Фільтри
Продаж однокімнатних квартир в Одесі
1 557 оголошень
- найбільша площа
1 557 оголошень
- найбільша площа

72 000 $
2 040 $/м²
Валерія Самофалова вул. (Каманіна), 16а/3
1 кімната
35 / 25 / 10 м²
поверх 4 з 25
2020 рік побудови
вчора
У продажу 1-кімнатна квартира в ЖК «43 Перлина» на Каманіна, Аркадія.
Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Функціональне планування, зручне зонування, світлий простір.
Підходить як для проживання, так і для здачі в оренду. Квартира не потребує додаткових вкладень і готова до заселення.
Характеристики
Загальна площа — 35,3 м²
Поверх — 4 із 25
Формат — кухня та окрема кімната
Санвузол — 1
Стан — з ремонтом
Вікна — у двір
Комплекс та інфраструктура
ЖК «43 Перлина» — сучасний житловий комплекс бізнес-класу.
Закрита територія
Цілодобова охорона та відеоспостереження
Облаштовані зони відпочинку
На території комплексу: магазини, кафе, аптеки
У пішій доступності...
20 000 $
935 $/м²
Євгена Танцюри вул., 26
1 кімната
21 / 11 / 5 м²
поверх 7 з 9
1980 рік побудови
2 дні тому
Черемушки, вулиця Генерала Петрова (Євгена Танцюри), цегляний, газифікований будинок — у продажу однокімнатна квартира в житловому стані:
здійснено заміну труб у санвузлі та встановлено бойлер,
виконано косметичний ремонт та встановлено кондиціонер,
балкон засклений.
Квартира продається з меблями та технікою.
Телефонуйте — оперативний показ (квартира вільна, ніхто не прописаний) та швидке оформлення угоди.
За запитом надішлю відеоогляд.
Придбати однокімнатну квартиру в Одесі

42 500 $
708 $/м²
Лігінська вул., 2а
1 кімната
60 / 18 / 22 м²
поверх 15 з 21
1 тиж. тому
У продажу 1-кімнатна квартира вільного планування у новому будинку ЖК «Фонтан». Будинок у кроковій доступності від 12-ї станції В. Фонтану. Закрита територія, будинок має 2 генератори. Квартира вільного планування, що дозволить спланувати її в 1-2 спальні та кухню-вітальню. Гарний вид на море та місто! Будинок заселений, відмінна локація, у кроковій доступності ринки, школи, супермаркети і головне — море. Відмінна пропозиція як для власного проживання, так і для здачі в оренду!

54 000 $
1 125 $/м²
Анатра пров. (Генерала Вишневського), 13/1
1 кімната
48 / 18 / 12 м²
поверх 9 з 10
2006 рік побудови
сьогодні
ДО ПРОДАЖУ пропонується затишна, світла та сучасна квартира в одному з найкомфортніших районів Одеси — Черемушки. Чудовий варіант як для життя, так і для інвестиції під оренду. МОЖНА ПІД ПРОГРАМИ! ВАУЧЕРИ!
Основні переваги:
• Спецпроєкт;
• 9 поверх з 10;
• Загальна площа — 48 м²;
• Простора кухня-студія — 12 м²;
• Окрема спальня;
• Суміщений санвузол з ванною;
• Якісний ремонт;
• Повністю укомплектована меблями та технікою;
• Газифікований будинок;
• Чиста доглянута парадна;
• Ліфт;
• Генератор на будинок — завжди є світло та комфорт;
* Wi-Fi та швидкісний ін...

47 000 $
1 446 $/м²
Фонтанська дорога вул., 25Ж
1 кімната
33 / 17 / 10 м²
поверх 12 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Ваша квартира біля моря в Аркадії — готова до втілення мрії! З видом на море! Балкон!
Під програми підходить!
Пропонується до продажу сучасна квартира в новому будинку ЖК «Акрополь» на 5-й станції Великого Фонтану — одній з найбільш затребуваних локацій Одеси.
Про квартиру:
- площа: 33 м²;
- 12-й поверх з гарним видом на море та Аркадію;
- вільне планування — створіть інтер'єр під себе;
- балкон з панорамними вікнами та видом на море;
- стан від будівельників — ідеальна база для дизайну вашої мрії.
Про будинок та комплекс:
- новий будинок (2021 р.), комфорт-клас;
- закрита та територія, що охороняється;
- підземний паркінг;
- генератор (важливо в сучасних умовах);
- відеоспостереження та си...
17 999 $
1 192 $/м²
Дмитра Іванова вул., 37
БЕЗ КОМІСІЇ
Бугаївка
1 кімната
15 / 13 / 2 м²
поверх 5 з 6
2 дні тому
Продам однокімнатну смарт-квартиру на вулиці Бугаївській.
Загальна площа 15 м ², кухня 5 м ².
Квартира розташована на 5 поверсі 6-поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, укомплектована меблями: є кондиціонер, обладнана кухня та все необхідне для комфортного проживання.
Тиха та затишна — чудовий варіант як для життя, так і для оренди.
Будинок з територією, що охороняється, що забезпечує безпеку і спокій.
Відмінна локація: поруч зупинка транспорту біля гіпермаркету, пішою доступністю ТРЦ, заправка, дитяча поліклініка, Михайлівський сквер.
У радіусі 500 метрів — банки, аптеки, лікарні, школи, дитячі садки, пошта, парк та зелені зони.

