1
8 500 $
405  $/м²
21 / 15 / 6 м²
поверх 4 з 5
Цегляна
Гостинка
4 дні тому
4 міс. тому
286 (сьогодні 1, вчора 4)
Опис
Код об'єкту 22076
Ексклюзивна пропозиція!
Пронується продаж смарт квартири в центрі по проспекту Науки.
Квартира знаходиться на 4 поверсі 5 поверхового будинку загальною площею 21м².
Виконаний гарний ремонт, замінена електрика.
Всі меблі, що на фото залишаються новому власнику.
Санвузол та душ загального користування, але є можливість і місце, щоб зробити все в квартирі.
Поруч вся інфраструктура! Центр міста!
Хороша транспортна розв'язка - до метро Наукова та Ботанічний сад 7 хвилин пішки.
Чудова пропозиція за найнижчою ціною на ринку!
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.83 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Гостинка. Планування кімнат Студія. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Працює без світла - опалення, інтернет. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
Контракт- Нерухомість
Верифікований профіль
Silver partner
7
Років досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
8
Місяців на сайті
Активних оголошень 39
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 12747
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
21.04.2026 + 500 $ 8 500 $
23.12.2025 8 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.