Фільтри
Продаж однокімнатних квартир в Харкові
1 661 оголошення
- найбільша площа
1 661 оголошення
- найбільша площа

67 000 $
1 000 $/м²
Динамівська вул., (Будинок 1)
1 кімната
67 / 21 / 12 м²
поверх 4 з 9
2021 рік побудови
3 дні тому
Ця квартира ідеально підійде для тих, хто цінує тишу, естетику та високу якість будівництва.
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в одному з найкращих комплексів преміум-класу — ЖК «Люксембург» від надійної компанії «Авантаж». Це не просто нерухомість, це символ статусу та комфорту.
💎 Про будинок та локацію:
- Авторська архітектура: Будинок, що гармонійно вписаний у ландшафт паркової зони.
- Екологічність: Розташування поруч із Лісопарком гарантує чисте повітря та спокій у мегаполісі.
- Технології: Монолітно-каркасна технологія, сучасні теплозберігаючі рішення.
- Автономність: Власне опалення — ви самі керуєте комфортом та витратами.
📌 Характеристики вашого май...

22 000 $
669 $/м²
Героїв Харкова просп. (Московський), 118
1 кімната
33 / 18 / 10 м²
поверх 3 з 3
2016 рік побудови
сьогодні
ЖК Парковий квартал. У продажу шикарна дворівнева гостинка З повним капітальним ремонтом. Робили все для себе. Будинок знаходиться в 15 хвилинах від метро захисників України, ринку, 5хв до транспортної зупинки.
Електроопалення, вільне паркування перед будинком. Чистий під’їзд. Ідеальний варіант для Молодої сім’ї або під оренду.
Придбати однокімнатну квартиру в Харкові

25 000 $
694 $/м²
Гарібальді вул., 3
1 кімната
36 / 18 / 8 м²
поверх 7 з 9
1990 рік побудови
2 дні тому
Код 24515.
Пропонується до продажу світла та затишна квартира в хорошому житловому стані, яка повністю готова для вашого переїзду або здачі в оренду. Житло розташоване на комфортному сьомому поверсі дев'ятиповерхового будинку, що гарантує чудову інсоляцію та гарний вигляд із вікон.
Завдяки покращеному плануванню, простір квартири розподілено максимально раціонально. Загальна площа становить 36 квадратних метрів, де під житлову кімнату виділено 18 квадратних метрів, а під простору та зручну кухню — 8 квадратних метрів. У квартирі вже проведено важливі технічні роботи та замінено труби, тому вам не доведеться турбуватися про першочерговий ремонт комунікацій.
Сам будинок порадує вас охайним,...

24 500 $
809 $/м²
Гвардійців-Широнінців вул., 79б
1 кімната
30 / 17 / 8 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру вул. Гвардійців-Широнінців, 79Б, Салтівський р-н, 524 м/р, метро "Салтівська" - 18 хвилин пішки.
Поруч супермаркети "АТБ", "Чудо", ринок, міська поліклініка, є водойми, два джерела, а також місця для прогулянок, Нова пошта, кафе та піццерії, салони краси, фітнес-клуб. Зупинка громадського транспорту, різні маршрути якого пролягають поруч, розташована в двох хвилинах ходьби.
7-й поверх 9-поверхового будинку. Чешка.
Загальна площа – 30,3 кв.м: кухня- 7,8 кв.м, кімната 16,7 кв.м, сміжний санвузол- 2,5 кв.м, передпокій- 3,5 кв.м, балкон.
Квартира у гарному жилому стані. Зроблен косметічний ремонт.
Вартість - $24,5 тис. + послуги АН.
Більше актуальних об'єктів...

18 500 $
544 $/м²
Перемоги просп., 76
1 кімната
34 / 17 / 7 м²
поверх 12 з 12
сьогодні
Продам 1 кімн. квартиру по пр. Перемоги. Зупинка Сонячна прямо біля будинку, до метро Перемоги 5 хв на транспорті або 20 хв пішки. Поруч з будинком супермаркет АТБ, багато магазинів, аптеки, дитячі майданчики.
Квартира в чудовому житловому стані, вікна, балконний блок та балконна рама МПО, частково замінені труби. Є необхідна техніка та меблі - можна одразу здати в оренду або заселитися новим власникам. Квартира з чудовим краєвидом з вікна, також є повноцінний високий технічний поверх.
Продаж як за готівку, так і за СЕРТИФІКАТОМ еВідновлення. Показ дуже оперативно, дзвоніть!

29 600 $
740 $/м²
Шатилівська вул. (Леніна), 41
1 кімната
40 / 16 / 7 м²
поверх 3 з 9
вчора
Продам 1к.кв. біля м. Наукова, вул. Шатилівська 41, 3/9, 40/16/7, дво-балконка, косм. рем., балк./засклені, кап.рем. у ванні та с/в, замінені труби і стояки, квартира чиста, затишна, документи готові для продажу, 29600$, [телефон приховано], [телефон приховано]

47 000 $
940 $/м²
Героїв Харкова просп. (Московський), 156
1 кімната
50 / 19 / 14 м²
поверх 8 з 10
2021 рік побудови
1 міс. тому
ЕКСКЛЮЗИВ
Колеги, на OLX не дублювати!!!
У продажу 1-кімнатна квартира за адресою проспект Героїв Харкова, 156 (будівельний номер 4). Будинок зданий в експлуатацію у 2022 році, заселяється, активно ведуться ремонтні роботи.
Квартира у будівельному стані, встановлені лічильники на гарячу та холодну воду. У санвузлі є вікно, що дозволяє перепланування на 2-кімнатну. Стіни не є несучими.
У під'їзді відеоспостереження, консьєрж.
Територія огороджена та знаходиться під цілодобовим наглядом і охороною.
Просторий двір із безліччю дитячих майданчиків.
Інфраструктура району розвинена, до метро Палац Спорту 5 хвилин пішки.
28 500 $
1 018 $/м²
Любові Малої просп. (Постишева), 4б
1 кімната
28 / 17 / 6 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру на Холодній Горі. Квартира знаходиться в цегляному будинку на 2-му поверсі, не торцева. Світла та тепла. Квартира з ремонтом. Продаж з меблями та технікою.
Власник у місті, до угоди готові.
Приходьте!
Вам сподобається!
Шукайте нерухомість в Харкові за фільтрами

22 000 $
846 $/м²
Гвардійців-Широнінців вул., 27
1 кімната
26 / 15 / 5 м²
поверх 9 з 9
1984 рік побудови
сьогодні
В продажу однокімнатна квартира, недалеко від метро Академіка Павлова.
Квартира розташована на 9 поверсі, продається з повною комплектацією яку ви бачите на фото.
Формат: однокімнатна квартира, з суміжним санвузлом.
Адреса: вул. Гвардійців-Широнінців , 27
Ціна:
-22000$ ( ціна знижена з урахуванням можливих вкладень )
По всім питанням дзвоніть або пишіть.
Для отримання додаткової інформації та організації перегляду звертайтеся за номером, Даріна!
Агенція нерухомості X-Estate!

24 000 $
600 $/м²
Борткевича вул., 9
ПРЕМІУМ
1 кімната
40 / 18 / 13 м²
поверх 4 з 9
сьогодні
4003-АО Продам 1 кімнатну квартиру 40м2 в новобудові ЖК Гідропарк
Борткевича 9
Поверх: 4/9
Площа: 40/18/13м²
Тип будинку: новобудова, цегляний
Планування: одностороння
зроблені чорнові роботи, стяжка підлоги, штукатурка стін, балкон засклений.
Ціна: 24 000 у.е. торг реальному покупцю
(код об'єкту 4003-АО)
При дзвінку обов'язково назвіть код об'єкта, що Вас цікавить.(він вказаний на початку та наприкінці тексту опису).
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться найближчим часом.

40 000 $
755 $/м²
Перемоги просп., 65г к2
1 кімната
53 / 26 / 12 м²
поверх 8 з 18
2019 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Черемушки, всього за 5 хвилин від метро Перемога (Олексіївка). Квартира під ваш ремонт.
Будинок побудований за технологією монолітно-каркасної конструкції, квартира дуже тепла. Перевагою цього ЖК є його розташування: метро Перемога в п'яти хвилинах розміреної прогулянки, супермаркет "Рост" в двох хвилинах, супермаркет "АТБ"- менш ніж в хвилині. Декілька шкіл та дитячих садків також в найближчій відстані. Також поруч розвинута інфраструктура та розважальні заклади, кав'ярні на вибір, декілька кафе та торгівельні алеї. Олексіївський житловий масив це один з найбільш розвинутих, (якщо не найбільш розвинутий) спальних районів Харкова.
Площа квартири 53 метри,...

42 000 $
875 $/м²
Перемоги просп., 86-Б
1 кімната
48 / 28 / 10 м²
поверх 9 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-к квартири на Олексіївці, пр. Перемоги, 86Б
Площа: 48 м²
Кількість кімнат: 1 кімната
Стан ремонту: Євроремонт
Поверх: 9/9
Розташування: Олексіївка, проспект Перемоги, 86Б. Поруч ліс, магазини та зупинки громадського транспорту, зручна інфраструктура для комфортного проживання.
Ціна: 42 000 $
Телефон для деталей та перегляду: [телефон приховано]Павло
Код об'єкту: B-00148
Квартира у новобудові з сучасним ремонтом. Планування студійного типу, простора кухня 15 м². Встановлена вбудована шафа-купе у коридорі, посудомийна машина та варильна поверхня. Тепла підлога на кухні та у ванній кімнаті, встановлений бойлер. Будинок цегляний, сучасний, квартира підходить під програму «єОселя»....

31 000 $
738 $/м²
Заливна вул., 2
1 кімната
42 / 21 / 11 м²
поверх 15 з 16
сьогодні
Продам квартиру в ЖК «Левада-2», вул. Заливна, 2, перший будинок, зданий 2 роки тому, загальною площею 42 кв. м. Формат: кухня 12 кв. м, спальня 21 кв. м, санвузол, балкон 4 м (засклений, вікна Rehau), встановлено лічильник тепла. Квартира розташована на 15-му видовому поверсі. Оформлено право власності. Облаштоване подвір’я з дитячим майданчиком. Поруч із комплексом уся необхідна інфраструктура: транспорт, школи, дитсадки, магазини, за 2 хв — супермаркети «АТБ», «КЛАСС», парк «Стрілка», набережна.

23 000 $
622 $/м²
Перемоги просп., 54
1 кімната
37 / 17 / 9 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж 1-к квартири на Олексіївці зупинка Молодіжна
Площа: 36.8 м²
Кількість кімнат: 1 окрема кімната
Стан ремонту: Житловий стан
Поверх: 9/9 (є технічний поверх)
Розташування:
Проспект Перемоги 54. Чудове розташування в самому серці Олексіївки, поруч зупинка Молодіжна. Розвинена інфраструктура, магазини, кафе, та зручне транспортне сполучення.
Ціна: $21000
Телефон для деталей та перегляду: [телефон приховано]Павло
Код об'єкту: 30077
Квартира має найкраще двостороннє планування серед однокімнатних квартир: двохбалконка. Під'їзд після ремонту, всі документи в порядку. Квартира без меблів, поміняний стояк каналізації, проводка.
Не втрачайте часу – домовтеся про перегляд зараз!

