1
20 800 $
584
$/м²
Цегляна
Сталінка
2 дні тому
2 міс. тому
22 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
✅ Продам двокімнатну квартиру на ХТЗ, метро Тракторний Завод і Масельського в пішій доступності.
✅Квартира загальною площею 35.6 м2, кімнати роздільні, розташована на 3 поверсі 4-ох поверхового цегляного будинку.
✅ Металомластикові вікна, нові броньовані двері, не кутова, високі стелі 2,7 м2, товсті стіни, дуже тепла.
✅ Відмінне місце розташування, вся інфраструктура в пішій доступності.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.9 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Сталінка. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 08.05.2026 | - 1 700 $ | 20 800 $ |
| 03.03.2026 | - 1 500 $ | 22 500 $ |
| 19.02.2026 | 24 000 $ |