Топ оголошень Нової долини

45 000 $
643 $/м²
Крупської вул., 2/8-Б
3 кімнати
70 / 45 / 6.9 м²
поверх 5 з 5
2010 рік побудови
сьогодні
Продається 3-х кімнатна дворівнева квартира в ЖК "Озерки". У квартирі зроблено капітальний ремонт у світлих тонах. Балкон засклений. На підлозі постільний ламінат. Санвузол фанерований плиткою. Дах утеплений мінеральною ватою. Опалення двоконтурним газовим котлом. Перший рівень – простора кухня-вітальня, спальня та санвузол. ЖК «Озерки» розташований у с. Нова Долина, в безпосередній близькості до м. Одеса. Купуючи цю квартиру, у вас буде безкоштовна парковка, дитячий майданчик у дворі, в кроковій доступності амбулаторія. Поруч озеро. До школи 850 метрів. До зупинки громадського транспорту 700 метрів. До магазину 200м. Зручна транспортна розв'язка дозволить за 10 хвилин доїхати до Одеси, а з...

7 000 $
875 $/сот
Квітки Основ'яненко
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
8 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки яка розташована в Одеській області, село Нова Долина.
Загальна площа ділянки 8 соток, правильної прямокутної форми.
Цільове призначення землі: Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Чудове розташування, поруч побудованні сусіди та проходить електромережа. Розвинена інфраструктура у селі є школи, магазини, віділення Нової пошти, медпункт, кафе та багато іншого. До Одеси 16 км.
Маємо в наявності ще декілька ділянок у Новій Долині, площі від 8 до 10 соток ( ціни від 6000$- 7000$ за ділянку).
Також є ділянки в інших районах Одеської області.
За детальною інформацією телефонуйте.

115 000 $
1 150 $/м²
Прибрежна
єВідновлення
100 / 72.5 / 18.9 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
вчора
Код об'єкта: 473101. АН "Атланта".
У продажу два будинки в Сухому Лимані.
Ділянка 6 соток, за фактом 8, повний пакет документів.
Основний будинок: дві окремі спальні, простора кухня-їдальня.
Другий будинок — гостьовий, як однокімнатна квартира.
Стан після капітального ремонту, сучасний стиль оздоблення.
Будинок повністю автономний, встановлені сонячні панелі, опалення — твердопаливний котел, вигрібна яма.
На ділянці гараж на дві машини.
Затишний спокійний район Сухого Лиману.
Відмінний вибір для тих, хто цінує тишу і комфорт, але хоче залишатися недалеко від міської інфраструктури.
До Одеси 15 хвилин.
Телефонуйте!

130 000 $
387 $/м²
Шкільний пров.
єВідновлення
336 / 90 / 18 м²
3 поверхи
7 сот
5 кімнат
вчора
Код об'єкта: 476838. АН "Атланта".
Продається просторий будинок 330 кв.м в Новій Долині. Всього 15 хвилин їзди від Одеси.
Можлива продаж за державними програмами та сертифікатами.
Ексклюзивний об'єкт в Новій Долині, не маючий аналогів за співвідношенням площі та якості капітального ремонту. Це унікальна пропозиція для великої сім'ї в 15 хвилинах від міста.
Ділянка 7 соток правильної форми з садом з плодових дерев.
У будинку виконаний капітальний ремонт з заміною всіх комунікацій, потребує невеликого косметичного ремонту.
Функціональне планування включає 5 окремих спалень.
Передбачений великий гараж на 2 автомобілі з зручним заїздом.
Повноцінне цокольне приміщення вільного призначення.
Автон...

