Топ оголошень Петрівки

200 000 $
331 $/м²
Кондратюка, 25
БЕЗ КОМІСІЇ
604 / 195 / 30 м²
2 поверхи
25 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продаж просторого двоповерхового будинку з великою територією у мальовничому селі Петрівка, Полтавська область, вул. Кондратюка, 25 (стара назва – Азовців).
Зручне розташування: до центру Полтави – всього 20 хвилин на автомобілі, доступний громадський транспорт.
Характеристики будинку:
Загальна площа: 603,8 кв. м
Житлова площа: 194,7 кв. м
Кількість поверхів: 2
Підвал: просторий, може використовуватися як бомбосховище
Опалення: розведена тепла підлога
Є камін
Територія: Літня кухня ; Сарай ; Господарське приміщення ; Колодязь
Земельна ділянка під будівництво – 25 соток
Кадастровий номер: 5324080207:07:001:0854
Мальовнича локація: будинок розташований поряд із річкою та лісом, пропонуюч...

14 500 $
230 $/м²
Центральна
63 / 35 / 6 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Затишна дача в Петрівці
У продажу дача в Петрівці 2001 року забудови.
2-х поверховий цегляний будинок, загальною площею 63 кв.м.
4 кімнати.
Земельна ділянка 6 соток з кадастровим номером та документами на право власності..
Річка з гарним піщаним пляжем 500 м , 9 хвилин.пішки.
Поруч із кооперативом зупинка громадського транспорту.
Детальна інформація за телефоном. Звертайтесь!
Умови співпраці:
Послуги АН від 2-6%, залежно від обраного пакета.
Умови співпраці:
1. Для наших захисників ЗСУ, ТРО, АТО — 20% знижка на послуги АН
2. Для ВПО — 15% знижка на послуги АН
3. Повторна купівля через наше АН - 15% знижка на послуги АН
4. Власник-покупець - 20% знижка на послуги АН

48 000 $
1 067 $/сот
під забудову
45 сот
вчора
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ 45 СОТОК село Петрівка, Полтавський район
Ідеальна локація для заміського життя чи інвестиційного проєкту!
Пропонується до продажу рівна земельна ділянка площею 45 соток у мальовничому селі Петрівка, що в Полтавському районі.
Локація преміум-класу:
• Безпосередній вихід у ліс — власний зелений релакс прямо з ділянки!
• Поруч річка — свіже повітря, риболовля, прогулянки.
• Оточення нової забудови — респектабельні сусіди, зростаюча вартість нерухомості.
Комунікації – вже біля ділянки:
• Електрика та газ — по межі, не треба тягнути!
• Вільний доступ для підключення до всіх необхідних мереж.
Ділянка без перепадів — рівна, суха, правильної форми.
Підходить як для прив...

7 000 $
583 $/сот
під забудову
12 сот
вчора
Продається земельна ділянка під будівництво дачного будинку в Петрівці біля річки Ворскла. ТЕРМІНОВО!
* Площа 12 соток, 1 лінія, приватизована.
* Річка через дорогу (30 м). Поряд відомий пляж (землі якого теж у продажу).