Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Піщанки
Топ оголошень Піщанки

440 000 $
880 $/м²
Шевченка вул.
ПРЕМІУМ
500 / 350 / 30 м²
3 поверхи
100 сот
5 кімнат
сьогодні
🏡 Продаж унікального 3-поверхового маєтку в Піщанці
ПН-2804116
💰 Ціна: 440 000 $
📐 Площа будинку: 500 м²
🌳 Ділянка: унікальний півострів — вода та природа навколо
🚗 Гараж: на 2 авто
📍 50 м до річки Самара, перед будинком — озеро 80×30 м (зарыблене)
📅 Будівництво: 2007
🎨 Оздоблення: 2017–2021
⸻
⭐ ПЛАНУВАННЯ ТА ІНТЕР’ЄР
1 поверх
• Простора кухня
• Окрема вітальня
• Велика літня тераса з розсувною системою
• Санвузол
• Тепла підлога по всій площі
2 поверх
• 3 окремі спальні
• Санвузол
• Тераса з панорамним видом на воду
3 поверх
• Зона відпочинку
• Домашній спортзал
• Утеплення даху мінеральною ватою
⸻
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни — червона цегла, дуже товсті
• Утепл...

280 000 $
1 171 $/м²
Зоряна, 19
ПРЕМІУМ
239.1 / 78.8 / 53.7 м²
2 поверхи
25 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок у сосновому лісі на березі річки в Піщанці. Продам хорошим людям за хорошою ціною.
Доглянута ділянка 25 соток, з навісом для машин, з альтанкою та зоною барбекю.
У будинку чотири спальні, два санвузли та балкон.
Сусідів небагато, трасу не чутно, містечко Самар поруч.
До Дніпра 40 хвилин.
Запрошую на перегляд.

340 000 $
850 $/м²
Садовая, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
400 / 280 / 1 м²
3 поверхи
45 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам дом в Песчанке.
34 км от центра Днепра
7 км от Новомосковска.
В сосновом лесу, недалеко река, трассу не слышно.
В доме два этажа + мансарда + цоколь. Общая площадь 402 м2. Шикарный участок с соснами более 40 соток. На участке есть бассейн и домик охраны.
Дом кирпичный, начало строительства дома 2004 год.
В цокольном этаже традиционно бильярд, с зеленым сукном, сауна с комнатой отдыха и санузлом, «топочная» со всеми котлами и фильтрами, отапливаемый гараж.
На первом этаже: гостиная с камином, кабинет для важных дел, и кухня с террасой.
На втором: мастер-спальня с террасой и балконом; и ещё две комнаты.
Мансарда- это просторный зал в восточном стиле, с видом на три стороны света.
Вокруг...
11 000 $
1 792 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
6.14 сот
6 днів тому
Продається земельна ділянка у мальовничому місці на березі річки Самара!
Опис ділянки:
- Площа: 6 соток (з можливістю збільшення на додаткові 7 соток).
- Розташування: Екологічно чистий район, всього за 12 км (15 хвилин) від міста Дніпро.
- Комунікації: Електрика, вода та газ проходять по межі ділянки.
Переваги:
- Ідеально підходить для будівництва заміського будинку чи дачі.
– Рівний ландшафт, що значно спрощує будівництво.
- Прекрасне розташування на березі річки Самара: чисте повітря, тиша та спокій.
- Плодові дерева на ділянці.
- Документи в повному порядку готові до швидкої угоди.
Додаткові переваги:
- Відмінне місце для сімейного відпочинку: чистий пляж та можливість риболовлі.
- Зр...
235 000 $
1 416 $/м²
Чкалова
166 / 144 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 м², розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл.
Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості:
Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням
Система опалення DAIKIN
Фільтрація води
Енергоощадні вікна та двері SCHUCO
Димохід під камін інтегровано в проєкт
Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою
Перший поверх — це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу.
На другому рівні — три спальні з виходом на балкон
Житлове містечко розташоване серед вікових сосен...

26 000 $
400 $/м²
Перемоги
65 / 40 / 8 м²
1 поверх
18 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаже дом в центре Песчанки.
Асфальтированная дорога.
Есть все коммуникации газ, свет, централизованная вода.
Кирпичный дом .
Состояние- жилое, под ремонт.
Газовый котёл, печное отопление. Во летней кухне находится рабочпя баня.
Участок 18 соток, в конце огорода река.
Ваш риелтор Наталья, Агентство недвижимости Резидент.

25 000 $
385 $/м²
Перемоги, 14
65 / 45 / 8 м²
1 поверх
18 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам дом в центре Песчанки.
Асфальтированная дорога.
Есть все коммуникации газ, свет, централизованная вода.
Кирпичный дом .
Состояние под ремонт.
Газовый котёл, печное отопление.
Участок 18 соток, в конце огорода река.
Есть баня, летняя кухня.
Детали по телефону.

