38 500 $
1 167
$/м²
Полтавський Шлях вул., 152а
Панельна
Чеський проект
1976 рік побудови
1 тиж. тому
1 тиж. тому
13 (сьогодні 2,
вчора 0)
Опис
Продається квартира в затишному районі на Холодній горі.
Від метро Холодна гора 2 хв, Полтавський шлях 152а, 12/12 пов.
У квартирі свіжий ремонт із новою проводкою та натяжними стелями, нові меблі. Поруч садочок, школа, ТРЦ та ринок у пішій доступності.
Телефонуйте.
Телефонуйте.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Чеський проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 1976 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газова колонка. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 08.05.2026 | + 500 $ | 38 500 $ |
| 08.05.2026 | 38 000 $ |