45 000 $
529 $/м²
85 / 49 / 11 м²
поверх 10 з 10
Українська цегла
Суміжно-роздільна
Задовільний стан
сьогодні
2 тиж. тому
17 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продається 2-х кімнатна квартира по пров. Аптекарський, 9. Будинок цегляний, 2008року забудови, газифікований, S=85/49/11м. санвузол - 12м., з великим вікном. В квартирі простора кухня-вітальня і дві окремі спальні; два балкони. Є особистийтамбур S=15 м.з з лоджією для використання за потребою
( зона відпочинку, кабінет, зимовий сад чи щось інше).
Житловий стан, внутрішня столярка та вікна - натуральне дерево, паркетна підлога, меблі, побутова техніка.
В пішому доступі 3 станції метро - Спортивна, Метробудівників, Захисників, парк, Конний ринок, інша інфраструктура.
Телефонуйте!
Деталі
Окрема квартира, Будинок Введено в експлуатацію - Українська цегла, в квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.6 метра. В квартирі 5 вікон, Вид з вікон у двір, на місто. Квартира перепланована, планування кімнат Суміжно-роздільна. Є газ, кухонна плита газова. Гаряча вода - централізована. Опалення центральне. Суміщений санвузол, туалет/ванна/душ. Сантехніка в нормальному стані. Проведені металопластикові труби, у нормальному стані. Вхідні двері броньовані. Є покриття підлоги - ламінат, немає підігріву підлоги. Є 2 балкони не засклені. Є лоджія, засклена. Стан стін - ремонту не потребують, стеля вапно. Вікна дерев'яні, в нормальному стані. Міжкімнатні двері дерев'яні, в нормальному стані. Тамбур окремий, капітальний. В квартирі є Шафа, Холодильник, Ліжко, Джакузі, Душова кабіна. Будинок побудований в 2000 році. Загальний стан квартири - Задовільний стан. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет. Вільна. Сантехніка в нормальному стані. У нормальному стані. Не засклений. Засклена. Інтернет дротовий (кабельний). Комісія за послуги 5 %
В квартирі є
  • Душова кабіна
  • Джакузі
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
Корпорація "Харків-Ріелтер"
Верифікований профіль
12
Років на сайті
Активних оголошень 11
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 140
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.