Цегляна
2019 рік побудови
сьогодні
6 міс. тому
469 (сьогодні 7,
вчора 4)
Опис
Продам 1к в новострое ЖК Архитекторов, ул.Домостроительная 11
Продам классную 1к квартиру в новострое на Алексеевке.
Новый дорогой капитальный ремонт, есть вся необходимая мебель и техника. Все новое, никто не жил. Все на счетчиках.
Быстрая продажа!
Реальному покупателю торг
Сертификат +
Продам классную 1к квартиру в новострое на Алексеевке.
Быстрая продажа!
Реальному покупателю торг
Сертификат +
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Студія. Немає газу. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Комісія за послуги 5 %

Рієлтор
| Активних оголошень | 31 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 4805 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати

Історія зміни ціни
| 08.12.2025 | - 7 112 $ | 42 888 $ |
| 05.12.2025 | + 11 000 $ | 50 000 $ |
| 24.10.2025 | - 1 500 $ | 39 000 $ |
| 23.10.2025 | 40 500 $ |