1
21 000 $
529  $/м²
39.7 / 32.3 / 5.5 м²
поверх 1 з 2
Панельна
Чеський проект
вчора
2 дні тому
19 (сьогодні 5, вчора 6)
Опис
Код об'єкта: 387675. АН "Атланта".

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира зі своїм двориком.
Можна розглядати під усі державні програми.
Квартира розташована на 1/2 поверхового будинку, загальна площа 39.7 м², кімнати 18.1 та 14.2 м².
Квартира у хорошому житловому стані, світла та тепла.
Санвузол суміщений, кухня з вікном, є газова колонка та АГВ.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка.
Безумовна перевага — це свій невеликий обгороджений дворик, де можна відпочивати та приймати гостей.
Будинок міцний і сухий.
Поруч зупинки громадського транспорту, школа, садок, магазини та вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте — гарна ціна!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Панельна, Тип будинку - Чеський проект. Планування кімнат Суміжне. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 2000 $
"Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
Верифікований профіль
Silver partner
1
Рік на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1693
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.