32 000 $
711
$/м²
Дача №55 вул., 11
Спец. проект
2017 рік побудови
сьогодні
3 тиж. тому
29 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Код об'єкта - 23374
Продажа 1 к.кв. , ЖК Пори Року, вул. Дача, 55. Пос. Жуковскьго, Шишківка.
Цегляний утеплений будинок. Засклений балкон.
Лічильники на газ, воду, опалення.
До Парку Горького тролейбусом 10 хв, до Площі Свободи 15 хв.
Площа 39.8. Однокімнатна. Над квартирою є цілий техповерх з балконом. Вікна виходять у двір.
Окрема кімната, в якій шафа-купе, великий комод, письмовий стіл та диван.
На кухні вбудована кухня, диван розкладний, стіл.
Ванна кімната з вбудованою ванною. Є бойлер, пральна машина.
В коридорі шафа-купе для речей та міні-гардероб.
Натяжні стелі, якісні міжкімнатні та вхідні двері комунар. Багато розеток по квартирі.
Квартира тепла та сонячна.
В будинку ОСББ, в підїзді система ОМО (екосистема «розумного дому»), ліфт працює.
До зупинки транспорту 5 хвилин, в будинку є 2 магазини, біля підїзду автомат води, великі дитячі майданчики.
Цегляний утеплений будинок. Засклений балкон.
Лічильники на газ, воду, опалення.
На кухні вбудована кухня, диван розкладний, стіл.
В коридорі шафа-купе для речей та міні-гардероб.
Квартира тепла та сонячна.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %

| Активних оголошень | 13 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | сьогодні |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | + 2 001 $ | 32 000 $ |
| 21.04.2026 | 29 999 $ |