3
65 300 $
1 306  $/м²
50 / 30 / 15 м²
поверх 2 з 18
Монолітно-каркасна
Спец. проект
3 дні тому
4 міс. тому
233 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
166-ЕГ Продам 2 кімнатну квартиру 50м2 в новобудові ЖК Черемушки-2 на Олексіївці
Перемога
проспект Перемоги 65-Г
Поверх: 2/18
Площа: 50/30/15м2
Планування: одностороння, кімнати роздільні
Тип будинку: новобудова, моноліт

Сучасний капітальний ремонт, санвузол суміщений, продаж з меблями та технікою.

Ціна: 65 300 у.о. торг реальному покупцю

(код об'єкту 166-ЕГ)
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
САЛТІВСЬКЕ
Верифікований профіль
Platinum partner
34
Роки досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Активних оголошень 104
Ексклюзивних об'єктів 4
Рекламна активність 59835
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
23.03.2026 - 600 $ 65 300 $
09.02.2026 - 1 100 $ 65 900 $
08.01.2026 67 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.