5
38 000 $
884
$/м²
Комісія 6$
Котовского селище
Опис
Квартира с капитальным ремонтом, окна выходят во двор. Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой. Установлен кондиционер. В шаговой доступности магазины и супермаркеты. Рядом множество школ и детских садов.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Блочна. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Кондиціонер. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 6 $
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | + 2 000 $ | 38 000 $ |
| 24.03.2026 | + 2 500 $ | 36 000 $ |
| 20.11.2025 | 33 500 $ |