Фільтри
Продаж 2-кімнатних квартир в Одесі
1 407 оголошень
- найбільша площа
1 407 оголошень
- найбільша площа

50 000 $
1 029 $/м²
Середньофонтанська вул., 12а
єВідновлення
Середній фонтан
2 кімнати
49 / 27 / 7 м²
поверх 14 з 16
1984 рік побудови
3 дні тому
ВАУЧЕР! ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ!
Продаж 2к квартири в м.Одеса, вул. Середньофонтанська, 12А , 14/16.
Будинок розташований у локації з найкращою розв'язкою у будь-який район міста: Центр, Фонтан, Таїрова.
До моря пішки 30 хвилин.
Житловий стан, квартира укомплектована всім необхідним для проживання, вікна МПО.
2 окремі кімнати, великий балкон із панорамним видом на місто, вул.Краснова, Артилерійський парк та затишний двір.
Встановлений генератор, при відключеннях світла є тепло та вода.
Все, що потрібно для життя, знаходиться під рукою.
У будинку: два поверхи комерції, супермаркет АТБ, кафе швидкого харчування, різноманітні продуктові магазини. Поруч школа, дитячий садок, АЗС, СТО та ав...

68 000 $
1 308 $/м²
Гонсіоровського пров., 2/1А
2 кімнати
52 / 26 / 23 м²
поверх 2 з 5
2014 рік побудови
сьогодні
Стильна 2-кімнатна євродвушка в новому будинку біля моря на Каманіна / Леваневського! Квартира була двокімнатною (власники прибрали стінку та двері з однієї кімнати, щоб була одна спальня і велика кухня-студія).
ПІД ПРОГРАМИ, ВАУЧЕРИ - ПІДХОДИТЬ!
Пропонується до продажу затишна та світла квартира в сучасному житловому комплексі комфорт-класу.
Ідеальний варіант як для життя, так і для вигідної інвестиції під оренду.
Про квартиру:
• Загальна площа - 52 м²
• Зручне планування: кухня-студія + окрема спальня
• 2 поверх з 8
• Виконано якісний євроремонт
• Індивідуальне газове опалення - двоконтурний котел
• Квартира повністю укомплектована меблями та технікою
• Просторий санвузол, балкон з видом у...
Придбати 2-кімнатну квартиру в Одесі

125 000 $
2 273 $/м²
Леонтовича вул. (Бєлінського), 16
2 кімнати
55 / 45 / 10 м²
поверх 14 з 16
2017 рік побудови
сьогодні
Продається стильна квартира площею 55 м² у престижному ЖК «Бельэтаж», Одеса. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для вигідних інвестицій!
Світлі та просторі кімнати
ЖК з охороною та відеоспостереженням — безпека і комфорт
Підземний паркінг для вашого автомобіля
Локація:
Центр Одеси
У пішій доступності магазини, кафе, транспорт та вся міська інфраструктура
Це не просто квартира це ваш новий стиль життя!
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд!

43 000 $
935 $/м²
Академіка Філатова вул., 66
ПРЕМІУМ
Черемушки
2 кімнати
46 / 29 / 6 м²
поверх 4 з 5
1970 рік побудови
сьогодні
Програми / Ваучер / Сертіфікат. Продаж двокімнатної квартири. Черьомушки. Академіка Філатова/Гайдара. 46 кв.м.. Мінічешка, 2 роздільні кімнати, утеплена з фасаду. Вбудована кухня, техніка, кондиціонер, меблі у кімнатах. Балкон засклений, обшитий вагонкою. Відмінне розташування будинку, в пішій доступності супермаркет, різні побутові послуги, супермаркет, ринок Черьомушки, бювет, міська лікарня №10, зупинка громадського транспорту.
Програми / Ваучер / Сертификат. Продажа двухкомнатной квартиры. Черемушки. Академика Филатова / Гайдара. 46 кв.м.. Миничешка, 2 раздельные комнаты, утеплена с фасада. Встроенная кухня, техника, кондиционер, мебель в комнатах. Балкон застеклен, обшит вагонкой. Отл...

