки. Площі приміщень: 106 кв. м та 39 кв. м, вітринні вікна, у кожному є санвузол, бойлер, кондиціонер, лічильник електроенергії. Електрика 12 кВт, опалення централізоване, вода, каналізація, лічильники на воду. У приміщеннях нормальний ремонт, високі стелі. Продаж окремо не можливий. Співпрацюємо з АН. Ексклюзив АН «Мрія».
Павільйон з шикарнім місцем розташування на Привокзальній площі в 10 м від виходу з метро «Вокзальна» з чудовою оглядовістю зі всіх боків. Підходить під будь-яку комерційну діяльність, зокрема: фаст-фуд, кав`ярню, будь-який магазин продовольчої та непродовольчої спрямованості або будь-які послуги. Уздовж фасаду постійно рухається потік людей до метро, до вокзалу, до маршрутного тр-ту та таксі. Загальна площа 24 м2. Фактично одна торгова зала. З комунікацій є електроенергія, вода та каналізація. Вартість продажу складає 1 900 000 грн. Чудовий об`єкт для будь-якого бізнесу так і для здавання в оренду. Конт.тел.: +38-[телефон приховано], +38-[телефон приховано], +38-[телефон приховано]– viber....
Продам другий поверх нежитлової будівлі загальною площею 415 кв. м. по вул. Клочківській 3. Цегляний будинок, автономне опалення. Можливість вільного планування, а також надбудови 3 поверху, 10 кВт потужності. Будинок має цікаву історію та розташування. Історичний центр міста, метро М. Конституції 5 хвилин, поруч парк і сквер та річка Лопань. В минулому прибутковий дім виконаний в стилі українського модерну кінця ХІХ століття. Призначення: під офіс, торгівлю, ресторан, фітнес центр, розважальний заклад та інше. Перегляди у любий вільний для Вас час за попередньою домовленістю.
Продається 3-поверхова будівля з офісним ремонтом. Загальна площа становить 509 кв. м, з них 1-й поверх з окремим виходом площею 144 кв. м та окремий вихід на 2-й і 3-й поверхи загальною площею 364 кв. м. Будівля обладнана автономною газовою котельнею, 3-фазним кабелем на 15 кВт, стіни цегляні, перекриття залізобетонні.
Продам комерційне приміщення вільного призначення по «червоній лінії» за адресою: вулиця Полтавський Шлях, 1/3. Приміщення площею 225 квадратних метрів. Перший поверх — 111 квадратних метрів, підвал — 114 квадратних метрів. Підвал може використовуватися як бомбосховище. Ціна — 1000 доларів за квадратний метр. Торг доречний.
Код об'єкту #24414
Пропонується до продажу цокольне приміщення у центрі міста, що знаходиться на вул. Римарська.
Приміщення має три окремі кімнати, коридор, санвузол. Зроблено кухонну зону з варильною плитою, холодильником, обідня зона.
Загальна площа складає 55,3 м2.
Все відремонтоване з нуля.
Замінені всі комунікації, труби, еклектрика, обшивка стін.
Виконаний оригінальний дизайн-ремонт.
Централізована вода та опалення, є бойлер, встановлені лічільники.
Своя електрична гілка (три фази), яка незалежить від будинку.
Встановлена сигналізація та проведений оптоволоконний інтернет.
Наразі використовується як офіс.
Тихий, затишний двір, вʼїзд через ворота з вул.Римарська.
У дворі є парко...
РІДКІСНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Пропонується до купівлі окремо розташована будівля у самому серці нашого улюбленого міста.
3 хвилини пішки від станції метро Історичний музей.
Будівля у 3 рівнях, закритий двір, земля у власності.
Комунікації центральні, автономне газове опалення.
Підходить під будь-який вид діяльності — від клініки до ресторану!
ТОП ІНВЕСТИЦІЯ!
За запитом є відеоогляд, план приміщень.
Показ у зручний для Вас час.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН