68 000 $
850
$/м²
Перемоги просп., 66з
Опис
Продам 2к квартиру в новобудові, ЖК Олексіївський.
Зроблено євроремонт із якісних матеріалів.
Формат квартири: кухня-студія та окрема кімната, санвузол, 2 великих балкона.
Сучасна техніка та меблі залишаються.
В будинку два ліфти.
Метро Перемога 5 хвилин пішки.
Поряд з будинком знаходяться суремаркети Клас, АТБ, Рост, Сільпо, Фокстрот, ринок. Гарна транспортна розв'язка.
Зроблено євроремонт із якісних матеріалів.
Сучасна техніка та меблі залишаються.
В будинку два ліфти.
Метро Перемога 5 хвилин пішки.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 05.03.2026 | - 2 000 $ | 68 000 $ |
| 12.08.2025 | + 10 000 $ | 70 000 $ |
| 06.03.2025 | + 10 500 $ | 60 000 $ |
| 06.05.2024 | 49 500 $ |