81 420 $
1 203 $/м²
Фонтанська дорога вул., (Будинок 3)
2 кімнати
68 / 35 / 16 м²
поверх 9 з 26
2025 рік побудови
1 тиж. тому
5-та станція Великого Фонтану
Парк Перемоги
ЖК Акрополь від будівельної компанії Гефест
До продажу пропонується двокімнатна квартира без ремонту.
У квартирі за проєктом передбачено дві кімнати, простора кухня та два балкони.
Квартира вільного планування, що дає можливість розпланувати її під себе.
Сам комплекс закритого типу, є підземний паркінг.
На території комплексу є мінімаркет, кав'ярня тощо.
Розвинена інфраструктура: у пішій доступності парк Перемоги, Аркадія, море, школи та дитячі садки.
Це чудова інвестиція для життя у престижному районі міста!
Здача комплексу планується у 3 кварталі 2026 р.

30 690 $
465 $/м²
Одеса, Промислова вул., (Будинок 10)
2 кімнати
66 / 31 / 14 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру. Загальна площа 66 м².
Газифікований будинок.
Є можливість розстрочки на 48 місяців.
Перший внесок 30 690 у.о.
Щомісячний платіж становитиме 639 у.о. на місяць.
Сучасний житловий комплекс в Одесі!
Квартири в новому масштабному комплексі із закритою територією, що охороняється, підземним та наземним паркінгом. Монолітно-каркасні та цегляні будинки з якісним утепленням, панорамними вікнами, броньованими дверима та автономним опаленням.
У комплексі: комерційні приміщення, дитячі майданчики, школа, садочки, парк, генератор на випадок відключень, сучасні ліфти. Зручне розташування — розвинений район.
Надійний забудовник, комфорт, безпека та все для сучасного життя!
В...

107 000 $
1 019 $/м²
Одеської громади вул. (Авдєєва-Чорноморського), 2
2 кімнати
105 / 70 / 10 м²
поверх 2 з 10
2 дні тому
Просторная квартира в кирпичном доме на Фонтане, рядом с Аркадией и морем.
Предлагается светлая 3-комнатная квартира с редкой планировкой в одном из лучших комплексов на Фонтане.
Локация: тихое место недалеко от Аркадии и побережья
Дом: кирпичный, с охраняемой закрытой территорией, паркингом и детской площадкой
Площадь: 100 м²
Этаж: комфортный низкий этаж
Особенности:
• Просторный холл с гардеробной и техпомещением (возможно переоборудование в 2-й санузел)
• Большая ванная комната с тёплым полом, бойлером и ванной
• Планировка: две изолированные спальни + кухня-столовая, переходящая в гостиную
• Две утеплённые лоджии с тёплыми полами, увеличивающие жилую площадь
• Деревянная кухня,...
36 000 $
837 $/м²
Люстдорфська дорога вул., 31
єВідновлення
Південний-Захід
2 кімнати
43 / 25 / 6 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продам 2 кімнатну квартиру у гарній локації міста. (Південно-західний масив, вул. Люстдорфська 31)
‼️ Квартира знаходиться в 5 поверховому блочно-цегляному спецпроекті
‼️ У будинку є газ
‼️ Ліквідний 4/5 поверх
‼️ Роздільна планування кімнат + великий балкон.
‼️ Стан - житловий, можна зайти і жити, поступово роблячи під себе ремонт.
‼️ Гаряча вода від бойлера
‼️ Залишаються всі меблі та техніка.
‼️ Поряд з будинком є школи та садки, транспорт, магазини та супермаркети. Неподалік площа Толбухіна та Адміральський проспект. Зручно їхати як у центр, так і на Таїрове з Черемхами.
‼️ Можливий продаж за державними програмами (Е-відновлення, Ваучер)
Шукайте 2-кімнатну нерухомість в Одесі за фільтрами

159 000 $
2 484 $/м²
Курортний пров., 2/1
2 кімнати
64 / 28 / 16 м²
поверх 25 з 26
2025 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 394881. АН "Атланта".
На ринку нерухомості Аркадії дана пропозиція є рідкісним винятком, оскільки це повноцінна двокімнатна квартира, а не звичайна "євродвушка". На даний момент об'єкт не має аналогів за співвідношенням вартості, якості ремонту та місцеположення. В інтер'єрі реалізований сучасний дизайнерський ремонт з використанням матеріалів високої якості. В квартирі ніхто не проживав, усе обладнання і оздоблення знаходяться в абсолютно новому стані.
Квартира площею 64 кв. м повністю готова до життя і не потребує жодного додаткового вкладення. Дві затишні окремі кімнати і простора кухня-вітальня (16 кв. м) з виділеною зоною відпочинку, обіднім місцем і робочою зоною. Встано...

