47 000 $
758  $/м²
62 / 40 / 8 м²
поверх 3 з 9
Цегляна
Гостинка
сьогодні
1 міс. тому
36 (сьогодні 2, вчора 0)
Опис
Код об'єкта 24093

Простора та затишна 2-кімнатна квартира 62 м² у цегляному будинку на комфортному 3-му поверсі (9-поверховий будинок) за адресою: вул. Генріха Алтуняна, 9-А (колишня Новопрудна).
Будинок цегляний — відмінна тепло- та шумоізоляція. Квартира додатково утеплена. Виконаний якісний ремонт.

2 окремі світлі кімнати
Простора кухня з диваном і великим заскленим балконом
Кухня на замовлення з сучасною вбудованою технікою та подрібнювачем відходів у мийці
Двозонний лічильник (день/ніч)
Централізоване гаряче водопостачання + додатковий бойлер

Поруч усе необхідне для комфортного життя:
600 м до Саржиного Яру
Магазини (АТБ, Чудо-маркет, Sinsay), Нова Пошта, Укрпошта
Школа, дитячий садок, спортзал, лікарня
15 хвилин пішки до метро «23 Серпня» або «Ботанічний сад»

Ідеальний варіант для комфортного проживання родини чи пари!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Гостинка. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
Контракт- Нерухомість
Верифікований профіль
Silver partner
7
Років досвіду
6
Верифікованих рекомендацій
8
Місяців на сайті
Активних оголошень 39
Ексклюзивних об'єктів 1
Рекламна активність 12875
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом