2
47 500 $
766
$/м²
Дореволюційний
2 тиж. тому
6 міс. тому
120 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі.
Продам 2-кімнатну квартиру в історичному центрі Одеси, на вул. Жуковського ріг Преображенської.
Поруч Тираспольська площа, Соборна площа, вул. Дерибасівська, Книжковий ринок.
Поверх 3/3.
Загальна площа 62,1 м², кухня 10,4 м².
Стелі 3 м.
Балкон.
Квартира двостороння.
Відмінна транспортна розв'язка.
Реальному покупцеві хороший торг.
Поверх 3/3.
Загальна площа 62,1 м², кухня 10,4 м².
Стелі 3 м.
Балкон.
Квартира двостороння.
Відмінна транспортна розв'язка.
Реальному покупцеві хороший торг.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Тип будинку - Дореволюційний. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 29.04.2026 | - 3 500 $ | 47 500 $ |
| 20.10.2025 | 51 000 $ |