Топ оголошень Ходосівки
81 000 $
900 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
3 кімнати
90 / 60 / 25 м²
поверх 9 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 3 кімнатної дворівневої квартири 90 м2 котра знаходиться на 9 поверсі десяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий ЖК , Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.
У квартирі зробл...
34 900 $
845 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
1 кімната
41.3 / 22.6 / 11 м²
поверх 1 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...
3 900 $
101 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 11
1 кімната
38.5 / 15.4 / 13 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 39.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...
80 200 $
901 $/м²
Лугова вул., 1
89 / 40 / 40 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж двоповерхових Таунхаусів за дуже гарною ціною село Ходосівка, Обухівський район, Київська область, до Київа 4 км, до печерська 15 хвилин.
Тауни на завершені будівництва, поки що ціна 900 у.о. м2. Готові будуть коштувати по 1100 у.о. за m2.
Про Таунхаус:
-2 поверхи;
- Площа - 89-1[телефон приховано]кв.м;
- Корисна - 50-60-75 кв.м.;
-Висота стелі:
1 поверх: 3.10 метра;
2 поверх: 4 метра.
Тауни: 89-100 м2. Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані дві кімнати, санвузол, балкон.
Тауни: 116-121 м2.
Перший поверх - кухня-вітальня, санвузол, хозблок, на другому поверсі розташовані три кімнати, санвузол, балкон.
Побудовані Таунхауси:
- красної...
62 900 $
1 573 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 20
1 кімната
40 / 22 / 18 м²
поверх 6 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
ЄОселя, БУДИНОК ЗДАН ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.
Продаж нової 1 кімнатноі квартири 40 м2 котра знаходиться на 6 поверсі десяти поверхового будинку, вид у двір.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Вілар Вулиця Леоніда Каденюка.
Будинок побудований у 2025 році, та зданий у експлуатацію. У будинку є бомбосховище, ліфт.
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см;
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-централізована каналізація.
У кварти...

330 000 $
653 $/м²
Миколи Островського вул.
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
505 / 300 / 20 м²
3 поверхи
7 сот
6 кімнат і більше
вчора
Велика сімейна садиба 505 м² або готова база під бізнес | 15 соток | Ходосівка
Пропонується просторий будинок у передмісті Києва — село Ходосівка, який можна використовувати як велику сімейну садибу або як базу для власного бізнес-проєкту.
Площа будинку — 505 м²
Площа земельної ділянки — 15 соток
Завдяки великій площі та функціональному плануванню будинок має багато можливостей для використання.
• санвузол
Перший поверх готовий до проживання, другий можна облаштувати під власні потре...
240 000 $
1 200 $/м²
Набережна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 99 / 20.5 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продаж готового будинку в найкращій локації, в Обухівському напрямку, Ходосівка.
Всього 20 хвилин їзди до центру без пробок широкою трасою, в 5 хвилинах їзди від будинку садок, школа, Сільпо, аптеки, Мануфактура, ресторани.
Будинок збудований з високоякісних матеріалів, дах Ruukki, вікна Rehau, утеплювач 100 вата, стеля 200 Knauf.
Будинок 200 квадратів без ремонту, дозволить вам втілити всі ваші найсміливіші дизайнерські рішення
440 000 $
2 750 $/м²
Урядова, 24А
160 / 60 / 13.5 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
2021 рік побудови
2 дні тому
Будинок, який не потребує компромісів. Він їх скасовує.
Коли хочеться жити красиво, спокійно та без «дороблю згодом» — цей будинок заходить одразу в серце.
КМ Нова Ходосівка, с. Ходосівка. До Києва 15–20 хвилин. Навколо — ліс, сосни, свіже повітря та статусні сусіди. Поруч Мануфактура, Мегамаркет, ресторани, спортклуби, школи, садочки. Локація, яка давно стала синонімом заміського комфорту преміум-рівня. Тут не демонструють розкіш. Тут нею користуються.
→Двоповерховий будинок S заг -158,3 м² (по факту ~170 м²), S житл – 59,8 м2.
Керамічна цегла, металочерепиця, перекриття дерево/залізобетон.
Свіжий дизайнерський ремонт з якісних матеріалів. Ніяких «економ-версій». Все добротно, продумано...

