Топ оголошень Підрясного

110 000 $
595 $/м²
лесі українки
ПРЕМІУМ
185 / 70 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
вчора
Продам котедж у с. Підрясне з уже оформленим правом власності. Будинок зведений на 80% — достатньо довести ремонт до свого стилю, без зайвих витрат і затримок.
Площа — 185 кв.м, додатково підвал 50 кв.м та гараж. Земельна ділянка 4.5 сотки, за потреби можна розширити ще на 8 соток — гарний варіант для тих, хто хоче більше простору.
У будинку зроблено теплу підлогу на першому поверсі, встановлено котел, заведені всі комунікації: світло, вода, газ.
Локація тиха, але з швидким виїздом до Львова — зручно для життя і роботи.
Код об’єкта: 14434.
99 900 $
1 249 $/м²
Вербова, 27
80 / 36 / 10 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
🔥 ТЕРМІНОВО! Будинок біля Львова — заїжджай і живи вже сьогодні 🔥
Продається 4-кімнатний будинок у с. Підрясне (поруч із Fujikura) — ідеальний варіант для сім’ї або вигідної інвестиції.
🏡 Площа будинку: 80 м²
🌿 Ділянка: 6 сотоК
✔️ Усі меблі та техніка залишаються — нічого докуповувати не потрібно
✔️ Спокійне місце, але з швидким доїздом до Львова
✔️ Чудовий варіант як для проживання, так і під здачу
💥 Головна перевага — ви економите час і гроші: будинок повністю готовий до життя!
💰 Ціна: 110 000 $
🤝 Можливий торг для реального покупця
⏳ Не зволікайте — такі пропозиції швидко зникають!
📞 Телефонуйте прямо зараз: [телефон приховано]— Марта (АН)
130 000 $
1 083 $/м²
Потічкова, 13
120 / 80 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
вчора
ПРОДАЖ двоповерхового спареного котеджу
Локація: Підрясне
Площа 120 м2
Планування будинку:
1 поверх - кухня, простора вітальня з виходом на терасу, гостьовий санвузол, пральна кімната, передпокій.
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
Комунікації: вода- скважина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел.
1 поверх - водяна тепла підлога.
2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 130 000$
180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова, 12
120 / 80 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
вчора
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Комунікації: вода- свердловина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$
179 000 $
1 129 $/м²
Озерна, 5А
158.5 / 100 / 18 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
3 дні тому
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясне біля Львова
Доїзд до будинку бруківкою, поряд продуктовий магазин. Вулиця закривається на шлагбаум - сторонніх немає
Ділянка 3 сот
Загальна площа будинку: 160 кв.м.
Будинок з ремонтом
Перший поверх: кухня, вітальня, спальня, санвузол
Другий поверх: три спальні і санвузол
На території є технічне приміщення для зберігання.
Автоматичні ворота, паркан.
Є газ - опалення від котла.
Тепла підлога.
Ціна 179000$

400 000 $
1 818 $/м²
Потічкова, 23
220 / 100 / 45 м²
2 поверхи
12 сот
4 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Підрясне, вулиця Потічкова, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 220м², житлова — 100 м², кухня — 45 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духова, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна, пральна машини, телевізори.
Опалення — газовий котел.
Наявний підігрів підлоги по всьому першому поверху та на другому поверсі в санвузлі.
Балкони — три.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, кухня, вітальня, санвузол, гостьова кімната.
Другий поверх: три ізоль...

130 000 $
1 182 $/м²
Левадна
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Підрясне, вулиця Щаслива/Левадна , Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — під садівництво (з можливістю переведення під забудову)
Загальна площа будинку — 110 м², житлова — 45.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня - вітальня, котельня
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація біосептик
Особливості даного будин...

53 000 $
688 $/м²
Сірка, 43а
77 / 38 / 12 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Сірка
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.4 соток. Призначення - під садівництво.
Будинок введений в експлуатацію.
Загальна площа будинку - 77.9 м2, житлова - 38.3 м2, кухня - 12.1 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - можливість газифікації / електричний котел/ теплові насоси.
Санвузли - два / роздільні.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, вбиральня, кухня з виходом на терасу, вітальня
Другий поверх: 2 житлові кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика - 3 фази 15 кВт, свердловина, каналізація -наявні кільця для септику.
Особливості даного бу...
95 000 $
1 727 $/м²
Шевченка
55 / 36 / 6 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
сьогодні
Продається будинок в Підрясне. Площа ділянки 6 соток. Площа будинку 55м. На подвірʼї є літня кухня і сарай. Є газ, світло, вода, центральна каналізація і криниця. Будинок має міцний фундамент, збудований з цегли, бетонне перекриття, накритий шифером. Хороший стан, косметичний ремонт. 2 ізольовані кімнати, коридор, ванна і маленька кухня. Вікна деревʼяні , хороші. Ціна 95000$ Покази за домовленостю. АН Ваш ріелтор. [телефон приховано]в.

100 000 $
800 $/м²
Потічкова
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 70 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається двоповерховий котедж у с. Підрясне (дачний кооператив), лише кілька хвилин від Львова. Ідеальний варіант для постійного проживання або як дача!
Основні характеристики: Загальна площа: 125 м² Кількість кімнат: 3 Санвузли: 2 (на першому та другому поверсі) Перший поверх: коридор, санвузол, простора вітальня
Другий поверх: три ізольовані кімнати санвузол. Електрика: 32 кВт. Вода: власна скважина. Газ.Ціна: 100 000 $ (торг можливий). Без комісії для покупця. Деталі та огляд за телефоном: [телефон приховано]Роман, АН “Гармонія Простору”
98 000 $
434 $/м²
Весняна
226 / 98 / 15 м²
2 поверхи
7 сот
5 кімнат
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж окремостоячого будинку 226 м2 на ділянці 7,05 соток
Можливий обмін
Готовий співпрацювати з ріелторами
Основні характеристики:
Тип нерухомості: Будинок
Поверховість: 2 поверхи
Загальна площа: 226 м2
Житлова площа: 98 м2
Кухня: 15 м2
Кількість кімнат: 5
Санвузол: 2 і більше
Ділянка: 7 соток
Тип покрівлі: бітумна черепиця
Матеріал стін: керамзитоблок
Опис:
Просторий окремостоячий будинок для великої родини. Раціональне планування — 5 кімнат, 2 балкони, зручна кухня площею 15 м2.
Будинок збудований із керамзитоблоків, покрівля — бітумна черепиця.
Комунікаці: вода,світло.
Інфраструктура:
Зручне розташування — поруч автобусна зупинка, супермаркети та торговий центр М10.
125 000 $
1 179 $/м²
Левадна
106 / 63 / 11 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається сучасний одноповерховий будинок у Підрясному (район Фуджікури)
Тиха, обжита локація з хорошим доїздом та швидким сполученням зі Львовом — всього 10 хв на авто.
Загальна площа будинку — 106 м2 + накрита тераса 23 м2
Земельна ділянка — 6 соток, рівна, правильної прямокутної форми
Продумане та зручне планування:
– простора кухня-вітальня
– 3 окремі кімнати
– 2 санвузли
– котельня
– горище (додатковий простір для зберігання)
Будинок збудований з керамоблоку, утеплений пінопластом (10 см)
Фундамент також утеплений
Встановлені якісні вікна Aluplast
Стан — під чистову обробку (ідеально, щоб зробити ремонт під себе)
Комунікації:
– електрика — 8 кВт
– свердловина
– каналізація — біос...

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова, 23
125 / 48 / 34 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Потічкова
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 3 соток, огороджена. Призначення - під садівництво.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 48 м2, кухня - 34 м2.
Опалення - газовий котел.
Балкони - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: простору кухню, вітальню, санвузол, пральню.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Наявні комунікації: електрика 35 кВт / газ / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку - можливий ремонт під ключ, вдале планування, власне подвіря.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, зупинка гром...

220 000 $
1 000 $/м²
Щаслива
220 / 65 / 15 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку | с. Підрясне | вул. Щаслива–Спортивна
Просторий та повністю облаштований будинок для комфортного життя всієї сім’ї — з власною територією, зоною відпочинку та продуманим простором.
Основні характеристики:
-2 поверхи мансарда
-Ділянка: 6 соток
-2 санвузли
-Гараж — 23 м²
-Тераса — 13 м²
-Балкон — 6 м²
Будинок збудований та заселений з 2012 року, виконаний за дизайнерським проєктом, продається з меблями та технікою.
Територія та відпочинок:
Окрема сауна з електрокам’янкою, бойлером
Зона барбекю: мангал, пічка, коптильня
Літня кухня
Дитячий майданчик батут
Комфорт та комунікації:
-Оптоволоконний інтернет
Відеонагляд та охорона
Централізоване освітлен...

180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова
120 / 90 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$

160 000 $
1 333 $/м²
Потічкова
120 / 90 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 160 000$

170 000 $
919 $/м²
Лесі Українки
єОселя
єВідновлення
185 / 70 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Код об’єкта: 14434.

180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова, 12
120 / 80 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$

130 000 $
1 083 $/м²
Потічкова, 13
120 / 80 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ двоповерхового спареного котеджу
Локація: Підрясне
Площа 120 м2
Планування будинку:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
Комунікації: вода- скважина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел.
1 поверх - водяна тепла підлога.
2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 130 000$

220 000 $
1 000 $/м²
Щаслива
220 / 65 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
вчора
Продаж будинку | с. Підрясне | вул. Щаслива–Спортивна
Основні характеристики:
-2 поверхи мансарда
-Ділянка: 6 соток
-2 санвузли
-Гараж — 23 м²
-Тераса — 13 м²
-Балкон — 6 м²
Територія та відпочинок:
Окрема сауна з електрокам’янкою, бойлером