Фільтри
Продаж квартир за 30000 доларів в Львові
16 оголошень
- найбільша площа
16 оголошень
- найбільша площа
20 000 $
1 020 $/м²
Петра Калнишевського вул., 4
1 кімната
20 / 19 / 1 м²
поверх 2 з 2
1953 рік побудови
сьогодні
❗️❗️❗️Продаж кімнати у гуртожитку
Вул Калнишевського
( Левандівка )
Площа 19 кв м
Зручний другий поверх
Кімната з власним балконом
Висота стелі 3 м
Кухня та санвузол у спільному користуванні
Є можливість підключення води та каналізації у кімнату
Розвинена інфраструктура
✅✅✅
Ціна 20 000$ ⚡️
[телефон приховано]Serhiy Pavlov ☎️

27 000 $
947 $/м²
Петра Полтави вул., 36
1 кімната
29 / 19 / 5 м²
поверх 1 з 9
1972 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири 28.5 м² вул. Петра Полтави 36, Львів, Сигнівка
27 000 $ (947 $ за м²)
Загальна площа 28.5 м², житлова 19.4 м², кухня 10.3 м²
1 поверх з 9, цегляний будинок, вторинне житло
Опалення централізоване
Квартира у гуртожитку з власною кухнею
Кімната 19.4 м², є два розкладних дивани, шафи, журнальні столики, проведений інтернет
Окрема кухня 4.5 м², холодильник, електрочайник, підведена вода, бойлер, умивальник, пральна машина
У спільному користуванні: кухня з газовою плитою, санвузол (душ, туалети, умивальники, бойлер)
Підлога паркет, стіни пофарбовані
Тихий двір
Можливий торг
Придбати квартиру в Львові за 30000 доларів ($)

29 500 $
952 $/м²
Тараса Шевченка вул., 26
1 кімната
31 / 15 / 6 м²
поверх 4 з 4
1912 рік побудови
сьогодні
Продається мезонін у самому серці Львова, район Церкви Анни!
Характеристики об'єкта:
Локація: Перехрестя вул. Шевченка - Хорватська, вул. Шевченка Т., 26.
Площа: 31 кв.м.
Поверх: 4/4 ( ліфта немає )
Вікно (балкон): У двір.
Комунікації: Наявні.
Фонд: Нежитловий по документах.
Статус будинку: Пам'ятка архітектури.
Ціна: 29 500 $
Цей мезонін ідеально підходить для тих, хто шукає історичний шарм у центрі міста з усіма сучасними зручностями. Не втрачайте можливість інвестувати в нерухомість у Львові! За додатковою інформацією та оглядом звертайтесь.

29 500 $
952 $/м²
Тараса Шевченка вул., 26
Відеотур
Клепарів
1 кімната
31 / 25 / 6 м²
поверх 4 з 4
вчора
Продається мезонін у центрі Львова, район Церкви Анни
Локація: перехрестя вул. Шевченка – Хорватська, вул. Шевченка, 26
Площа: 31 м²
Поверх: 4/4
Ціна: 29 500 $
Характеристики об’єкта:
Фонд: нежитловий по документах
Вікно (балкон): у двір
Комунікації: наявні
Будинок: пам’ятка архітектури
Мезонін ідеально підходить для інвестиції або власного використання. Розташування у самому серці Львова, поруч зручна інфраструктура та історичний шарм міста.
Телефонуйте для перегляду!

21 000 $
958 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 3)
1 кімната
22 / 11 / 5 м²
поверх 10 з 12
3 дні тому
Truskavetska Apart Hall
Апартаменти Бужинок 3 Секція А
Поверх - 10 з 12.
Загальна площа - 20.92 м2.
29 500 $
1 490 $/м²
Пилипа Орлика вул., (Будинок 2)
1 кімната
20 / 12 / 4 м²
поверх 1 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж смарт-квартири у новобудові на вул. Пилипа Орлика, у житловому комплексі Family House.
Будинок 2. Забудовник ГАЛЖИТЛОБУД.
Здача на 4 квартал 2026 року.
Площа 19 кв.м., 1 поверх з 5.
0-й цикл, стіни поштукатурені.
Індивідуальне опалення.
Висота стелі: 2.7 м.
Вікна у внутрішній двір.
Утеплення пінопластом.
Є підземний паркінг.
Продаж по переуступці.
Ціна: 29500 $

