Топ объявлений Подрясного

110 000 $
595 $/м²
лесі українки
ПРЕМИУМ
185 / 70 / 45 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
вчера
Продам котедж у с. Підрясне з уже оформленим правом власності. Будинок зведений на 80% — достатньо довести ремонт до свого стилю, без зайвих витрат і затримок.
Площа — 185 кв.м, додатково підвал 50 кв.м та гараж. Земельна ділянка 4.5 сотки, за потреби можна розширити ще на 8 соток — гарний варіант для тих, хто хоче більше простору.
У будинку зроблено теплу підлогу на першому поверсі, встановлено котел, заведені всі комунікації: світло, вода, газ.
Локація тиха, але з швидким виїздом до Львова — зручно для життя і роботи.
Код об’єкта: 14434.

180 000 $
1 440 $/м²
Весела
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 48.9 / 12.9 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж котеджу з ремонтом,біля Львова,Підрясне
Площа: 125 м2
Ділянка: 3 сот
Ціна: 180 000$ БЕЗ КОМІСІЇ
Котедж знаходиться у новому сучасному містечку у Підрясному, доїзд з бруківки, закрита територія та відеоспостереження.
Планування першого поверху :
Місце для прихожої, укомплектована кухня з усією необхідною технікою, насосна, санвузол, гардероб та велика вітальня з виходом на заднє подвірʼя.
Другий поверх:
Три ізольовані кімнати та санвузол
Встановлено двофункційний газовий котел з економним споживанням газу. На першому поверсі - тепла підлога по всій площі, на другому поверсі - радіатори та теплі підвіконники.
Свердловина 40 м, септик з переливом (обслуговування не потребує), ел...
179 000 $
1 129 $/м²
Озерна, 5А
158.5 / 100 / 18 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2025 год постройки
вчера
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясне біля Львова
Доїзд до будинку бруківкою, поряд продуктовий магазин. Вулиця закривається на шлагбаум - сторонніх немає
Ділянка 3 сот
Загальна площа будинку: 160 кв.м.
Будинок з ремонтом
Перший поверх: кухня, вітальня, спальня, санвузол
Другий поверх: три спальні і санвузол
На території є технічне приміщення для зберігання.
Автоматичні ворота, паркан.
Є газ - опалення від котла.
Тепла підлога.
Ціна 179000$

180 000 $
1 440 $/м²
Тараса Шевченка
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 50 / 19 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продаж котеджу з ремонтом,біля Львова,Підрясне
Площа: 125 м2
Ділянка: 3 сот
Ціна: 180 000$ БЕЗ КОМІСІЇ
Планування першого поверху :
Другий поверх:
Три ізольовані кімнати та санвузол
Свердловина 40 м, септик з переливом (обслуговування не потребує), електр...
99 900 $
1 249 $/м²
Вербова, 27
80 / 36 / 10 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
вчера
🔥 ТЕРМІНОВО! Будинок біля Львова — заїжджай і живи вже сьогодні 🔥
Продається 4-кімнатний будинок у с. Підрясне (поруч із Fujikura) — ідеальний варіант для сім’ї або вигідної інвестиції.
🏡 Площа будинку: 80 м²
🌿 Ділянка: 6 сотоК
✔️ Усі меблі та техніка залишаються — нічого докуповувати не потрібно
✔️ Спокійне місце, але з швидким доїздом до Львова
✔️ Чудовий варіант як для проживання, так і під здачу
💥 Головна перевага — ви економите час і гроші: будинок повністю готовий до життя!
💰 Ціна: 110 000 $
🤝 Можливий торг для реального покупця
⏳ Не зволікайте — такі пропозиції швидко зникають!
📞 Телефонуйте прямо зараз: [телефон скрыт]— Марта (АН)
180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
1 поверх - кухня, простора вітальня з виходом на терасу, гостьовий санвузол, пральна кімната, передпокій.
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Комунікації: вода- свердловина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$
130 000 $
1 083 $/м²
Потічкова, 13
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
ПРОДАЖ двоповерхового спареного котеджу
Локація: Підрясне
Площа 120 м2
Планування будинку:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
Комунікації: вода- скважина, електрика 32 кВ (3 фази), газ.
Опалення: двоконтурний газовий котел.
1 поверх - водяна тепла підлога.
2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 130 000$

