Котеджні містечка Піщанки, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Піщанки

280 000 $
1 171 $/м²
Зоряна, 19
ПРЕМІУМ
239 / 79 / 54 м²
2 поверхи
25 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок у сосновому лісі на березі річки в Піщанці. Продам хорошим людям за хорошою ціною.
Доглянута ділянка 25 соток, з навісом для машин, з альтанкою та зоною барбекю.
У будинку чотири спальні, два санвузли та балкон.
Сусідів небагато, трасу не чутно, містечко Самар поруч.
До Дніпра 40 хвилин.
Запрошую на перегляд.

340 000 $
850 $/м²
Садовая, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
400 / 280 / 1 м²
3 поверхи
45 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам будинок у Піщанці.
34 км від центру Дніпра.
7 км від Новомосковська.
У сосновому лісі, неподалік річка, трасу не чутно.
У будинку два поверхи + мансарда + цоколь. Загальна площа 402 м². Шикарна ділянка із соснами площею понад 40 соток. На ділянці є басейн та будиночок охорони.
Будинок цегляний, початок будівництва — 2004 рік.
У цокольному поверсі традиційно більярд із зеленим сукном, сауна з кімнатою відпочинку та санвузлом, «топкова» з усіма котлами та фільтрами, опалювальний гараж.
На першому поверсі: вітальня з каміном, кабінет для важливих справ і кухня з терасою.
На другому: майстер-спальня з терасою та балконом, і ще дві кімнати.
Мансарда — це просторий зал у східному стилі з кр...

135 000 $
1 125 $/м²
Андрія Болтушенко
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 60 / 7 м²
1 поверх
17 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам будинок в екологічній місцевості у с. Піщанка (район Орлівщини).
Територія ділянки 17 соток, на яких розташовані два будинки та госпспоруди.
Місце для паркування з дахом для машин та великий мангал із навісом, де можна готувати смаколики для рідних і близьких.
Основний будинок 80 м².
У ньому є дві роздільні кімнати та велика вітальня з кухнею.
Індивідуальне газове опалення.
Також можна відпочити від шуму, побути наодинці з близькими людьми та оздоровитися в гостьовому будиночку з лазнею і зоною відпочинку.
По всій ділянці ландшафтний дизайн. Навколо сосновий ліс.
Ціна 135 000$, торг. Без комісії для покупця.
Телефонуйте прямо зараз!
З повагою, Анна, ваш агент з нерухомості.
25 000 $
385 $/м²
Перемоги, 14
65 / 45 / 8 м²
1 поверх
18 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам будинок у центрі Піщанки.
Асфальтована дорога.
Є всі комунікації: газ, світло, централізоване водопостачання.
Цегляний будинок.
Стан під ремонт.
Газовий котел, пічне опалення.
Ділянка 18 соток, у кінці городу річка.
Є лазня, літня кухня.
Деталі за телефоном.

85 000 $
876 $/м²
Першот, 67
єВідновлення
97 / 67 / 20 м²
1 поверх
25 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам хазяйський будинок в с.Піщанка вул. Першотравнева
* 100 м2 загальна площа будинку+ є літня кухня ,гараж,сараї,сад,город
* 25 соток приватизованої землі
* Будинок з цегли
* двуконтурний газовий котел
* 2 свердловини з гарною водою
* Для комфортного проживання в ньому передбачено: 2 спальні,2 вітальні ,кухня ,с/в., передпокій.
* В будинок заведені газ, інтернет,вода зі скважини,септик
* великий гараж,площадка під техніку
* в 300 м зупинка транспорту
Якщо Вас зацікавив даний будинок,я домовлюсь за його перегляд в зручний для Вас час.
Дзвоніть.Відповім на всі Ваші запитання.