25 500 $
1 159 $/м²
Авраама Лінкольна вул. (Димитрова), 29
1 кімната
22 / 13 / 9 м²
поверх 6 з 9
1985 рік побудови
сьогодні
📲 Кімната в гуртожитку блочного типу · вул. Лінкольна
🔹 22 м² · Кімната 13 м² · Кухня 9 м²
🔹 6/9 поверх · ліфт
🔹 Цегляний будинок 1985 р. · ОСББ
🏠 У блоці:
Ванна кімната в користуванні на 2 кімнати
Кухня в користуванні на 3 кімнати
Бойлер · пральна машина · плита
🎁 Залишаються: 2 шафи, комод, бойлер, пральна машина, плита
📍 Зручна локація · все в пішій доступності:
🛒 Ринок, магазини, супермаркет
🏫 Школа · садочок
🏥 Лікарня · поліклініка · аптека
🏦 Банк · пошта
🚌 Зупинки транспорту · 10 хв до центру
💸 25 500 $
📞 [телефон приховано]
Сергій · АН «Golden City»
25 000 $
1 190 $/м²
Стрийська вул., (Будинок 7)
1 кімната
21 / 10 / 8 м²
поверх 10 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивний продаж
1 кім. квартири студії у Львові! вул. Стрийська,
р-н Автовокзалу новобудова
21 м²
10 поверх з 10ти
Квартира вільного планування
Можна спланувати ванну та окремо кухню-студію
Електрика
Вода
Каналізація
Залиті стяжки
Світла, простора та комфортна для проживання!
Здача будинку 2 квартал 2026р
Будинок з підземним паркінгом, закритим внутрішнім двориком!
Розвинена інфраструктура: магазини, кафе, супермаркети, аптеки, стоматологія, солони краси, футбольне поле, дитячі майданчики, зупинка транспорту
Ексклюзивний об’єкт — доступний лише у нас!
Ціна: 25 тис. $
Телефонуйте вже сьогодні!
[телефон приховано]
[телефон приховано]
АН Катерина
Шукайте нерухомість в Львові за 30000 доларів ($) за фільтрами
26 600 $
700 $/м²
Володимира Мономаха вул., 1а
1 кімната
38 / 11 / 18 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Акційна ціна до кінця березня ! 700 дол за м кв , дешевше, ніж в забудовника. 26600 дол. за квартиру. Продається однокімнатна квартира в Солонці по вул. В.Мономаха. Забудовник Солжитлобуд (SGB )
ЖК "Дружній Двір".
Загальна площа 38м кв.
3 пов з 5. Перший комерція. Цегляний будинок. Індивідуальне опалення., штукатурені стіни, вхідні двері, вікна, перегородки. Встановлення котла індивідуально по замовленню. Без балкона. Без ліфта. Здача будинку планується в кінці 2026 р.
Зручна транспортна розвʼязка. На авто до найближчого ТРЦ 5 хв., до автобусної зупинки 15 хв. пішки. Поряд школа.
В квітні ціна зросте до 780 дол м кв. Переуступка.
АН Ваш ріелтор. [телефон приховано], [телефон приховано]
24 000 $
706 $/м²
Героїв Крут вул., 4-А
1 кімната
34 / 20 / 10 м²
поверх 1 з 9
2019 рік побудови
6 днів тому
Продам квартиру-апартаменти в ЖК Компаньйон!
Будинок зданий та заселений
Площа - 34 м2, Поверх 0/9
Квартира-студія з зручним плануванням
У квартирі цементно-вапняна штукатурка на стінах та чистова стяжка на підлозі
Заведено 10 кВт електрики Опалення котельня
Зручний вхід, заїзд на територію ЖК через шлагбаум
19 500 $
938 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 2)
1 кімната
21 / 13 / 6 м²
поверх 10 з 12
1 тиж. тому
Пропонується до продажу сучасна смарт-квартира (апартаменти) у новобудові від надійного забудовника ГалЖитлоБуд.
📐 Площа: 20.78 м²
🔥 Опалення: дахова котельня
🏗 Здача будинку: літо 2026 року
📍 Перспективна локація – район активно розбудовується, поруч нові житлові комплекси, інфраструктура та хороша транспортна розв’язка.
💡 Ідеально підійде для:
• інвестиції
• здачі в оренду
• компактного власного житла
💰 Ціна: 19 500 $
⚡ Терміновий продаж
30 000 $
1 395 $/м²
Стрийська вул., (Будинок 1)
1 кімната
22 / 12 / 10 м²
поверх 11 з 11
2026 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж апартаментів, вул. Стрийська, 195
ЖК «На Стрийській» від КреаторБуд
Здача 2 квартал 2026р
Продаж по переуступці ( економія на податках)
11 поверх з 11
Будинок комфорт класу
Локація- близько до ТЦ КінгКрос. Близько Львівський автовокзал
Житловий комплекс вже заселений. Має хорошу інфраструктуру. Район стрімко розвивається.
В наявності є 2 апартаментів, перші площею 21,5 м2, другі 20,07м2. Знаходяться вони поряд, при потребі можна обєднати в 1 квартиру.
Це хороший варіант, для здавання в оренду.
Тому що не велика сума вкладень. Є тут попит на оренду. І здача будинку планується на весну - не потрібно буде довго чекати.
Телефонуйте, розповім всі деталі.
25 000 $
926 $/м²
Підзамче вул., 3
єВідновлення
Підзамче
1 кімната
27 / 13 / 14 м²
поверх 3 з 3
1832 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж 1 кімнатної квартири (нежитлове приміщення), мезонін, вигоди відсутні, (туалет нижче поверхом). В приміщенні є світло, вода та газ, опалення газовий конвектор, є відеоогляд,

