103 000 $
1 431
$/м²
Педагогічна вул., 23
Монолітно-каркасна
Новобудова
2019 рік побудови
5 днів тому
1 міс. тому
8 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
‼️Без Комісії.
2 кімнатна квартира 72 метра, кімнати роздільні, простора кухня з балконом, вид на місто. Панорамні вікна в кімнатні, додають затишку. Друга кімната з балконом.
Квартира з меблями та технікою. Поруч Аркадія.
Можливо розглядати як для власного проживання так і для бізнесу, сдача в оренду.
Квартира з меблями та технікою. Поруч Аркадія.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.85 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Є 2 балкони. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин, двір без авто. Без комісії
У квартирі є

Єгорова Ольга
Рієлтор
| Активних оголошень | 9 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 0 |
| Останній візит на сайт | 2 дні тому |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 13.05.2026 | - 2 000 $ | 103 000 $ |
| 04.05.2026 | - 3 000 $ | 105 000 $ |
| 13.04.2026 | 108 000 $ |
Адреса
ЖК Лімнос
будинків здано
20
рік заснування
1997
будинків в процесі
7