1 200 000 $
2 069 $/м²
Лугова вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
580 / 300 / 25 м²
2 поверхи
70 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Адрес: Ходосеевка, Киево-Святошинский р-н
Площадь участка: 0,70 га
Статус участка: В собственности
Целевое назначение: Строительство и обслуживание жилого дома
Площадь дома: 580 м²
Этажность: 1 уровень + мансарда
Описание: Гостиная с зоной столовой, каминный зал, кухня с обеденной зоной, комната отдыха, мастер-спальня с гардеробной и с/у, 3 спальни с с/у, терраса с зоной барбекю и зоной отдыха
Состояние дома: Укомплектован мебелью и техникой
На территории: Ландшафтный дизайн, бассейн, освещение, фруктовые деревья
Коммуникации: 2 ГЕНЕРАТОРА
Твердотопливный котел
Электричество – есть
Вода - скважина
Канализация - есть
Зона коттеджной застройки
Удобная транспортная доступность по комф...
93 000 $
1 192 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 39
2 кімнати
78 / 54.1 / 13 м²
поверх 5 з 6
2016 рік побудови
вчора
В ЖК "Нова конча заспа" дворівнева квартира на 5-6 поверсі, площею 78 кв.м має два санвузли та велику кухню + додатково кладовка 6-7 кв.м. (Площа кухні 13 кв.м; кімнати 18,2 кВ та кімнати 35,9 кв.м два санвузли). Якісний ремонт зроблений в 2022 році. Доступний продаж по державній програмі "еОселя", еВідновлення".
Гарний варіант для здачі в оренду ( в даному ЖК оренда подібної квартири від 20 тис грн/ місяць). На території ЖК є садочок, школа, аптека, кафе, гарна прибудинкова територія. До зупинки громадського транспорту 7хв. Поруч мегамаркет, поліклініка, мануфактура, басейн.

820 000 $
4 100 $/м²
Соборна вул.
200 / 130 / 45 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
вчора
Пропонується до продажу стильний та повністю укомплектований будинок, готовий до комфортного життя без додаткових вкладень.
Основні характеристики:
• Площа будинку — 200 м²
• Житлова площа — 130 м²
• Кухня-вітальня — 45 м²
• Ділянка — 7 соток
• Поверховість — 2 поверхи
• Кількість кімнат — 4
Будинок із якісним сучасним ремонтом, стильним інтер’єром, повністю мебльований та оснащений технікою. Продумане планування та функціональність кожного простору.
Ділянка та територія:
• Ландшафтний дизайн з автополивом
• Тераса з проектором та акустичною системою JBL
• Атмосферна зона кострища-грилю
• Окрема барбекю-зона
• Літня кухня з повним комплектом техніки
• Вуличний санвузол
• Критий паркінг на...

820 000 $
4 100 $/м²
Соборна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Нова Ходосівка
200 / 130 / 45 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
2023 рік побудови
вчора
❗️❗️БЕЗ %❗️❗️КМ "Нова Ходосівка"❗️❗️
📍 с.Ходосівка
БУДИНОК СЕРЕД ЛІСУ
✔️ Площа будинку: 200 м²;
✔️ Ділянка: 7 соток;
✔️ Планування: кухня-вітальня, 3 спальні кімнати, 2 санвузли, кабінет, гардеробна кімната, тераса;
✔️ Ландшафтний дизайн з автополивом, тераса з проектором та акустичною системою,
✔️ На ділянці розташована літня кухня з повним комплектом техніки та меблів, зона кострища-грилю з підігрівом та водовідведенням, окрема барбекю-зона із мангалом, тандиром, критий паркінг на 3-4 авто та зарядкою для електромобіля
✔️ Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою;
✔️ Вулиця повністю заселена!!!
ЦІЛКОВИТА АВТОНОМНІСТЬ БУДИНКУ:
✔️ Заведено 16 кВт електрики
✔️ Встановлено диз...

165 000 $
1 179 $/м²
Кобзаря вул., 4г
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 60 / 26 м²
3 поверхи
2 сот
4 кімнати
3 дні тому
Продаж 3-поверхового автономного таунхауса у селі Ходосівка, вул. Кобзаря, Обухівський район, Київська область.
Ділянка 2 сотки
Площа будинку 140 м², три поверхи + підвал.
Планування:
- Перший поверх – кухня-вітальня з каміном, санвузол, вихід на терасу.
- Другий поверх – дві кімнати з балконами та санвузол.
- Третій поверх (мансарда) – простора спальня.
- Підвал – гардеробна, пральня, технічне приміщення. ( можна використовувати, як бомбоссховище
Комунікації:
3 три види опалення. ( Газове, електро опалення та камін.)
- Водяна тепла підлога на першому поверсі.
- Радіатори опалення на другому, мансардному поверхах і в підвалі.
Альтернативне опалення за рахунок електрики (бак непрямого нагрі...

