35 000 $
795
$/м²
Салтівське шосе, 262а
Опис
ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ПОКУПЦІВ!
Продаю 2-кімнатну квартиру
за адресою Салтівське шосе, 262-А навпроти медичного комплексу.
624 м/р
Зручний 5-й поверх із 9-ти.
Квартира в охайному стані, з косметичним ремонтом.
ПВХ-вікна, санвузол у сучасній плитці, встановлено бойлер, замінено батареї.
Квартира мебльована. Можна заселитися і жити.
Поруч ринок, транспортна розв'язка.
Метро «Барабашова» — 20 хвилин на транспорті.
Телефонуйте!
Продаю 2-кімнатну квартиру
624 м/р
Зручний 5-й поверх із 9-ти.
Квартира в охайному стані, з косметичним ремонтом.
Квартира мебльована. Можна заселитися і жити.
Поруч ринок, транспортна розв'язка.
Метро «Барабашова» — 20 хвилин на транспорті.
Телефонуйте!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Панельна. У квартирі є Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 08.04.2026 | - 3 500 $ | 35 000 $ |
| 08.04.2026 | 38 500 $ |