105 000 $
1 981  $/м²
53 / 30 / 15 м²
поверх 6 з 24
Монолітно-каркасна
Новобудова
2018 рік побудови
2 тиж. тому
2 тиж. тому
8 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Аркадія, 2-кімн. квартира в ЖК «26 Перлина»! Генуезька! З ремонтом та меблями!
Продам 2-кімнатну квартиру площею 53 м² у ЖК «26 Перлина», Kadorr Group.
Квартира розташована за адресою: вул. Генуезька, 1, мікрорайон Аркадія.
Комплекс знаходиться в Приморському районі, 1-ша лінія від моря.
2-кімнатна квартира! Роздільні кімнати.
З ремонтом, меблями та технікою.
Дві окремі спальні, виділено окремий кабінет, велика кухня, гардеробна, санвузол суміщений, душова кабіна, вбудовані кухонні меблі, техніка. Панорамне скління!
Розвинена інфраструктура: поруч Траса здоров'я, парк Перемоги, ТРЦ «Гагарін Плаза», кінотеатри, школи, готелі, кафе та ресторани.
Неподалік розташовані знаменитий Французький бульвар, Гагарінське плато, вул. Академічна, вул. Генуезька, площа 10 Квітня.

Закрита територія, що охороняється.
На території передбачені просторий підземний паркінг, цілодобова охорона, дитячі ігрові майданчики, спортивні зони.
Телефонуйте!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.8 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу. Немає балкона. Будинок побудований в 2018 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
Domus
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
18
Років досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 1 тиждень тому
Рекомендувати
Адреса
ЖК Двадцять шоста перлина
будинків здано 63
рік заснування 2010
будинків в процесі 1