119 900 $
3 197
$/м²
Курортний пров., (Будинок)
Опис
Продам 1-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом та видом на море! ЖК «Атмосфера», Аркадія.
24 поверх
Площа: 37,5 м²
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання!
• Панорамний вид на море
• Дизайнерський ремонт із якісних матеріалів
• Фарбовані двері (не плівка)
• Двері прихованого монтажу (inlaid) у ванній кімнаті
• Ортопедичний матрац Memory
• Тканини м'яких меблів 8 категорії
• Квартира укомплектована технікою провідних світових брендів
Телефонуйте для перегляду та купівлі квартири!
24 поверх
Площа: 37,5 м²
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання!
• Панорамний вид на море
• Дизайнерський ремонт із якісних матеріалів
• Фарбовані двері (не плівка)
• Двері прихованого монтажу (inlaid) у ванній кімнаті
• Ортопедичний матрац Memory
• Тканини м'яких меблів 8 категорії
Телефонуйте для перегляду та купівлі квартири!
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 3.2 метра, Тип будинку - Новобудова. Немає газу, кухонна плита електрична. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: спортивний майданчик, дитячий майданчик. Комісія за послуги 5 $
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 06.05.2026 | - 4 100 $ | 119 900 $ |
| 01.05.2026 | 124 000 $ |