40 000 $
667 $/м²
Сірка, 53
60 / 29.6 / 1 м²
1 поверх
64 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок 60 м² на великій земельній ділянці в Піщанці, Новомосковський район.
Рік побудови 1971.
Два кадастрові номери.
Підведені газ та електрика.
Була свердловина, можна зробити нову. На ділянці невеликий будинок, літня кухня, гараж та госпспоруди.
Усе потребує реставрації.
Зручні під'їзні шляхи, поруч центральна дорога, магазин, зупинка громадського транспорту, дачі.
235 000 $
1 416 $/м²
Чкалова
166 / 144 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 м², розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл.
Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості:
Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням
Система опалення DAIKIN
Фільтрація води
Енергоощадні вікна та двері SCHUCO
Димохід під камін інтегровано в проєкт
Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою
Перший поверх — це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу.
На другому рівні — три спальні з виходом на балкон
Житлове містечко розташоване серед вікових сосен...

320 000 $
923 $/м²
Садова
346.8 / 137.9 / 36.6 м²
2 поверхи
27 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продам 2-поверховий будинок з власним берегом та причалом у с. Піщанка
Будинок виконаний у класичному стилі з червоної цегли.
Тротуарна плитка із натурального граніту.
Розташований будинок у мальовничому куточку на ділянці 27 соток із ландшафтним дизайном. На ділянці є альтанка, фонтан, басейн, барбекю.
+загальна площа будинку 346, 8 м2
+цокольний поверх: вітальня, сауна, ванна кімната з джакузі, душова, с/в, котельня, підсобні приміщення, винний льох.
+1й поверх: простора вітальня з каміном з натурального мармуру, їдальня з виходом на терасу, кухня, з/в, гараж (26, 1 м2)
2й поверх: кабінет з виходом на балкон, 3 спальні (балкон у майстер-спальні), 2 ванні кімнати, туалет.
Всі меблі...

200 000 $
1 250 $/м²
Садова
160 / 70 / 20 м²
1 поверх
50 сот
3 кімнати
вчора
Продам будинок біля річки! Піщанка, Садова! Велика ділянка
+ 160 м²
+ 50 соток (розділені на 3 кадастрові номери)
+ Одноповерховий будинок
+ Дві спальні
+ Басейн
+ Автономне опалення двоконтурним котлом
+ Тепла підлога по всьому будинку
+ Прямий вихід до річки
+ Дизельна станція на випадок вимкнення світла
+ Будинок утеплений полістиролом
+ Рік побудови — 2014
+ Автоматична система поливу ділянки
Ціна 200 000$

26 000 $
400 $/м²
Перемоги
65 / 40 / 8 м²
1 поверх
18 сот
5 кімнат
вчора
Продаж будинку в центрі Піщанки.
Асфальтована дорога.
Цегляний будинок.
Стан — житловий, під ремонт.
Газовий котел, пічне опалення. У літній кухні розташована діюча лазня.
Ділянка 18 соток, у кінці городу — річка.
Ваш рієлтор Наталія, Агенція нерухомості «Резидент».

440 000 $
880 $/м²
Шевченка вул., 45
єОселя
єВідновлення
500 / 280 / 40 м²
3 поверхи
10 сот
5 кімнат
2 дні тому
🏡 Продаж унікального 3-поверхового маєтку в Піщанці
💰 Ціна: 490 000 $
📐 Площа будинку: 500 м²
🌳 Ділянка: унікальний півострів — вода та природа навколо
🚗 Гараж: на 2 авто
📍 50 м до річки Самара, перед будинком — озеро 80×30 м (зарыблене)
📅 Будівництво: 2007
🎨 Оздоблення: 2017–2021
⸻
⭐ ПЛАНУВАННЯ ТА ІНТЕР’ЄР
1 поверх
• Простора кухня
• Окрема вітальня
• Велика літня тераса з розсувною системою
• Санвузол
• Тепла підлога по всій площі
2 поверх
• 3 окремі спальні
• Санвузол
• Тераса з панорамним видом на воду
3 поверх
• Зона відпочинку
• Домашній спортзал
• Утеплення даху мінеральною ватою
⸻
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни — червона цегла, дуже товсті
• Утеплення стін —...

