6
55 000 $
1 279
$/м²
Таїрова вул., 6
Цегляна
2009 рік побудови
2 дні тому
11 міс. тому
360 (сьогодні 0,
вчора 8)
Опис
Однокімнатна квартира загальною площею 43 кв. м у спецпроєкті. Комплекс розташований у приватному секторі на Таїрова поблизу моря. Третій поверх, автономне опалення, низькі тарифи на комунальні послуги.
Євроремонт із вбудованими меблями та побутовою технікою. У кроковій доступності море, супермаркет, зупинка громадського транспорту.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Кухня-вітальня. Є газ, кухонна плита газова. У квартирі є Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник. Будинок побудований в 2009 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є

Відієнко Оксана
Рієлтор
| Активних оголошень | 5 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 2 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 04.07.2025 | + 6 050 $ | 55 000 $ |
| 26.05.2025 | - 6 050 $ | 48 950 $ |
| 26.05.2025 | 55 000 $ |