975 000 $
6 500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
150 сот
сьогодні
Продаж масиву у Ходосівці (Новообухівський напрямок) — частина підготовленого житлового проєкту.
Загальна площа масиву 4 гектари. Проєкт умовно поділений на три частини: один гектар та дві ділянки по 1,5 гектара. Можна придбати як весь масив, так і окремо одну із ділянок.
ЛОКАЦІЯ — одна з найліквідніших у передмісті Києва
- 15–20 хв до Києва
- 9 хв до Дніпровського шосе
Цей район поєднує розвинену інфраструктуру та мальовничу природу. Навколо ліс, озера. Місцевість активно забудовується, переважно котеджними містечками бізнес-класу, що підтверджує попит локації.
- 10 хвилин до ТРЦ Мануфактура та Мегамаркета
- 9 хвилин до Сільпо та Фори
- 15 хвилин до Блакитного озера та 6 хвилин до озера...

1 600 $/міс
Шкільна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 50 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
вчора
Перша здача! Стильний дуплекс з панорамним видом на озеро у Ходосівці, Новообухівська траса
Пропонується в оренду сучасний дуплекс у Ходосівці, Новообухівська траса.
Будинок новий, ремонту, повністю мебльований та готовий до комфортного проживання.
Ідеальне поєднання заміського спокою, природи та швидкого доїзду до Києва.
Планування:
• 2 поверхи
• простора кухня-вітальня з виходом на терасу
• 2 окремі спальні
• гардеробна кімната
• 2 санвузли (ванна та душова)
• балкон з панорамним видом на озеро
• технічне приміщення / пральня
Переваги будинку:
• перша здача — ніхто не проживав
• власна земельна ділянка 3 сотки
• панорамні вікна та багато природного світла
• ремонт у сучасному стилі
• якіс...

995 000 $
3 827 $/м²
Берегова
260 / 65 / 53 м²
2 поверхи
18 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Якість, функціональність, автономність!!!
Будинок на берегу озера, поруч ліс. Закрите охороняєме КМ Вітаград.
Земельна ділянка: 0,18 га для індивідуального садівництва з власним виходом до води
Будинок: 260,4 м, Київська обл., с. Ходосівка, ОК "СТ "АРГЕНТУМ-ПЛЮС", вул. Берегова.
Фундамент: свайний з монолітним ростверком
Стіни/перегородки: червона цегла
Покрівля: бітумна черепиця ТМ Katepal (Фінляндія) та утеплення мінеральною ватою Белтеп товщиною 300 мм, мембранна та пароізоляція Corotop (Польща), водосток Regenau (Болгарія)
Перекриття: бетонні панелі
Фасад: мінеральна вата Белтеп Фасад товщиною 150 мм та клінкерна плитка ручного формування («Екатеринославский кирпичъ», Україна)
Вікна: д...

58 500 $
972 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 11
2 кімнати
60.2 / 31.1 / 10.8 м²
поверх 8 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: с. Ходосівка,
ЖК Вілар, вул. Феодосія Печерського 11
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: загальна 60.2 м², житлова 31.1 м²
• Кількість кімнат: 2
• Поверх: 8/10
• Тип будинку: цегляний
• Опалення: індивідуальне газове (газовий котел)
🛋 Стан та ремонт:
• Стан від будівельників
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: до метро Видубичі - 15 хвилин на авто, у 7 хвилинах пішки є зупинка громадського транспорту, що їде у бік Києва
• Магазини, супермаркети: 5 хвилин до МегаМаркету та «Мануфактури»
• Школи, садки: 10-15 хвилин їзди на авто до шкіл, садочки у пішій доступності
• Парковка/паркінг: у дворі
💰 Ціна: 58 5...

82 000 $
2 278 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 35
1 кімната
36 / 19.6 / 12 м²
поверх 4 з 6
2016 рік побудови
вчора
Продаю 1-квартира в Ходосівці | ЖК Нова Конча заспа
Ідеальний варіант для інвестиції або проживання для чотирьох осіб.Компактна, функціональна та повністю готова до проживання квартира, яка чудово підійде для здачі в оренду
Площа — 46м²
Кухня -12м2
Дві кімнати по 10м2
4 поверх із 6
Квартира укомплектована всім необхідним:
• індивідуальне газове опалення
•стіл та крісла на кухні
• газова варильна поверхня
• кухонний гарнітур,якісні фасади з натуральної деревини
• шафа з натуральної деревини
• два дивани
• душова кабіна
-пральна машина
-холодильник
Все нове ,ніхто не проживав
Готовий варіант без додаткових вкладень — можна одразу проживати або здавати в оренду.
Чудовий варіант:
• поруч Ма...

115 000 $
1 667 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 11
2 кімнати
69 / 40 / 17 м²
поверх 1 з 10
2025 рік побудови
сьогодні
Ідеальний варіант під єОселю! Без комісії для покупця. Без додаткових податків та витрат.