20 000 $
976 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Truskavetska Apart Hall
1 кімната
21 / 9 / 9 м²
поверх 4 з 12
2022 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж смарт-апартаментів 20.5 м у ЖК Апарт Хол
вул.Трускавецька, бічна Стрийська
Навпроти комплексу Парус Смарт
Гарний поверх 4 з 12
Секція А
Сх сторона, вигляд на Стрийську
Здача на 2кв 2027р
Максимальне наповнення
Дахова котельня
Можна оглянути!

29 900 $
1 150 $/м²
Трускавецька вул., 48
Вільне планування
26 / 15 / 7 м²
поверх 3 з 10
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж 1к квартири (Апартименти) Трускавецька 48 . ІДЕАЛЬНО ПІД ІНВЕСТИЦІЮ!
Забудовник ГалЖитлобуд.
Площа 26 м2,
3/10 поверх.
Будинок Зданий, внутрішні роботи практично всі завершені.
Право власності готове.
Наповнення та озроблення :
- штукатурка стін
- чистова стяжка підлоги.
- батареї
- двері вхідні
- заведено інтернет
- чистова штукатурка та плитка у загальних коридорах ,сходових , вхідна зона
Паркінг з ліфтом на -1 поверх там є і укриття.
1 поверх - комерція ( салони краси,міні магазини та послуги ) та АТБ ( роблять ремонт)
Поряд - школа, два ліцеї,коледж,садочок ,стадіон
Вікторія Гарденс - 800 м, 5хв
Близенько - 100 м, Атб
Також за додаткову оплату до продажу є паркінг.
Дана проп...

22 000 $
1 100 $/м²
Трускавецька вул., 2
1 кімната
20 / 5 / 5 м²
поверх 2 з 10
3 тиж. тому
Власник !!!
Продаж комерційного приміщення.
Район «Реберні», “Bad boy “, озера.
20 м2 у ЖК Apart Hall.2 поверх/12ц.
0-цикл,стяжка, штукатурка, вхідні двері та вікна.
Підходить під будь-який вид діяльності ( офіс., студія класи, інтернет магазин., і т.п)
В будинку буде підземний паркінг .
Здача будинку 2квартал 2025р.
Вікна виходять на Сх.
Ціна 2200$