55 000 $
859
$/м²
Цегляна
Спец. проект
2005 рік побудови
сьогодні
3 міс. тому
42 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
ЖК «Авантаж».(Індустріальний район )Продам 2 х -кімнатну квартиру
Рідкісна пропозиція для тих, хто працює віддалено — у будинку не відключають електроенергію.
Квартира дуже світла, тепла, затишна та простора.
Високі стелі — 3 метри, що створює відчуття простору та комфорту.
В квартири є
лічильник на опалення та газ
бойлер ,броньовані вхідні двері.
Чистий під’їзд з новим ліфтом
відеоспостереження по території та в під’їзді
закрита, охоронювана та огорожена територія
приємні, доброзичливі сусіди
На територія ЖК:
дитячий майданчик у дворі
індивідуальні паркомісця
зона відпочинку: альтанка, мангал
ЖК «Авантаж» — безпека, комфорт та високий рівень життя.
📞 Телефонуйте — із задоволенням надам детальну інформацію та організую перегляд
Деталі інтер’єру:
Не вуглова
Будинок та двір:
Закрита територія
Інфраструктура:
Поруч зупинка , аптека, лікарня,
Планування:
2 кімнати
Квартира дуже світла, тепла, затишна та простора.
В квартири є
лічильник на опалення та газ
бойлер ,броньовані вхідні двері.
Чистий під’їзд з новим ліфтом
відеоспостереження по території та в під’їзді
закрита, охоронювана та огорожена територія
приємні, доброзичливі сусіди
На територія ЖК:
дитячий майданчик у дворі
індивідуальні паркомісця
зона відпочинку: альтанка, мангал
ЖК «Авантаж» — безпека, комфорт та високий рівень життя.
Планування:
2 кімнати
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Планування кімнат Роздільне. Кухонна плита газова. Немає балкона. У квартирі є Пральна машина, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 2005 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, пандус. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, ліфт, резервне живлення квартири (акумулятори). Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Інфраструктура території: дитячий майданчик. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є

Видря Світлана
Рієлтор
| Активних оголошень | 19 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 922 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 23.04.2026 | - 5 000 $ | 55 000 $ |
| 22.02.2026 | - 300 $ | 60 000 $ |
| 12.02.2026 | 60 300 $ |