35 500 $
612
$/м²
Миру вул., 41
Новобудова
2023 рік побудови
сьогодні
5 міс. тому
68 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Увага! Нова пропозиція на ринку! Продаю реальну 2-кімнатну квартиру в зданому будинку на вул. Миру, 41. Опалення в будинку запущено. Активно робляться ремонти, і деякі квартири вже навіть заселені! Квартира становить інтерес через своє двостороннє планування! Документи отримані, власник у Харкові. Готові до швидкої угоди, можливо також за державними програмами.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Новобудова. Планування кімнат Роздільне. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 19.04.2026 | - 500 $ | 35 500 $ |
| 05.12.2025 | 36 000 $ |