72 000 $
1 161 $/м²
Велика Арнаутська вул., 39
1 кімната
62 / 36 / 10 м²
поверх 10 з 10
2017 рік побудови
3 дні тому
Новий будинок у центрі міста
ЖК «Будинок на Осіпова»
Розташований на вулиці Велика Арнаутська
До продажу пропонується квартира-студія
загальною площею 61,6 м²
Вільне планування
Під ремонт
Це чудова інвестиція як для життя в престижному районі міста, так і під орендний бізнес!
Сам будинок преміумкласу, закритого типу, з підземним паркінгом.
Фасади у стилі стриманого класицизму нагадують про Одесу XIX століття і чудово вписуються у стилістику старої Одеси.
Будинок на Осіпова збудований у кварталі, обмеженому вулицями Осіпова, Велика та Мала Арнаутська, Лейтенанта Шмідта.
У пішій доступності парк Шевченка, море, торгові та бізнес-центри!
Це один із найпрестижніших районів історичного центру...

40 500 $
880 $/м²
Марсельська вул., 73 к1
1 кімната
46 / 18 / 10 м²
поверх 11 з 16
2015 рік побудови
сьогодні
У продажу 1 кім квартира на вулиці Семена Палія , 11 -й поверх, 46 кв.м, студія, квартира з ремонтом , вбудовані кухонні меблі. велика лоджія - засклена, вид на море. Квартира вільна , оперативний показ
Шукайте нерухомість в Одесі за фільтрами

66 000 $
1 200 $/м²
Таїрова вул., 6
1 кімната
55 / 22 / 19 м²
поверх 1 з 4
2012 рік побудови
сьогодні
Унікальна пропозиція. Шикарна квартира в клубному будинку. Червона цегла. Котел. Повністю укомплектована. Закрита територія, що охороняється. Набережна 15 хвилин пішки.

68 000 $
2 267 $/м²
Генуезька вул., 1-Е
1 кімната
30 / 15 / 5 м²
поверх 17 з 26
2022 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж.
Квартира-студія в одному з самих популярних житлових комплексів Одеси на Генуезькій в Аркадіі
17 поверх з 26
30м2, вбудована кухня з варильною поверхнею.
Двоспальне ліжко, кондиціонер
Санвузол суміщений з душовою кабіною.
Переуступок в ціні
Розвинена інфраструктура, найкращі торгівельні центри, супермаркети, ресторани та кафе.
До моря 10 хвилин.
Ціна 68000 у.о.
[телефон приховано]Viber, WhatsApp, Telegram

149 000 $
2 922 $/м²
Леонтовича вул. (Бєлінського), 16
1 кімната
51 / 20 / 12 м²
поверх 15 з 16
2017 рік побудови
сьогодні
ЖК «Бельетаж» — статусний будинок в одній із найбільш затребуваних локацій Одеси.
Ця квартира — про стиль, тишу та продуманий до дрібниць комфорт.
Новий євроремонт, сучасні меблі та техніка — все залишається, можна заїхати і жити без зайвих клопотів.
Планування, яке дійсно працює:
простора кухня-вітальня для життя та зустрічей, затишна спальня, гардеробна та сучасний санвузол.
Окреме задоволення — відкритий балкон з видом на море та театр Музкомедії. Ваш особистий куточок для натхнення, кави вранці та красивих заходів сонця.
Технічне наповнення на рівні:
— повна шумоізоляція — тиша, яку цінуєш.
— інвертор — стабільність за будь-яких умов.
— техніка Bosch.
— сантехніка Villeroy & Boch.
—...

62 000 $
1 632 $/м²
Одеса, Басейна вул., 6А
1 кімната
38 / 18 / 11 м²
поверх 8 з 24
2019 рік побудови
сьогодні
Квартира з якісним ремонтом, є відео, надішлю за запитом

27 000 $
931 $/м²
Литовська вул., 46
1 кімната
29 / 12 / 6 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
1-кімнатна квартира з окремим кабінетом біля Стуса, 26.6 м², автономка
Продаж 1-кімнатної квартири в Одесі, район вул. Литовська / Стуса. Компактна, тепла і затишна квартира з продуманим плануванням — загальна площа 26.6 м², житлова 14.5 м², кухня 7.6 м², 1 поверх з 1. Будинок цегляний, що добре тримає тепло і забезпечує нормальну шумоізоляцію.
Фішка квартири — є окремий кабінет, який зараз використовується як друга спальня, тому по факту отримуєте більше простору, ніж у звичайній “однушці”. Зручно як для проживання, так і під оренду.
Встановлений двоконтурний котел — автономне опалення і гаряча вода, самі контролюєте комфорт і витрати. Санвузол з душовою кабіною, все компактно і функціона...