120 000 $
1 188 $/м²
Лесі Українки просп. (Гагаріна), 19-А
2 кімнати
101 / 38 / 39 м²
поверх 25 з 25
2019 рік побудови
1 тиж. тому
Приморський р-н
Парк облдержадміністрації
Пр-т Лесі Українки (пр-т Гагаріна)
До продажу пропонується простора квартира в ЖК «4 сезони».
Квартира + комора 7 м² на поверсі.
Квартира загальною площею 100 м².
Гарний краєвид на місто та море.
Частковий ремонт.
Розплановано: кухня-вітальня 39 м² з виходом на відкритий балкон (можна засклити), дві роздільні спальні, в одній зі спалень виділена зона під гардеробну, два санвузли.
Можливо перепланувати у три спальні.
Щодо ремонту виконано: чорнові роботи, розведено сантехніку, електрику, траси під кондиціонер, гіпсову стелю, стіни підготовлено під фарбування.
У ремонті використовувалися імпортні матеріали високої якості!
Сам комплекс закритого т...

40 000 $
889 $/м²
Євгена Танцюри вул., 68/2
єВідновлення
Черемушки
2 кімнати
45 / 28 / 7 м²
поверх 3 з 5
вчора
Пропонується 2 кімнатна квартира на 3 поверху в чудовому стані. Вікна металопластикові. Сан вузол і кухня в плиткі. Нові шпалери. Балкон засклений. Все в квартирі залишається. Зелений тихий двір. Квартира готова для проживання. Ключи на руках. Співпрацюємо по сертифікатах та ваучерах. Можливий не великий торг.

29 000 $
806 $/м²
Олександра Свіща вул., 50
ПРЕМІУМ
Молдаванка
2 кімнати
36 / 27 / 7 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
Продам 2-кімнатну квартиру на Молдаванці, вул. Середня/Балківська. Є ТОРГ!!! Будинок міцний, старої споруди з черепашнику, планування суміжно-роздільне: одна кімната прохідна і велика кімната окрема, є свій окремий дворик із сарайчиком. У квартирі встановлено власне АОГВ, що працює незалежно від наявності електрики. У квартирі всі меблі та техніка залишаються — заходь і живи або для оренди. Тихий, безпечний, закритий двір. Можливість добудови другого поверху.
Фотографії реальні.
Усі подробиці за телефоном.

120 000 $
1 967 $/м²
Італійський бульв., 1а
2 кімнати
61 / 29 / 12 м²
поверх 8 з 17
2018 рік побудови
сьогодні
У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК «24 Перлина». Центр! Музкомедія!
- 8/17 поверх із бічним видом на море!
- 61,2 кв. м.
- Виконано якісний ремонт у сучасному стилі з дорогих матеріалів.
- Повністю укомплектована меблями та технікою. Готова до проживання.
- Будинок бізнес-класу. Закрита територія, що охороняється.
- Біля будинку вся необхідна інфраструктура.
Чудова локація як для життя, так і для здачі в оренду: Французький бульвар, пляж «Отрада», знаменита Музкомедія та парк Шевченка у кроковій доступності. Найкращий район міста.
Дуже гідна пропозиція на ринку нерухомості! Телефонуйте!

38 000 $
977 $/м²
Пастера вул., 14
ПРЕМІУМ
Центр
2 кімнати
39 / 16 / 17 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продам двокімнатну квартиру на вул. Пастера/Ольгіївській. Перший поверх, загальна площа — 39 м². Простора кухня-вітальня 16,7 м² та дві роздільні спальні. Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою — можна одразу заїхати й жити без додаткових вкладень. Санвузол з ванною, сучасне облицювання. Опалення — АГВ, що дуже зручно та економічно. Квартира повністю дворова, тиха та затишна. Закритий двір без машин. Чудовий варіант як для життя, так і під оренду. Ціна — 38 000 $.

