1
28 800 $
993
$/м²
Опис
У продажу простора 1-кімнатна квартира з ремонтом на вулиці Розкидайлівській.
Якщо ви хочете придбати нерухомість недалеко від центру міста та за ліквідною ціною, то наша пропозиція для Вас!
Хороший міцний будинок у закритому дворі з горищем та сухим повноцінним підвалом.
Виконано капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. На підлозі килимове покриття, на стінах шпалери, вікна замінені на металопластикові, санвузол сучасно облицьований.
При продажу залишаються меблі та техніка. Є все необхідне для комфортного проживання!
Район із розвиненою інфраструктурою! Зручна транспортна розв'язка.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Цегляна. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 1 $
Історія зміни ціни
| 02.04.2026 | - 200 $ | 28 800 $ |
| 09.03.2026 | 29 000 $ |