38 000 $
1 357 $/м²
Фонтанська дорога вул., 25Ж
1 кімната
28 / 15 / 6 м²
поверх 9 з 26
2026 рік побудови
сьогодні
Продам квартиру-студію 28 м² з балконом у ЖК АКРОПОЛЬ від забудовника ГЕФЕСТ. 9-й поверх — «золота середина», свіже повітря, немає шуму, вікна на південний схід, відкритий краєвид у бік 5-ї станції Фонтану. Чудова локація, все поруч: парк Перемоги, Аркадія, пляжі Фонтану, торговельні центри, вся сфера послуг і відпочинку.
Закрита територія, що охороняється, з ландшафтним дизайном, дуже багато зелені навколо. Якісне будівництво та продумана організація простору. Підземний паркінг-укриття, 3 ліфти в кожній секції (1 вантажний і 2 пасажирські). Власна котельня, резервуари із запасом води, потужні генератори. Комплекс максимально підготовлений для автономного життєзабезпечення.
Стан квартири —...

43 000 $
1 031 $/м²
Шота Руставелі вул., 9
1 кімната
42 / 18 / 12 м²
поверх 14 з 15
2010 рік побудови
4 дні тому
ЖК Одеський, новобудова.
Вул. Шота Руставелі.
Загальна площа квартири 41,7 кв.м, кухня 11,6 кв.м.
Квартира після свіжого косметичного ремонту, є всі необхідні меблі та техніка, можна заходити і жити.
14 поверх, зверху технічний поверх, подача тепла з даху, дуже тепла.
З вікон краєвид на місто, і навіть видно море.
Власники готові до програм.

35 000 $
1 029 $/м²
Сім'ї Глодан вул., 11а
ПРЕМІУМ
Таїрова
1 кімната
34 / 18 / 8 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продам квартиру на вул. С.Глодан. Чешський проєкт. Квартира к гарному стані. Можно одразу заїхати та жити або здавати. Знаходиться на перетину Ярослава Мудрого. Поруч багато магазинів, міні ринок, школи, дітсадки.

100 000 $
2 222 $/м²
Краснова вул., 1-В
1 кімната
45 / 12 / 18 м²
поверх 17 з 24
2024 рік побудови
сьогодні
ОПИС ОБ’ЄКТА ДЛЯ CRM
Локація: Краснова, 63-я Жемчужина,
Поверх: 17 / 24
Площа: 45 м²
Формат: квартира-студія (зоноване планування)
Статус: переуступка
⸻
Характеристики об’єкта:
• студійне планування з виділеною спальнею зоною
• сучасний ремонт
• повністю укомплектована меблями та технікою
• сучасна інфраструктура
• затребуваний комплекс для життя та оренди
• зручна локація: близькість до центру міста та моря
⸻
Інвестиційний потенціал:
орієнтовна орендна ставка: 650 $/міс.
• висока ліквідність об’єкта
• підходить під довгострокову та подобову оренду...

72 000 $
1 600 $/м²
Георгія Липського вул. (Толбухіна), 135д
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 14 з 25
2021 рік побудови
сьогодні
Нове надходження!
Кухня-студія з балконом та окрема спальня у житловому комплексі «Омега» на вул. Толбухіна.
Новий ремонт. Повна комплектація. Встановлено кондиціонер.
Санвузол суміщений, з душовою кабіною.
Дуже затребуваний житловий комплекс у найкращій локації. Близькість моря та Фонтану.
Закрита облаштована територія із зонами відпочинку та дитячими майданчиками.
Охорона, відеоспостереження, підземний паркінг.
Швидкісні ліфти, консьєрж-сервіс 24/7.
Поруч із будинком супермаркет «Таврія», кафе, «Мегадом».
У цьому комплексі рідко продаються квартири.
Телефонуйте!
Цю квартиру можна придбати за програмою «єВідновлення» або за сертифікатом.

40 000 $
1 000 $/м²
Люстдорфська дорога вул., 100д
1 кімната
40 / 17 / 11 м²
поверх 12 з 12
2021 рік побудови
сьогодні
Найкраще планування 1-кімнатної квартири в комплексі
Продам однокімнатну квартиру в ЖК «Континент», Люстдорфська дорога, 100Д, кут вул. Інглезі, Корольова.
Поруч ЖК «Віа Рома».
10-й поверх із 12.
Загальна площа 40 кв. м.
Кухня з виходом на відкритий балкон, який за бажанням можна засклити.
Окремо простора кімната з двома вікнами, яку можна розділити на спальню та гардеробну або зробити євродвушку.
Стан від будівельників.
Квартира з чудовим видом на місто та море.
Будинок зданий, заселений, можна починати робити ремонт!
Закрита територія, що охороняється, швидкісні ліфти, генератор, власна дахова котельня, підземний та наземний паркінги, доглянутий дитячий майданчик, на території магазин...