66 000 $
1 000 $/м²
Марсельська вул., 35а
2 кімнати
66 / 35 / 10 м²
поверх 13 з 18
2014 рік побудови
сьогодні

94 000 $
1 022 $/м²
Добровольців вул. (Маршала Говорова), 18а
2 кімнати
92 / 40 / 22 м²
поверх 10 з 18
2011 рік побудови
сьогодні
🏠 Продається 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Гранд Парк»
🔹 Загальна площа 92 кв.м
🔹10 поверх із 18
🔹Раціональне та зручне планування:
- дві окремі спальні
- простора кухня з виходом на засклену лоджію
- два санвузли
- великий хол
🔹 Стан від забудовника, ідеальний варіант для реалізації власного дизайн-проєкту.
🔹 Будинок та територія:
🔹Закрита територія з обмеженим доступом
🔹Охорона 24/7 та відеоспостереження
🔹Генератор забезпечує роботу ліфтів, опалення, води та освітлення місць загального користування
🔹Підземний паркінг
🔹Доглянута прибудинкова територія: дитячий майданчик та зони відпочинку
🔹 Інфраструктура поруч:
🔹Супермаркети, міні-ринок, пошта, кафе, школа усе н...

90 000 $
1 015 $/м²
Костанді вул., 162/4
2 кімнати
89 / 40 / 13 м²
поверх 4 з 14
2016 рік побудови
сьогодні
Цегляний теплий будинок у центрі Таїрова. У найкращій локації для життя.
2-кімнатна квартира складається з двох просторих кімнат, є гардеробна, суміщений санвузол із ванною та велика засклена лоджія з виходом із кухні та спальні.
Вікна квартири виходять у двір.
У квартирі виконано капітальний ремонт. Усі меблі та побутова техніка входять у вартість.
На кухні — вбудовані меблі з побутовою технікою (варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, холодильник).
У квартирі встановлено лічильник на опалення та двотарифний лічильник на електрику.
Будинок розташований на закритій території, що охороняється. У дворі дитячий майданчик, зони відпочинку, озеленення.
Є підземний паркінг.
За...

145 000 $
2 197 $/м²
Чубаївська вул., (Будинок)
2 кімнати
66 / 28 / 25 м²
поверх 11 з 12
2025 рік побудови
сьогодні
Дуже красива квартира в апарт-комплексі Ітака на 7 станції Великого Фонтану.
Закрита територія, консьерж, відеонагляд, підземний паркінг.
11/12
66м2, кухня-студія, дві спальні, , є гардеробна з вікном, балкон з гарним видом.
Тепла підлога, побутова техніка Whirlpool, пральна та сушильна машини.
До Аркадіі 10 хвилин пішки
Ціна 145000 у.о. переуступок в ціні
[телефон приховано]

83 000 $
883 $/м²
Старицького вул., 20/3
ПЕРЕУСТУПКА
Курсаки
2 кімнати
94 / 45 / 18 м²
поверх 2 з 10
2007 рік побудови
3 дні тому
ЖК Старицького
вул. Старицького (С. Ріхтера / ПриватБанк)
Загальна площа 94 кв. м
2 роздільні кімнати та простора кухня-вітальня
2-й поверх 11-поверхового будинку
Цегляні будинки, газові плити, дахова котельня, чиста парадна, пандус для візків
Меблі, техніка частково
Квартира в хорошому житловому стані, можна заїхати та жити
Район ідеальний для життя: 2 дитячі садки, школа, ринок, 4 супермаркети, «Аврора», «Єва», 2 парки, 2 ресторани, м’ясний, рибний, овочевий магазини. «Нова Пошта», салони краси.
Закритий, чистий двір, 2 сучасні дитячі майданчики на подвір'ї
Зупинка транспорту за 2 хвилини ходьби
Низька ціна для квартири в новобудові, всього 906 у. о. за кв. м квартири з ремонтом
Тел...

180 000 $
2 813 $/м²
Курортний пров., (Будинок)
2 кімнати
64 / 27 / 20 м²
поверх 13 з 25
сьогодні
У продажу двокімнатна квартира в ЖК «Атмосфера». Один із найкращих комплексів в Аркадії.
У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт. Повна комплектація меблями та технікою. Все нове і зроблено зі смаком до кожної деталі.
Щодо планування: 2 роздільні спальні, одна з яких зі своєю гардеробною, простора кухня-вітальня з виходом на балкон, суміщений санвузол, пральня. Додатково багато зон для зберігання.
З вікон відкривається чудовий краєвид на море!
ЖК «Атмосфера» — перший житловий комплекс, який відрізняється від усіх інших в Аркадії не тільки своєю великою територією, наявністю басейну, спортзалу та безлічі комерційних приміщень. Унікальності комплексу надають просторі дахові тераси з...