Топ оголошень Сухого Лимана

32 000 $
237 $/м²
ст струмок, 67
ПРЕМІУМ
135 / 75 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
В продаже дом в Сухом лимане - садовое товарищество Струмок - дом общей площадью - 135 кв.м . земли - 5 соток . Полный пакет документов на дом и участок . -1 этаж - гараж. мастерская. . 1-й этаж - кухня гостиная . сан. узел, хоз. комната. 2- й этаж -3 комнаты , сан. узел - терраса . состояние как на фото - стены - штукатурка . окна дерево . хороший участок - правильной формы - плодовые деревья . в доме - электричество , вода , - газ по участку. Хороший подъезд . дом утеплен.
101 000 $
737 $/м²
Проектная, 24
137 / 55 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Ласкаво просимо до вашого ідеального будинку в мальовничому селищі Сухий Лиман! Цей затишний двоповерховий будинок поєднує в собі сучасний комфорт та елементи традиційного стилю, створюючи атмосферу затишку й спокою. Поруч продається ділянка 7 соток, якщо є бажання збільшити свою площу.
49 999 $
244 $/м²
Лелека
205 / 73 / 25 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається 2-поверховий будинок у Сухому Лимані.
* кооп «Лелека» (Аист)
* ділянка із садом 6 соток
* загальна площа будинку 205 метрів, житлова 73, розпланований на 4 кімнати
* гараж у будинку та на ділянці
* вид на лиман
Телефонуйте, узгодимо показ

95 000 $
1 056 $/м²
сонячна
90 / 40 / 28 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається затишний двоповерховий будинок у передмісті Сухий Лиман, поруч з Одесою.
Загальна площа будинку — 90 кв. м, ділянка — 3,5 сотки. Зручне та продумане планування: три окремі кімнати, простора кухня-вітальня 28 кв. м, три санвузли. Будинок чудово підійде для комфортного життя сім'ї.
У будинку встановлені тепла підлога та газовий котел. Простір світлий і функціональний, з гарним потенціалом для облаштування на свій смак.
На ділянці є тераса для відпочинку, гараж та зручний заїзд для автомобіля. На гаражі встановлені ролети, а також ролети при в'їзді у двір — зручно та практично для щоденного користування.
Тихе та популярне місце в Сухому Лимані, при цьому до Одеси — лише 15 хвилин...
100 000 $
385 $/м²
Черноморцев, 123
260 / 190 / 34 м²
2 поверхи
18 сот
5 кімнат
2010 рік побудови
сьогодні
Пропонується до купівлі будинок (2 поверхи) + 18 соток землі. Село Сухий Лиман. 4 спальні, вітальня 34 м², камін. Два санвузли. Два види опалення: двоконтурний котел та твердопаливний. Інтер'єр класичний, екологічно чистий. У цокольному поверсі розташовані літня кухня, опалювальні котли, підсобні приміщення. На ділянці площею 18 соток розміщені два гаражі, господарські будівлі, теплиця. Центр села, на перетині двох доріг. Документи на будинок та землю в наявності. Торг.

60 000 $
10 000 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
6 сот
сьогодні
Мрієте про будинок біля води з власним виходом до човна? Ця пропозиція для вас!
Продаються дві суміжні ділянки (загальна площа 6 соток) у затребуваному районі Сухого Лиману. Ідеальне поєднання тиші, природи та міського комфорту.
Ключові переваги:
• Локація: Перша лінія, прямий вихід до причалу. Заворожливий вид на Лиман, який не забудують.
• Параметри: Загальна площа 6 соток (3+3), правильна форма. Розмір 44х15 метрів — ідеально для сучасного проєкту будинку, котеджів або компактних дуплексів із прямим доступом до води. Рельєф рівний, готовий до робіт.
• Комунікації: Усі комунікації проходять прямо по вулиці. Вулиця повністю забудована, гідні сусіди.
• Під’їзд: Асфальтована дорога до самої...

35 000 $
11 667 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
3 сот
сьогодні
Дві ділянки по 3 сотки на березі Сухого Лиману — причал та панорамний краєвид!
Продаються 2 ділянки, кожна має свій кадастровий номер, у затребуваному районі Сухого Лиману. Ідеальне поєднання тиші, природи та міського комфорту.
Ключові переваги:
• Локація: Перша лінія, прямий вихід до причалу. Заворожливий краєвид на Лиман, який не забудують.
• Параметри: правильна форма. Розміри 24х13,62 метрів та 20х13,63 — ідеально для сучасного проєкту будинку, котеджу з прямим доступом до води. Рельєф рівний, готовий до робіт.
• Комунікації: Усі комунікації проходять прямо вулицею. Вулиця повністю забудована, порядні сусіди....

80 000 $
364 $/м²
Тіниста
БЕЗ КОМІСІЇ
220 / 90 / 10 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Добротний будинок 220 м². Сухий Лиман. Власна свердловина, цоколь, 380В.
Опис:
Продам капітальний 2-поверховий будинок у тихому та затишному районі Сухого Лиману. Ідеальне місце для тих, хто шукає тишу, безпеку та комфорт поблизу міста.
Основні характеристики:
• Площа: 220 метрів.
• Ділянка: 8 соток.
• Планування: на 1 поверсі простора кухня, велика спальня, гардеробна, госпприміщення, санвузол. На 2 поверсі 2 спальні, 2 гардеробні, санвузол.
• Додатково: є повноцінний просторий цокольний поверх (може використовуватися як надійне укриття або госпблок).
• Цоколь — бетонні блоки;
• Перекриття — залізобетонні плити;
• Покрівля — шифер.
Комунікації та автономність:
• Вода: власна свердловина...

75 000 $
441 $/м²
Центральна
єВідновлення
170 / 69 / 7 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
1993 рік побудови
сьогодні
Продам капитальный дом из силикатного кирпича в СК Механизатор в Сухом Лимане ( остановка Механизатор), пригород Одессы
Подходит под Є-Відновлення ( Сертификат), Постанови 1176, 600, 719, 280 и другие Госпрограммы‼️
Общая площадь дома - 170 м².
Участок - 6 соток, угловой, правильной формы.
Асфальтированный подъезд, дом расположен в начале улицы.
Территория ограждена капитальным кирпичным забором.
Документы на дом и землю в реестре.
Планировка - 3 уровня.
Цокольный этаж: кухня-столовая 16 м², сауна, сухой подвал 14 м².
Первый этаж: две спальни 10 и 18 м² , кухня, санузел, действующий камин.
Второй этаж: три раздельные спальни 12, 9 и 18 м².
Индивидуальное отопление, двухконтурный газовый к...
27 000 $
2 700 $/сот
Надежды
під забудову
10 сот
сьогодні
Продам участок 10 соток под застройку жилого дома,на асфальтированной,полностью застроенной улице Надежды в районе церкви.Фасад 20 м на 50м,коммуникации по границе участка.Цена 27000 торг.Рядом маршрутки,магазины,10 минут до Таирова.
120 000 $
857 $/м²
проектная, 22
140 / 44 / 38 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається новий будинок на Сухому лимані (Добрий хутір), на 3,3 сотках землі, на мальовничому березі лиману.
Будинок двоповерховий, 140 кв. м, із просторою кухнею, трьома кімнатами та двома санвузлами.
Стан будинку дозволить виконати ремонт за бажанням нового власника.
65 000 $
4 333 $/сот
Морська
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
вчора
Ділянка з недобудовою 360 м 2 під реконструкцію, на ділянці 10 соток ( 15 реальних) . до міста Одеса 10 км, село Сухий Лиман, вулиця Морська-18, недобудованний з видом на Лиман та поромну переправу, порт, , поруч місто, 12 хвилин, на 10 сотках землі ( реально 15), перша лінія узбережжя, крайовид, дерева, смородина, малина, сад, дом 2-х поверховий (дах знятий під сонячні панелі та перепланування) , 5 кімнат, велика кухня, усе планувалося для себе, але.......Велика підвальний гараж на увесь будинок місце під склад або майстерню, та богато міста під Ваші фантазіі, світ до стовба доведен, вода до дому доведена, дом має усі документи та на землю кадастровий номер, план дома на фото. Спокій, свіж...
65 000 $
181 $/м²
Морська, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
360 / 180 / 57 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2000 рік побудови
вчора
Будинок приватний 360 м. квадратних під реконструкцію, на ділянці 10 соток ( 15 реальних) . до міста Одеса 10 км, село Сухий Лиман, вулиця Морська-18, недобудованний з видом на Лиман та поромну переправу, порт, , поруч місто, 12 хвилин, на 10 сотках землі ( реально 15), перша лінія узбережжя, крайовид, дерева, смородина, малина, сад, дом 2-х поверховий (дах знятий під сонячні панелі та перепланування) , 5 кімнат, велика кухня, усе планувалося для себе, але.......Велика підвальний гараж на увесь будинок місце під склад або майстерню, та богато міста під Ваші фантазіі, світ до стовба доведен, вода до дому доведена, дом має усі документи та на землю кадастровий номер, план дома на фото. Спокій...
105 000 $
808 $/м²
Авангард, 2
130 / 60 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
вчора
Продається просторий двоповерховий будинок капітальної забудови — ідеальне місце для життя та відпочинку!
На ділянці 10 соток розташовано все, що потрібно для комфорту: гараж, сауна, доглянута територія та зручний під'їзд.
Всередині — продумане планування:
• Кухня-студія — серце будинку, простір для сім'ї та гостей
• Три затишні кімнати
Великий метраж, достатній для комфортного проживання великої сім'ї.
Будинок теплий, надійний, світло подається без перебоїв, що сьогодні особливо цінно.
Цей будинок — чудове вкладення та прекрасне місце, де хочеться залишитися надовго. Готовий зустрічати нових господарів!
25 000 $
208 $/м²
Горіхова
120 / 60 / 12 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2 дні тому
Продается 2-этажный дом на Сухом Лимане
* дачный кооператив
* участок 6 соток с садом
* общая площадь 120 метров, распланирован на 5 комнат, кухню и кладовую
* есть печь
* свет заведен в дом, вода и газ на участке
* гараж под домом
* на участке колодец
Звоните, согласуем показ

