6
17 000 $
929  $/м²
18.3 / 14 / 4 м²
поверх 3 з 6
Цегляна
вчора
2 р. 8 міс. тому
212 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Продаётся 1-комнатная студийная квартира по пер. Шевченковский, 32. Площадь 18.3 кв.м. В ЖК Воробьёвых горах, новострой, 6-й дом, с качественным ремонтом, мебелью, техникой, в квартире никто не жил, возле дома хвойные деревья, метро в пешей доступности. В доме ОСМД. Минимальная стоимость коммуналки.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна. Немає газу. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - електричний бойлер. Комісія за послуги 5 %
TopRealtor
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Активних оголошень 91
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 22335
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Історія зміни ціни
21.05.2024 - 1 000 $ 17 000 $
17.01.2024 18 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.