260 000 $
1 667
$/м²
Цегляна
1 міс. тому
1 р. 6 міс. тому
220 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Квартира 156 м² з ТЕРАСОЮ в Аркадії, елітний район міста.
Розташована на другому поверсі в малоквартирному клубному будинку преміумкласу з ремонтом, меблями та технікою, індивідуальне опалення (двоконтурний котел), гардеробна, два санвузли, САУНА, простора ТЕРАСА.
Будинок із червоної цегли в оточенні вічнозелених хвойних дерев із підземним паркінгом. Закрита територія, що охороняється.
Є власне паркомісце.
+380931899530
+380681509185
Олександра
Є власне паркомісце.
+380931899530
+380681509185
Олександра
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 3 %
Історія зміни ціни
| 25.02.2026 | + 5 000 $ | 260 000 $ |
| 01.04.2025 | - 30 000 $ | 255 000 $ |
| 11.11.2024 | 285 000 $ |