3
13 800 $
575
$/м²
Комісія 1500$
Котовского селище
Опис
Квартира-студія в будинку на вул. Бочарова/Сахарова. Квартира потребує ремонту. Санвузол суміжний. Висота стелі — 3,20 м, власна парадна, дитячий майданчик. Мангал. Дуже тепла. Поруч ринок «Початок», школа, дитячий садок, поліклініка, ТЦ «Атріум», гарна транспортна розв'язка.
Деталі
В квартирі 1 кімната. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 1500 $
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | + 300 $ | 13 800 $ |
| 27.02.2026 | 13 500 $ |