14 500 $
659  $/м²
Комісія 5% єВідновлення Залютине
22 / 17 / 3 м²
поверх 1 з 2
Цегляна
Гостинка
2019 рік побудови
3 дні тому
3 міс. тому
85 (сьогодні 1, вчора 2)
Опис
Код об'єкту: #22632
Пропонуємо у продаж унікальну квартиру у сучасному таунхаусі в мальовничому мікрорайоні Залютіно, Холодногірського району. Ця маленька перлина площею 22 кв.м готова стати вашим новим домом.
Квартира ідеально підійде як сімейній парі, так і одній людині. Не забувайте, що будинок – це не просто дах над головою, а місце, де панує кохання, тепло та гармонія.

В квартирі виконано якісний євроремонт, тож вам не потрібно витрачати час та кошти на оновлення. При продажу залишаються всі меблі та техніка, що дозволить вам одразу насолоджуватися комфортом.
Тут можна спокійно жити, відпочивати і навіть працювати, якщо ви працюєте з дому.

Додатковою перевагою є наявність власної свердловини та котельні, що забезпечить вам незалежність у постачанні води та тепла.
На території цілодобова охорона!

Парковка для вашого автомобіля — ще один плюс, який додає зручності. Не прогавте можливість придбати квартиру, що ідеально поєднує сучасний комфорт та практичність!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Гостинка. Планування кімнат Студія. У квартирі є Телевізор, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м. Працює без світла - вода, опалення. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Телевізор
  • Пральна машина
  • Душова кабіна
  • Холодильник
Контракт- Нерухомість
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
2
Верифіковані рекомендації
1
Рік на сайті
Активних оголошень 27
Ексклюзивних об'єктів 0