220 000 $
987 $/м²
Ялинкова
єОселя
223 / 200 / 23 м²
2 поверхи
19 сот
5 кімнат
сьогодні
Продається затишний сімейний будинок у Піщанці, вул. Пролетарська (Ялинкова)
🌲 Оазис спокою серед соснового лісу 🌲
Запрошуємо вас відкрити для себе справжній родинний затишок у неймовірно мальовничому та тихому куточку — Піщанка, вулиця Пролетарська (Ялинкова). Тут вас оточуватимуть природа, спів птахів, аромат сосен і озеро зовсім поруч — ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, тишу та гармонію з природою.
🏡 Про будинок:
Цегляний утеплений двоповерховий будинок загальною площею 223 м² з утепленим горищем створений для комфортного життя великої родини.
Перший поверх — це простора вітальня, об’єднана з кухнею, окрема кімната, сучасний санвузол із душовою кабіною та дві тераси для ранково...

25 000 $
385 $/м²
ПЕРЕМОГИ
65 / 40 / 10 м²
1 поверх
18 сот
3 кімнати
1970 рік побудови
сьогодні
Продам будинок у центрі Піщанки з РІЧКОЮ
Асфальтована дорога.
Є всі комунікації: газ, світло, централізована вода.
Цегляний будинок.
Стан під ремонт.
Газовий котел, пічне опалення.
Ділянка 18 соток, у кінці городу річка.
Деталі за телефоном.

40 000 $
667 $/м²
Сірка, 53
60 / 29.6 / 1 м²
1 поверх
64 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок 60 м² на великій земельній ділянці в Піщанці, Новомосковський район.
Рік побудови 1971.
Два кадастрові номери.
Підведені газ та електрика.
Була свердловина, можна зробити нову. На ділянці невеликий будинок, літня кухня, гараж та госпспоруди.
Усе потребує реставрації.
Зручні під'їзні шляхи, поруч центральна дорога, магазин, зупинка громадського транспорту, дачі.
265 000 $
1 656 $/м²
зелена
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 65 / 80 м²
1 поверх
25 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок у сосновому лісі – с. Піщанка
Пропонуємо до продажу затишний приватний маєток, розташований серед вікових сосен у мальовничому куточку села Піщанка. Ідеальний вибір для тих, хто цінує тишу, чисте повітря та якість життя на природі.
Основна інформація:
* Площа земельної ділянки — 25 соток
* Головний будинок — 160 м², один поверх
Складається з просторої кухні-вітальні з каміном, двох окремих спалень, санвузла, господарського блоку.
* Гостьовий будинок — 71 м², два поверхи
Включає баню на дровах, зону відпочинку та можливість ночівлі для гостей.
Територія:
* Продуманий ландшафтний дизайн з великою кількістю декоративних рослин.
* Простора бесідка на 12 осіб — чудове місце для сімейн...

230 000 $
1 353 $/м²
Чкалова, 70
170 / 60 / 30 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
2010 рік побудови
вчора
Продаж стильного котеджу 170 м² включно з великою терасою у комплексі GoodZone
Ідеальне місце для життя, роботи та відпочинку! Цей затишний будинок із просторою терасою — найкращий вибір для тих, хто цінує комфорт і красу.
• Площа: котеджу — 60 м², тераса — 110 м² з мангальною зоною.
• Планування: кухня-вітальня, спальня з двоспальним ліжком, санвузол із ванною.
Автономне електроопалення.
Зручності та переваги:
• Ресторан і SPA-комплекс для ідеального відпочинку
• Закрита територія
• Охорона 24/7 для вашої безпеки
• Спорт і розваги: тенісний корт, футбольне поле, верхова їзда, басейн
• Можливість прокату човнів, катамаранів, велосипедів та іншого інвентарю
• Дитяча кімната з нянею та ігрови...
43 000 $
478 $/м²
Самарская
єВідновлення
90 / 30 / 20 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
1990 рік побудови
вчора
Бажаєте будинок за містом, де можна жити цілий рік і не залежати від світла?
Є такий варіант.
Дача з газом та повною автономністю
Кооператив «Трубник», район с. Піщанка (поруч база відпочинку GoodZone)
Про будинок:
— 2 поверхи, 90 м²
— кухня-вітальня + 2 спальні
— лоджія обладнана як 3-тя спальня
— зручні дерев'яні сходи — не круті, комфортні для щоденного використання
— капітальний ремонт
— утеплення пінопластом
— фасад «короїд» + декоративне оздоблення
— кондиціонер (але влітку в будинку й так прохолодно)
Будинок побудований грамотно: взимку тепло, влітку — комфортна прохолода
Комунікації:
— у кооператив заведено газ
— двоконтурний газовий котел
— вода + безшумна насосна станція (у бу...

650 000 $
1 444 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
450 / 300 / 30 м²
3 поверхи
50 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продам елітний будинок у Пісчанці 🌲🏡
Будинок у сосновому лісі зі власним виходом до річки та приватним пірсом.
Територія: ставок, альтанка з кухнею, барбекю-зона, басейн із підігрівом, баня, навіс на 2 авто, гараж, будиночок охорони, великий підвал.
Комунікації: газ + твердопаливний котел, власна свердловина, система очищення води (повний осмос), дизельний генератор та інвертор 15 кВт.
Планування:
1 поверх — хол із каміном, кухня, басейн, санвузли, котельня
2 поверх — кабінет і 3 кімнати, санвузол
3 поверх — 4 спальні, санвузол
📍 Ділянка: 50 соток
🏠 Будинок: 450 м²

135 000 $
1 125 $/м²
Андрія Болтушенко
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 60 / 7 м²
1 поверх
17 сот
4 кімнати
4 дні тому
Продам будинок в екологічній місцевості у с. Піщанка (район Орлівщини).
Територія ділянки 17 соток, на яких розташовані два будинки та госпспоруди.
Місце для паркування з дахом для машин та великий мангал із навісом, де можна готувати смаколики для рідних і близьких.
Основний будинок 80 м².
У ньому є дві роздільні кімнати та велика вітальня з кухнею.
Індивідуальне газове опалення.
Також можна відпочити від шуму, побути наодинці з близькими людьми та оздоровитися в гостьовому будиночку з лазнею і зоною відпочинку.
По всій ділянці ландшафтний дизайн. Навколо сосновий ліс.
Ціна 135 000$, торг. Без комісії для покупця.
Телефонуйте прямо зараз!
З повагою, Анна, ваш агент з нерухомості.

320 000 $
923 $/м²
Садова
346.8 / 225 / 36 м²
2 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
3 дні тому
Продам шикарний 2-поверховий будинок із цокольним поверхом у с. Піщанка з власним берегом і причалом.
Будинок побудований із червоної цегли, оздоблений декоративною цеглою. Тротуарна плитка з натурального граніту.
Розташований будинок у мальовничому куточку на ділянці 17 соток (+ 10 соток) із ландшафтним дизайном. На ділянці розташовані альтанка, фонтан, басейн (9 м), зона барбекю.
+ загальна площа будинку 346,8 м²
+ цокольний поверх: вітальня, сауна, ванна кімната з джакузі, душова, санвузол, котельня, підсобні приміщення, винний льох.
+ 1-й поверх: простора вітальня з каміном із натурального мармуру, їдальня з виходом на терасу, кухня, санвузол, гараж (26,1 м²)
2-й поверх: кабінет із виход...

190 000 $
876 $/м²
Садовая, 62
217 / 55 / 13.8 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
4 дні тому
ПРОДАМ БУДИНОК ПІЩАНКА 10 сот ЗЕМЛІ
вул. Садова
Власний берег, ліс
Двоповерховий будинок на березі річки в лісі
У будинку виконано ремонт, також є необхідні меблі та техніка
-Загальна площа: 217 м²
-2 поверхи + підвал
У будинку, 1-й поверх:
-Тамбур: 3,2 м²
-Вітальня: 30,6 м²
-Санвузол: 6,1 м²
-Кухня: 13,8 м²
2-й поверх будинку:
-Кімната: 15,9 м²
-Кімната 2: 16,3 м²
-Коридор: 3,9 м²
Підвальна частина будинку:
-Гараж: 39,1 м²
-Котельня: 5,6 м²
-Підвал: 8,9 м²
Із задоволенням Вам його покажемо

440 000 $
880 $/м²
Шевченка вул., 45
єОселя
єВідновлення
500 / 280 / 40 м²
3 поверхи
10 сот
5 кімнат
4 дні тому
🏡 Продаж унікального 3-поверхового маєтку в Піщанці
💰 Ціна: 490 000 $
📐 Площа будинку: 500 м²
🌳 Ділянка: унікальний півострів — вода та природа навколо
🚗 Гараж: на 2 авто
📅 Будівництво: 2007
🎨 Оздоблення: 2017–2021
⸻
⭐ ПЛАНУВАННЯ ТА ІНТЕР’ЄР
1 поверх
• Простора кухня
• Окрема вітальня
• Велика літня тераса з розсувною системою
• Санвузол
• Тепла підлога по всій площі
2 поверх
• 3 окремі спальні
• Санвузол
• Тераса з панорамним видом на воду
3 поверх
• Зона відпочинку
• Домашній спортзал
• Утеплення даху мінеральною ватою
⸻
🧱 БУДІВНИЦТВО ТА МАТЕРІАЛИ
• Стіни — червона цегла, дуже товсті
• Утеплення стін —...

150 000 $
811 $/м²
Зелена, 64
185 / 68 / 36 м²
2 поверхи
16 сот
4 кімнати
2012 рік побудови
5 днів тому
У чудовому сосновому лісі с. Піщанка продається новий, 2-х поверховий, респектабельний особняк у швейцарському стилі.
В оточенні корабельних сосен на приватизованій ділянці 17 соток знаходиться двоповерховий, сучасний будинок загальною площею 195 кв.м. з терасами та балконами.
Це індивідуальний проект, який поєднав у собі комфорт проживання та відпочинку. Природний лісовий ландшафт та чисте повітря дають необмежений заряд енергії.
В обробці фасаду використано кримський камінь та клінкерну цеглу. Будинок побудований з високоякісних матеріалів, під чистове оздоблення, що дає можливість новим господарям виконати якісний ремонт на власний розсуд. Поспішайте скористатися пропозицією, тому що на с...
Всі вулиці