18 000 $
428  $/м²
42.1 / 23 / 15 м²
поверх 6 з 9
Цегляна
Спец. проект
2023 рік побудови
4 дні тому
3 міс. тому
6 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
🏡 1-кімнатна квартира в новобудові | Салтівка

Продається 1-кімнатна квартира площею 42,1 м² у сучасному житловому комплексі ЖК «Пташка», вул. Барабашова, 14-Б. Будинок зданий, квартира з правом власності — готова до угоди.

📐 Площа — 42,1 м²
🏢 Поверх — 6/9
🏗 Новобудова

✨ Переваги:
• Будинок введений в експлуатацію
• Зручний середній поверх
• Вдале планування
• Чистий під’їзд, ліфт
• Перспективний район для життя або інвестицій

📍 Локація: Салтівка — поруч транспорт, магазини, інфраструктура, зручний виїзд у різні частини міста.

📞 Телефонуйте — із задоволенням організую перегляд та відповім на всі питання.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 2023 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
Харків-Ріелтер
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Активних оголошень 33
Ексклюзивних об'єктів 8
Рекламна активність 2045
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.