1
55 000 $
1 774  $/м²
31 / 15 / 10 м²
поверх 5 з 26
Спец. проект
2024 рік побудови
сьогодні
5 днів тому
18 (сьогодні 2, вчора 2)
Опис
🌊 Море, стиль та комфорт! 🌊

📍 ЖК «Посейдон» — ваша ідеальна студія біля моря на 16-й станції Фонтану!

Шукаєте готову квартиру, в яку можна заїхати з валізою або одразу здати в оренду? Це вона!

Сучасна, яскрава та повністю укомплектована.

Чому це крутий лот:
• 🛋 Стильний ремонт: Жодного нудного бежевого кольору! Трендові тропічні мотиви в зоні відпочинку створюють атмосферу вічного літа.
• 🍳 Кухня-мрія: Лаконічні сірі фасади, робоча зона з підсвіткою та вся необхідна техніка (холодильник, мікрохвильова піч) — усе нове, на гарантії.
• 🚿 Продуманий санвузол: Сучасна душова кабіна, бойлер та вбудована пральна машина Candy — простір використано на 100%.
• 🏢 Комфортний 5-й поверх: Ідеальна висота, що не залежить від ліфтів.

Характеристики:
• Загальна площа: 31 м²
• Поверх: 5/26
• Локація: Золотий Берег, морська сторона.

💼 Продаж з переуступки (мінімум витрат на оформлення!).

Не проґавте шанс придбати ліквідну нерухомість в одному з найбільш затребуваних комплексів міста!
📞 Телефонуйте прямо зараз:
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Комісія за послуги 5 %
Viktoria Grand Realty
Верифікований профіль
28
Років досвіду
7
Років на сайті
Активних оголошень 43
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1421
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
будинків здано 20
рік заснування 1997
будинків в процесі 7
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.