150 000 $
811 $/м²
Зелена, 64
185 / 68 / 36 м²
2 поверхи
16 сот
4 кімнати
2012 рік побудови
2 дні тому
У чудовому сосновому лісі с. Піщанка продається новий, 2-х поверховий, респектабельний особняк у швейцарському стилі.
В оточенні корабельних сосен на приватизованій ділянці 17 соток знаходиться двоповерховий, сучасний будинок загальною площею 195 кв.м. з терасами та балконами.
Це індивідуальний проект, який поєднав у собі комфорт проживання та відпочинку. Природний лісовий ландшафт та чисте повітря дають необмежений заряд енергії.
В обробці фасаду використано кримський камінь та клінкерну цеглу. Будинок побудований з високоякісних матеріалів, під чистове оздоблення, що дає можливість новим господарям виконати якісний ремонт на власний розсуд. Поспішайте скористатися пропозицією, тому що на с...

140 000 $
848 $/м²
Зелена, 62
165 / 52 / 43 м²
2 поверхи
15 сот
3 кімнати
2012 рік побудови
2 дні тому
Для тих хто любить комфорт, природу, затишок та цінує здоров'я своє та своїх близьких.
У мальовничому сосновому лісі, екологічно чистому місці, у новому зручно розташованому котеджному селищі с. Піщанка продається чудовий заміський будинок. 2 поверхи, 2012 р.п., загальною площею 165,7 кв.м., та 65 кв.м.. терас з шикарним видом на ліс.
Будинок під чистове оздоблення з дуже зручним та сучасним плануванням.
Стіни газобетон (марка 600), зовнішня обробка - декоративна штукатурка, виконана в баварському стилі. Вікна – металопластикові, двосторонні ламінації, мансардні вікна «Факро». Покрівля – металочерепиця (Англія). Стяжка, Свердловина, світло.
Ділянка 15 соток огороджена сучасним, гарним, добро...

25 000 $
385 $/м²
ПЕРЕМОГИ
65 / 40 / 10 м²
1 поверх
18 сот
3 кімнати
1970 рік побудови
2 дні тому
Продам будинок у центрі Піщанки з РІЧКОЮ
Асфальтована дорога.
Є всі комунікації: газ, світло, централізована вода.
Цегляний будинок.
Стан під ремонт.
Газовий котел, пічне опалення.
Ділянка 18 соток, у кінці городу річка.
Деталі за телефоном.

190 000 $
876 $/м²
Садовая, 62
217 / 55 / 13.8 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
2 дні тому
ПРОДАМ БУДИНОК ПІЩАНКА 10 сот ЗЕМЛІ
вул. Садова
Власний берег, ліс
Двоповерховий будинок на березі річки в лісі
У будинку виконано ремонт, також є необхідні меблі та техніка
-Загальна площа: 217 м²
-2 поверхи + підвал
У будинку, 1-й поверх:
-Тамбур: 3,2 м²
-Вітальня: 30,6 м²
-Санвузол: 6,1 м²
-Кухня: 13,8 м²
2-й поверх будинку:
-Кімната: 15,9 м²
-Кімната 2: 16,3 м²
-Коридор: 3,9 м²
Підвальна частина будинку:
-Гараж: 39,1 м²
-Котельня: 5,6 м²
-Підвал: 8,9 м²
Із задоволенням Вам його покажемо

