2
22 500 $
489
$/м²
Панельна
Хрущівка
сьогодні
6 міс. тому
390 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Сертифікат
Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Танкопія 9/2. Квартира під ремонт. Тепла, не кутова, дуже світла. Поверх: 5 поверховість: 5. Загальна площа: 44 кв.м, площа кухні: 7 кв.м. Поруч вся необхідна інфраструктура, метро в пішій доступності. Хороша транспортна розв'язка, поруч супермаркети АТБ, Сільпо, Клас, банки. Поруч є школи та дитячий садок. Телефонуйте зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час. єВідновлення
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Хрущівка. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 500 $ | 22 500 $ |
| 26.04.2026 | - 1 000 $ | 23 000 $ |
| 07.04.2026 | - 500 $ | 24 000 $ |
| 01.04.2026 | - 500 $ | 24 500 $ |
| 20.03.2026 | - 500 $ | 25 000 $ |
| 17.03.2026 | - 500 $ | 25 500 $ |
| 09.03.2026 | - 500 $ | 26 000 $ |
| 13.01.2026 | - 500 $ | 26 500 $ |
| 24.10.2025 | 27 000 $ |