25 000 $
595
$/м²
Утеплена панель
2 тиж. тому
3 міс. тому
70 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Велика 1-кімнатна квартира з двома лоджіями.
Стан хороший.
2 ліфти.
Дуже чистий під'їзд.
У квартирі залишається все!
Стан хороший.
2 ліфти.
Дуже чистий під'їзд.
У квартирі залишається все!
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель. Планування кімнат Роздільне. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 1 %

Омелькіна Інесса
Рієлтор
| Активних оголошень | 3 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 2 тижні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 10.03.2026 | + 1 000 $ | 25 000 $ |
| 04.03.2026 | - 500 $ | 24 000 $ |
| 23.02.2026 | - 500 $ | 24 500 $ |
| 13.02.2026 | 25 000 $ |