27 000 $
1 227  $/м²
Ізюмська вул., (Будинок 2)
22 / 10 / 10 м²
поверх 5 з 5
Спец. проект
2016 рік побудови
6 днів тому
6 днів тому
7 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
38829 Продам смарт-студію з продуманим простором.

Компактна квартира площею 22 м² з функціональним плануванням, розташована на 5 поверсі. Особливість — наявність мансарди (другого рівня), яка чудово підійде під спальну зону або затишне місце для відпочинку, звільняючи основний простір.

Квартира світла та зручна, ідеальна для самостійного життя або як інвестиція під оренду.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Тип будинку - Спец. проект. Немає балкона. Будинок побудований в 2016 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
FAKTOR | ФАКТОР
Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
5
Місяців на сайті
Активних оголошень 44
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 5269
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.