9 000 $
900 $/сот
Середня, 15
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення, під забудову
10 сот
сьогодні
КОД: 14818
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 10 соток у ближньому передмісті Одеси, у с. Нова Долина. Ділянка правильної прямокутної форми, 25х40, без будівель, з двох сторін вже огороджена парканами сусідів. Встановлено стовп для підключення електрики, вода та газ по фасаду. Призначення землі — під житлову забудову. Право власності та кадастровий номер наявні.
58 000 $
414 $/м²
Уютная
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 80 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продам двоповерховий будинок у Новій Долині, кооп. «Весна», вул. Затишна, загальна площа 140 кв. м, 5 кімнат. Будинок у хорошому стані. Газ по ділянці. Опалення — твердопаливний котел. Ділянка 6 соток, під’їзд із двох сторін. Поруч гараж на 2 машини, над ним дві кімнати. З другого фасаду — великий ангар з оглядовою ямою. Усі документи. Ціна 58 000 у. о. (2-2059-5-33)
59 000 $
720 $/м²
Шевченка, 2
82 / 1 / 1 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
2 дні тому
Продам приватний будинок, розташований на трьох сотках землі. Чудовий варіант для пари або молодої сім'ї з дітьми. 2 просторі кімнати, велика кухня-вітальня із зоною для перегляду TV та виходом на велику терасу. Місце для двох автомобілів. Близькість до міста. Самий центр села, яке стрімко розвивається. Новий асфальтований під'їзд, відреставрована школа, садок, скейт-майданчик, тренажерний майданчик, футбольне поле, супермаркети, «Нова пошта» і все, що потрібно для комфортного життя у вашому домі — все це у пішій доступності близько 3-5 хвилин. Будинок збудований як для себе, від людей, які знаються на будівництві. Утеплені стіни, утеплений 250 мм плаский дах із ПВХ-мембрани, якісні вікна та...
13 000 $
1 340 $/сот
під забудову
9.7 сот
2 дні тому
Продається ділянка в Новій Долині
* 9,7 сотки
* ділянка огороджена, європаркан, встановлені ворота, є вагончик
* всі комунікації по вулиці
* фасад 25 метрів
* зручна транспортна розв'язка, 20 хвилин до міста
* у селі є школа, магазини, ринок
Телефонуйте, є варіанти ділянок і дач у найближчому передмісті Одеси

10 500 $
875 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
12 сот
4 дні тому
Пропозиція Без Комісії!
Продаж земельної ділянки яка знаходиться у Одеській області, Овідіопольській район, Нова Долина.
Загальна площа ділянки 12 соток.
Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення
Вид цільового призначення: A.01.05 Для індивідуального садівництва
Вид використання земельної ділянки: для ведення садівництва
До центру Одеси 18 км, до залізничної станції 1.3 км. Поруч з ділянкою побудовані будинки та люди проживають цілорічно. Є можливість зміни цільового призначення.
Маємо на продаж багато ділянок в Одеській області, різних площ та різне цільове призначення.
Торг можливий.
250 000 $
833 $/м²
центральная, 15
300 / 100 / 50 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
5 днів тому
У продажу унікальний будинок у Новій Долині кооператив "Заря Долини"
Будинок побудований з урахуванням усіх сучасних стандартів та вимог до комфорту та безпеки. Загальне планування включає простору кухню-студію 50 м² з виходами на галявину, у двір та в гараж, гостьову кімнату, 4 спальні на другому поверсі, два санвузли, а також мансарду площею 100 м². З панорамних вікон та балкону відкриваються гарні краєвиди.
Особлива перевага — повноцінний опалювальний житловий бомбосховищ площею 45 м² з системою вентиляції та кондиціювання. Для автономності передбачені генератор Honda 7,5 кВт, УПС, кілька альтернативних систем опалення, рекуператори, вбудована система пилососа, розумна електропроводка т...

50 000 $
500 $/м²
Вишнева
100 / 60 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
38921 Продам будинок у Новій Долині.
Загальна площа — 200 м². Житловий стан.
Ділянка 5 соток, правильної форми. Є можливість облаштувати подвір'я, зону відпочинку або паркування.
Будинок розташований у центрі селища, всього близько 10 км до Одеси. У пішій доступності зупинка, пошта, магазини, школа, будинок культури — все необхідне для комфортного життя.
Чудовий варіант для життя за містом зі швидким доступом до міста.

60 000 $
455 $/м²
Крупської вул., 2/4
приміщення вільного призначення
132 м²
2 тиж. тому
Продається промисловий майданчик 11 соток, кутовий, має 2 заїзди, огороджений парканом. На майданчику розташовані дві будівлі, загальною площею 132 м2, які можуть бути використані під любий вид комерційної діяльності. Наразі в них розташовані СТО, та об'єкт торгівлі. Будівлі знаходяться у власності та введені в експлуатацію. Заведені електрика та водопровід.
Даний комплекс розташовано на в'їзді до села, зручний асфальтовий під'їзд, високий трафік.
24 800 $
207 $/м²
Меркурий
120 / 70 / 12 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Будинок будувався добре для себе. 1990 рік побудови. Високі стелі та товсті стіни. 2 поверхи та горище.
У будинку 5 кімнат, кухня та комора. Світло є, вода та газ заведені дільницею (в сам будинок не заведено). У підвалі будинку є просторий гараж для автомобіля.
Ділянка 6 соток, рівна, захищена парканом, посаджені по периметру дерева, на ділянці виділена частина землі під город (земля врожайна). За будинком є сарай для дров тощо. На ділянці є криниця.
До міста 20 хвилин.