25 000 $
714 $/м²
Георгія Тарасенка вул. (Плеханівська), 119
1 кімната
35 / 21 / 6 м²
поверх 9 з 14
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру, всього 1 хвилина пішки від станції метро Заводська.
Квартира у хорошому житловому стані, світла та затишна. Покращене планування: простора кімната площею 21 м² та великий балкон. Загальна площа — 35 м².
Поруч знаходиться супермаркет «Рост», зручна інфраструктура та відмінна транспортна розв’язка.
Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
48 500 $
970 $/м²
Героїв Харкова просп. (Московський), 158
1 кімната
50 / 19 / 14 м²
поверх 6 з 10
2020 рік побудови
2 міс. тому
Ексклюзив, на OLX не дублювати!!!
СЕРТИФІКАТ розглянемо!!!
У продажу 1-кімнатна квартира в ЖК «Пролісок», будинок 2, зданий у 2021 році, за адресою: пр-т Героїв Харкова, 158. Люди вже живуть, є консьєрж, відеоспостереження, домофон. Територія огороджена та під охороною.
Квартира з найвдалішим плануванням (за бажання можна переробити у 2-кімнатну). Встановлено індивідуальний лічильник тепла та води на квартиру, що дозволяє суттєво економити на сплаті комунальних платежів. Встановлені металопластикові вікна та радіатори опалення. Усі комунікації підключені. Стан — від забудовника. Можна зробити тамбур.
Інфраструктура розвинена: у пішій доступності ринок, супермарк...

23 000 $
605 $/м²
Соборності України вул., 202
1 кімната
38 / 18 / 7 м²
поверх 12 з 16
сьогодні
3906-ОВ Продам 1 кімнатну квартиру на Північній Салтівці
Північна 1
Соборності України (Дружби Народів) 202
Соборности Украины (Дружбы Народов) 202
Поверх: 12/16
Площа: 38/18/7м2
Тип будинку: панельний, 16-ти поверховий
Планування: одностороння
житловий стан, МПВ, балкон засклений, санвузол роздільний, продаж з меблями та технікою.
Ціна: 23 000 у.о. торг реальному покупцю
(код об'єкту 3906-ОВ)
Якщо Вам не відповіли, будь ласка, відправте цей код на наші номери в месенджерах Viber/Telegram/WhatsApp або просто в смс-повідомленні та з Вами зв'яжуться на...

26 500 $
981 $/м²
Перемоги просп., 54
1 кімната
27 / 18 / 6 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
код об’єкта 25591
Пропонується світла та доглянута квартира всього за кілька хвилин пішки від метро Перемога. Квартира розташована на комфортному 6поверсі 9-поверхового будинку та має гарний житловий стан — можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень.
Площа квартири —27 м², зручно продумане планування, затишна кухня та комфортний житловий простір. У квартирі залишається все необхідне для майбутніх власників, що робить покупку ще більш вигідною.
Основні переваги:
• Зручна локація — метро Перемога в пішій доступності
• Тихий та доглянутий двір
• Розвинена інфраструктура: супермаркети, магазини, кафе, спортзали, транспорт
• Чудовий варіант як для власного проживання, так і під оренд...

29 500 $
894 $/м²
Академіка Павлова вул., 162а
1 кімната
33 / 17 / 8 м²
поверх 7 з 12
вчора
2603-ОВ Продам 1 кімнатну квартиру на Салтівці
Салтівська 524 м/р
Академіка Павлова 162
Академика Павлова 162
Поверх: 7/12
Площадь: 33/17/8м²
Тип дома: панельний, чеський проект
Планування: одностороння
капітальний ремонт, МПВ, балкон засклений, санвузол суміщений, продаж з меблями та технікою.
Цена: 29 500 у.е. торг реальному покупцю
(код об'єкту 2603-ОВ)

27 000 $
818 $/м²
Каденюка вул. (Танкопія), 49
1 кімната
33 / 19 / 6 м²
поверх 4 з 5
вчора
У продажу 1-кімнатна квартира з капітальним ремонтом біля метро 🚇 Армійська.
👍Виконано капітальний ремонт. Замінено електропроводку, встановлено МПВ (металопластикові вікна), встановлено всі лічильники, балкон утеплено.
Чиста, затишна, заходь і живи🫶
Телефонуйте, відповім на всі ваші запитання. Є відеоогляд 📹 .