78 000 $
1 242  $/м²
62.8 / 23.2 / 14 м²
поверх 13 з 23
Цегляна
Новобудова
2017 рік побудови
5 днів тому
1 тиж. тому
21 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
2-кімнатна квартира в ЖК «Гагарінський» від БК «STIKON».
Будинок зданий у 2017 р., обжитий.
Квартира в стані від будівельників.
Площа 62,8 м².
Поверх 13/16.

Кухня 14 м².
Гардеробна 4,7 м².
Санвузол 5,5 м².
Житлова площа 23,5 м².
Балкон із гарним краєвидом, не «вікна у вікна».

Будинок на вул. Гагарінське плато. Поруч море, пляж, Аркадія.
У будинку: охорона, відеоспостереження, підземний паркінг, опалення та гаряча вода, генератор.
Пункт незламності — є де підігріти їжу, зарядити гаджети, безкоштовний Wi-Fi у холі.

На подвір’ї дитячий майданчик, двір без машин, салон краси, магазини.

Нотаріальна угода. За програмами не продається.
Співпрацюю з колегами.
Відео у Telegram.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу. Є балкон. Будинок побудований в 2017 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Безбар'єрність: пандус, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин, двір без авто. Комісія за послуги 5 %
Crystal Estate
Верифікований профіль
Silver partner
13
Років досвіду
12
Років на сайті
Активних оголошень 50
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6840
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Планування

Адреса
будинків здано 31