49 000 $
760 $/м²
Крупської вул., 2/8-Б
єВідновлення
ЖК Озерки
2 кімнати
64.5 / 34 / 9 м²
поверх 3 з 5
2009 рік побудови
2 тиж. тому
Госпрограми! Продається простора двокімнатна квартира у ближньому передмісті Одеси, у с.Нова Долина, в ЖК Озерки. 3/5 поверхового будинку з червоної цегли, 65 м2 загальної площі, трьестороння, з двома санвзлами, закритою лоджією. Добрий житловий стан, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Індивідуальне газове опалення.Квартира вільна, документи готові до продажу.
Можливий продаж за держпрограмами.
15 000 $
1 364 $/сот
Виноградна, 14
під забудову
11 сот
3 тиж. тому
Ділянка 11 соток у селищі Нова Долина.
Правильної форми, рівний.
Світло, вода заведена на ділянку, лицьові рахунки є, газ по фасаду
Виведено стіни нульового поверху, є будматеріали (плити, перекриття, бетонні блоки)
На території є криниця, стоїть кунг.
Дорога асфальтована, вуличні ліхтарі. Абсолютно обжите селище
У пішому доступі магазини, зупинка громадського транспорту, школа, садок, медпункт, храм.
10 хвилин їзди до ринку 7км, Метро, Епіцентр. 20 хвилин – до центру Одеси.
Телефонуйте зараз!
395165

45 000 $
225 $/м²
Вишневая
200 / 60 / 14 м²
1 поверх
3 сот
4 кімнати
1 міс. тому
38921 Продам будинок у Новій Долині у житловому стані.
Загальна площа – 200 кв. м.
Ділянка 5 соток, правильної форми, є можливість облаштувати подвір'я, зону відпочинку або паркування.
Будинок розташований у центрі села, поруч зупинка транспорту, всього близько 10 км до Одеси.
У пішій доступності Нова пошта, магазини, школа, будинок культури – все необхідне для комфортного життя.
Відмінний варіант для життя за містом зі швидким доступом до міста.
250 000 $
694 $/м²
центральная, 1
360 / 131.1 / 50 м²
2 поверхи
15 сот
5 кімнат
2008 рік побудови
1 міс. тому
Унікальний будинок у Новій Долині, якому немає аналогів.
Вдалині від суєти, але в той же час поряд з містом. Сусіди все віддалік, їх навіть не чути. Чисте повітря, артезіанська вода, свердловина 130 м. Повноцінний опалювальний та житловий бомбосховищ 45 кв. м з додатковим потужним інверторним кондиціонером зима-літо та системою вентиляції. Генератор Honda (оригінал) 7,5 кВт, ДБЖ, кілька альтернатив опалення. Економний щодо комунальних платежів — будинок-термос. У кожній кімнаті кондиціонери зима-літо, тепла підлога у всьому будинку. Нова дорога сантехніка, ванна Ravak із гідромасажем, розумна електропроводка. Все нове і робилося собі з урахуванням усіх аспектів. Дорогі термо-вікна, панорамні...

45 000 $
273 $/м²
Тениста
єОселя
єВідновлення
165 / 120 / 30 м²
2 поверхи
11 сот
3 кімнати
2014 рік побудови
1 міс. тому
Будинок 150 м² у Новій Долині | 11 соток | Лазня, гараж, сад
Нова Долина
Просторий будинок для сім'ї — тиша, власна ділянка та все необхідне для комфортного життя за містом
Загальна площа 150 м²
Ділянка 11 соток
Головні переваги:
- два рівні — зручно для сім'ї
- повний набір споруд: гараж, лазня, погріб
- доглянута ділянка із садом та городом
- усі комунікації підключені
- світло 3 фази, газ, вода
- вигрібна яма 9 куб.м
- держакт та кадастровий номер
Планування:
- кухня
- передпокій
- санвузол
- 2 окремі спальні
- 1 прохідна кімната
- високий цокольний поверх
Стан:
- житловий стан
- будинок готовий до проживання
- є можливість оновити під власний смак
Ідеальний варіант для тих, хто хо...
27 000 $
171 $/м²
Тіниста
158 / 68 / 10 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
2 міс. тому
Продам 2-поверхову коробку будинку на ділянці 12 соток. Загальна площа 158 м², 3 кімнати. Вода на ділянці, електрика в будинку.
Повний пакет документів (будинок введений в експлуатацію, є документи на землю). Садовий кооператив Нової Долини.
Всі райони