220 000 $
987 $/м²
Ялинкова
єОселя
223 / 200 / 23 м²
2 поверхи
19 сот
5 кімнат
3 дні тому
Продається затишний сімейний будинок у Піщанці, вул. Пролетарська (Ялинкова)
🌲 Оазис спокою серед соснового лісу 🌲
Запрошуємо вас відкрити для себе справжній родинний затишок у неймовірно мальовничому та тихому куточку — Піщанка, вулиця Пролетарська (Ялинкова). Тут вас оточуватимуть природа, спів птахів, аромат сосен і озеро зовсім поруч — ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, тишу та гармонію з природою.
🏡 Про будинок:
Цегляний утеплений двоповерховий будинок загальною площею 223 м² з утепленим горищем створений для комфортного життя великої родини.
Перший поверх — це простора вітальня, об’єднана з кухнею, окрема кімната, сучасний санвузол із душовою кабіною та дві тераси для ранково...
265 000 $
1 656 $/м²
зелена
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 65 / 80 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
3 дні тому
Будинок у сосновому лісі – с. Піщанка
Пропонуємо до продажу затишний приватний маєток, розташований серед вікових сосен у мальовничому куточку села Піщанка. Ідеальний вибір для тих, хто цінує тишу, чисте повітря та якість життя на природі.
Основна інформація:
* Площа земельної ділянки — 25 соток
* Головний будинок — 160 м², один поверх
Складається з просторої кухні-вітальні з каміном, двох окремих спалень, санвузла, господарського блоку.
* Гостьовий будинок — 71 м², два поверхи
Включає баню на дровах, зону відпочинку та можливість ночівлі для гостей.
Територія:
* Продуманий ландшафтний дизайн з великою кількістю декоративних рослин.
* Простора бесідка на 12 осіб — чудове місце для сімейн...

230 000 $
1 353 $/м²
Чкалова, 70
170 / 60 / 30 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
2010 рік побудови
5 днів тому
Продаж стильного котеджу 170 м² включно з великою терасою у комплексі GoodZone
Ідеальне місце для життя, роботи та відпочинку! Цей затишний будинок із просторою терасою — найкращий вибір для тих, хто цінує комфорт і красу.
• Площа: котеджу — 60 м², тераса — 110 м² з мангальною зоною.
• Планування: кухня-вітальня, спальня з двоспальним ліжком, санвузол із ванною.
Автономне електроопалення.
Зручності та переваги:
• Ресторан і SPA-комплекс для ідеального відпочинку
• Закрита територія
• Охорона 24/7 для вашої безпеки
• Спорт і розваги: тенісний корт, футбольне поле, верхова їзда, басейн
• Можливість прокату човнів, катамаранів, велосипедів та іншого інвентарю
• Дитяча кімната з нянею та ігрови...
43 000 $
478 $/м²
Самарская
єВідновлення
90 / 30 / 20 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
1990 рік побудови
4 дні тому
Бажаєте будинок за містом, де можна жити цілий рік і не залежати від світла?
Є такий варіант.
Дача з газом та повною автономністю
Кооператив «Трубник», район с. Піщанка (поруч база відпочинку GoodZone)
Про будинок:
— 2 поверхи, 90 м²
— кухня-вітальня + 2 спальні
— лоджія обладнана як 3-тя спальня
— зручні дерев'яні сходи — не круті, комфортні для щоденного використання
— капітальний ремонт
— утеплення пінопластом
— фасад «короїд» + декоративне оздоблення
— кондиціонер (але влітку в будинку й так прохолодно)
Будинок побудований грамотно: взимку тепло, влітку — комфортна прохолода
Комунікації:
— у кооператив заведено газ
— двоконтурний газовий котел
— вода + безшумна насосна станція (у бу...

650 000 $
1 444 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
450 / 300 / 30 м²
3 поверхи
50 сот
6 кімнат і більше
4 дні тому
Продам елітний будинок у Пісчанці 🌲🏡
Будинок у сосновому лісі зі власним виходом до річки та приватним пірсом.
Територія: ставок, альтанка з кухнею, барбекю-зона, басейн із підігрівом, баня, навіс на 2 авто, гараж, будиночок охорони, великий підвал.
Комунікації: газ + твердопаливний котел, власна свердловина, система очищення води (повний осмос), дизельний генератор та інвертор 15 кВт.
Планування:
1 поверх — хол із каміном, кухня, басейн, санвузли, котельня
2 поверх — кабінет і 3 кімнати, санвузол
3 поверх — 4 спальні, санвузол
📍 Ділянка: 50 соток
🏠 Будинок: 450 м²
Всі котеджні містечка