105 000 $
1 105 $/м²
Солнечня, 17
БЕЗ КОМІСІЇ
95 / 45 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 дні тому
Продам будинок в Одесі, Овідіопольський район.
Сухий Лиман, район кафе «Смачно як у тещі».
Будинок 90 метрів, ділянка 2,5 сотки.
Два поверхи, планування класичне.
3 спальні, кухня-вітальня, 3 санвузли.
Тераса, теплі підлоги, світло, вода, газ підведені.
Не кооператив, місце тихе, порядні сусіди.
Ваші інвестиції 105 000$. Можливе розтермінування.
Умови угоди:
1. Податки на будинок: 1% держмито сплачує продавець і 1% пенсійний фонд сплачує покупець від оціночної вартості будинку.
2. Податки на землю: 1% держмито сплачує продавець від оціночної вартості землі.
Сплачуємо у разі наявності держакта або кадастрового номера.
3. Послуги нотаріуса за домовленістю 50/50.
4. Оцінку майна сплачує продав...

50 000 $
357 $/м²
ореховая
єОселя
140 / 80 / 25 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2 дні тому
Код об'єкта: 392102. АН "Атланта".
Пропонується до продажу ділянку з незакінченою будовою в Сухому лимані в кооперативі Струмок.
Правильної форми 6,5 соток із держактом для ведення садівництва. На ділянці є вода та світло.
За бажання можна підключити газ, труба проходить вздовж ділянки.
Коробка будинку збудована з якісних матеріалів. Накрита бітумною черепицею, вікна Рехау трикамерні склопакети. Вся територія обгороджена парканом з якісного металопрофілю, є вольєр для собаки, та підвал, який може бути укриттям.
Телефонуйте організуємо показ!

115 000 $
1 586 $/м²
Прибережна
72.5 / 31.1 / 18.9 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
2 дні тому
У продажу два будинки в Сухому Лимані.
Ділянка 6 соток, за фактом 8, повний пакет документів.
Основний будинок: дві роздільні спальні, простора кухня-їдальня.
Другий будинок — гостьовий, як однокімнатна квартира.
Стан після капітального ремонту, сучасний стиль оздоблення.
Будинок повністю автономний, встановлені сонячні панелі, опалення — твердопаливний котел, вигрібна яма.
На ділянці гараж на дві машини.
Затишний спокійний район Сухого Лиману.
Відмінний вибір для тих, хто цінує тишу і комфорт, але хоче залишатися недалеко від міської інфраструктури.
До Одеси 15 хвилин.
Телефонуйте!
32 500 $
433 $/м²
Сухой лискн
75 / 50 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продається ділянка правильної форми площею 6 соток з будинком на невеликому схилі, що виходить на західну сторону, на Сухому лимані.
Будинок складається з двох поверхів (цоколь + перший) та мансарди.
На першому поверсі — вільне планування та невеликий офіс із гарним видом на двір.
Світло, вода (не підведена до будинку, а до самої ділянки.Ємність для води на 3 куби
Лічильник електроенергії.
Туалет у дворі, вже викопана вигрібна яма.
Господарська будівля для інвентарю.
95 000 $
1 056 $/м²
Солнечная
90 / 50 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
3 дні тому
39507 Продам дом в Сухом Лимане.
2 этажа, общей площадью 90 кв.м.
Распланирован на 3 раздельные спальни, кухню-гостиную, 3 санузла. Установлены теплые полы, автоматические ворота. Есть гараж.
В доме сделаны основные внутренние работы: отопление, плитка, сантехника, электрика, шпаклевка, стяжки, теплые полы. Отопление двухконтурный котел.
В доме есть газ вода и отопление.
Работают по программам.
Не кооператив.
Всі новобудови