60 000 $
1 014  $/м²
БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Вілар
59.2 / 31 / 10 м²
поверх 1 з 9
Цегляна
Новобудова
2024 рік побудови
сьогодні
4 дні тому
9 (сьогодні 1, вчора 2)
Опис
Без комісії для Покупця продається простора 2 кім квартира в у новому сучасному ЖК Вілар за адресою: Нова Конча Заспа, с. Ходосівка, вул. Феодосія Печерського, 11.

Будинок введений в експлуатацію. Загальна площа 59,2 кв.м, житлова 30,7 кв.м., кухня 10,4 кв.м, квартира розташована на комфортному 1 поверсі 9-ти поверхового будинку.
Стан: чистове оздоблення стін, металопластикові вікна,електричний та інтернет кабелі,розведена система опалення, стяжка та встановлені вхідні металеві двері, автономне опалення (газовий 2 контурний котел), встановлені лічильники на комунікації.
Будинок побудований з червоної цегли (стіна 60 см), утеплення мінеральна вата.
В ЖК властна свердловина 200 м, артезіанська вода та централізована каналізація. Закрита територія та відеоспостереження у під’їзді, дворі, по всьому периметру.
Особливу увагу заслуговує двір будинку – це затишне і мальовниче місце зі спортивними майданчиками, благоустроєм і комфортабельними зонами відпочинку для всіх мешканців будинку.

Поруч розташовані дитячі садки та школи, супермаркети, садовий центр та відділення пошти, аптека та медичні заклади, салони, басейни, спортивні комплекси.
У пішій доступності Мануфактура (торговий майданчик) та Мегамаркет. Поруч сосновий ліс, Голосіївський заповідник, озера, пляжі, зони відпочинку, гірки.
Ціна 60 тис долл., комісію платити не потрібно.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газовий котел. Без комісії
Ден-Украина
Верифікований профіль
Silver partner
11
Років досвіду
5
Років на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 5308