68 500 $
996  $/м²
68.8 / 40 / 20 м²
поверх 3 з 4
Цегляна
Сталінка
6 днів тому
4 міс. тому
38 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Код об’єкту 22246
Продам 2к квартиру-студiю. Сталiнка.Район ХТЗ . Індустріальний проспект 18 .

Квартира розташована на 3 поверсі 4-х поверхового цегляного будинку , з надійними залізобетонними перекриттями .
Загальна площа 68,8 кв м , Просторі світлі кімнати 19 + 20 кв м , та кухня студія 24 кв м , з високими стелями та великими вікнами
У квартирi зроблен якiсний капiтальний ремонт
Вбудована кухня з новою технікою .
Сумісний санвузол .Велика душова кабіна . Встановлений бойлер ,
Балкон великий , заскляний , має вмонтовану шафу , виходить у тихий двір .

Будинок розташований в зеленій зоні , тихий двір , великий парк на відстані 50 метрів . Поруч ринок , банк , нова пошта, церква , супермаркети , кафе , школи , дитячі майданчики .
В пішій доступності метро ХТЗ 7 хв . Поруч зупинки маршруток , тролейбусів , автобусів .
Ідеальна локація для проживання
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Сталінка. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Посудомийна машина, Сигналізація. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 14
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 924
Останній візит на сайт 5 днів тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
25.04.2026 + 500 $ 68 500 $
11.01.2026 68 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість