59 000 $
1 700  $/м²
Маланова пров., (Будинок)
34.7 / 24.4 / 5.6 м²
поверх 6 з 6
Новобудова
2024 рік побудови
2 тиж. тому
2 тиж. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продам 1-кімн. ЖК «Будинок на Маланова»! Дерибасівська. ГАЗ. Клубний будинок!
Продам 1-кімн. квартиру в Одесі в ЖК «Будинок на Маланова»! Зданий клубний будинок.
СПС! Газова колонка!
Історичний центр Одеси, піша доступність до Дерибасівської.
3-й поверх
Загальна площа: 34,7 м²
Правильне планування. Цегляний будинок. З балконом!
Малоквартирний будинок. Ліфт у будинку. Генератор. Свій управитель. Охорона. Камери спостереження.
Телефонуйте! Організую показ!
Дізнайтеся першими про найвигідніші пропозиції нерухомості в Одесі!
Підпишіться або зателефонуйте на телеграм
Domus - нерухомість Одеси
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 3 метра, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Гаряча вода - газова колонка. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %
Domus
Верифікований профіль
8
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 3
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 тижні тому
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.