91 999 $
1 373  $/м²
67 / 32 / 22 м²
поверх 2 з 23
Монолітно-каркасна
Новобудова
2011 рік побудови
сьогодні
3 тиж. тому
64 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
У продажу двокімнатна квартира в ЖК «Руслан і Людмила» на вулиці Літературній за вигідною ціною!
Згодні на ДЕРЖПРОГРАМИ!
Квартира площею 67 м² на комфортному другому поверсі з чудовим краєвидом на парк Юність!
Кухня-вітальня, дві окремі спальні, гардероб та суміщений санвузол.
Квартира укомплектована меблями та технікою.
Квартира дуже світла і тиха, відмінна шумоізоляція.
При вимкненні світла працює генератор, ліфти, гаряча насосна вода та опалення.
Парк Юність, до моря 10 хв пішки, Траса здоров'я, вся інфраструктура, магазини/кафе.
Охорона, відеоспостереження.
Паркінг підземний — два рівні, гостьовий — завжди вільні місця.
Індивідуальний теплолічильник на квартиру, інтернет — оптоволокно.
Телефонуйте!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. Немає балкона. У квартирі є Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2011 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Пральна машина
  • Ванна
  • Холодильник
Атланта
Верифікований профіль
Silver partner
15
Років досвіду
4
Роки на сайті
Активних оголошень 61
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 14515
Останній візит на сайт сьогодні