Ранкова
Опис
Довгострокова оренда будинку
Пропонується в оренду будинок на Осокорках, вулиця Ранкова. 7 км від метро Славутич
Площа ділянки складає 6 соток. Площа будинку — 210 м2 + відкрита тераса та тераса з зоною барбекю на першому поверсі.
1-й поверх: велика кухня; вітальня з каміном, кімната, шафою, телевізором; душ та туалет; хоз частина з холодильником, бойлером, фільтрами на будинок, шафами, газовим котлом та пральною машиною.
2-й поверх: спальня з 2 спальним ліжком та телевізором; дитяча кімната з ліжками, кімната з двоспальним ліжком; санвузол з тропічним душем та ванною з туалетом, окремо на поверсі велика гардеробна кімната.
Доглянута зелена зона має ландшафтний дизайн, з туями та трояндами, газоном площею 6 сотки. Є автоматичний полив.
поруч з будинком є зона барбекю та відкрита літня тераса із гойдалками та літніми меблями
Також на ділянці є невелике технічне приміщення для зберігання обладнання та інвентарю.
В будинку є все для комфортного проживання: 2 холодильники , газова поверхня , духова шафа , мікрохвильова піч, кондиціонери у кожній кімнаті, посудомийна машина, пральна машинк, система очищення води, плазмові телевізори Samsung, пилосос.
Додаткові характеристики:
- Тепла підлога по всьому будинку
• Власна скважина 70м та септик
• Генератор на 15 кВт
• Вай-фай по всій території
• Додатково оплачується електроенергія
• Ділянка має в'їзд— центральний з парковкою
#A3518
Деталі
Будинок, 2 поверху, 4 кімнати. Площа ділянки 6 соток. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан будинку - Дизайнерський ремонт. Торг доречний, Терміново. Працює без світла - вода, газ, опалення, інтернет, резервне живлення (акумулятори/генератор). Комісія за послуги 50 %