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова, 23
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
2 дня назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Потічкова
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - цегла
Земельна ділянка - 3 соток, огороджена. Призначення - під садівництво.
Загальна площа будинку - 125 м2, житлова - 48 м2, кухня - 34 м2.
Опалення - газовий котел.
Балкони - два.
Санвузли - два.
Перший поверх будинку включає: простору кухню, вітальню, санвузол, пральню.
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна
Наявні комунікації: електрика 35 кВт / газ / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку - можливий ремонт під ключ, вдале планування, власне подвіря.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, зупинка гром...

400 000 $
1 818 $/м²
Потічкова, 23
220 / 100 / 45 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Підрясне, вулиця Потічкова, Львівська область.
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла
Земельна ділянка — 12 соток, огороджена.
Загальна площа будинку — 220м², житлова — 100 м², кухня — 45 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духова, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна, пральна машини, телевізори.
Опалення — газовий котел.
Наявний підігрів підлоги по всьому першому поверху та на другому поверсі в санвузлі.
Балкони — три.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, кухня, вітальня, санвузол, гостьова кімната.
Другий поверх: три ізоль...

130 000 $
1 182 $/м²
Левадна
БЕЗ КОМИССИИ
110 / 45.5 / 28.07 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
2025 год постройки
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ ВІД ЗАБУДОВНИКА
БЕЗ КОМІСІЙ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — село Підрясне, вулиця Щаслива/Левадна , Львівська область
Кількість кімнат — чотири
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — керамічний блок
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — під садівництво (з можливістю переведення під забудову)
Загальна площа будинку — 110 м², житлова — 45.5 м², кухня — 28.07 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Перший поверх будинку включає: три житлові кімнати, два санвузли, гардеробна, кухня - вітальня, котельня
Наявні комунікації: електрика / газ / свердловина / каналізація біосептик
Особливості даного будин...

53 000 $
688 $/м²
Сірка, 43а
77 / 38 / 12 м²
2 этажа
2 сот
3 комнаты
1 нед. назад
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Підрясне, вулиця Сірка
Кількість кімнат - три.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.4 соток. Призначення - під садівництво.
Будинок введений в експлуатацію.
Загальна площа будинку - 77.9 м2, житлова - 38.3 м2, кухня - 12.1 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення - можливість газифікації / електричний котел/ теплові насоси.
Санвузли - два / роздільні.
Перший поверх будинку включає: вхідна зона, вбиральня, кухня з виходом на терасу, вітальня
Другий поверх: 2 житлові кімнати, санвузол.
Наявні комунікації: електрика - 3 фази 15 кВт, свердловина, каналізація -наявні кільця для септику.
Особливості даного бу...

130 000 $
1 040 $/м²
Потічкова
125 / 48 / 34 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
Другий поверх: три ізольовані кімнати, санвузол, гардеробна

110 000 $
1 560 $/м²
Вербова
єОселя
єВідновлення
70.5 / 36.7 / 6 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
вчера
Код об'єкта: 478525. АН "Атланта".
Продаж будинку в Підрясному, вул. Варбова.
Двоповерховий будинок площею 80 м² на ділянці 6 соток із ремонтом, меблями та технікою, все залишається новим власникам
На першому поверсі розташовані простора вітальня, кухня, санвузол та технічне приміщення, на другому — дві спальні та санвузол.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для оренди, зручний доїзд та близька інфраструктура.
Вартість — 110 000$, можливий перерахунок.
За детальнішою інформацією телефонуйте.

170 000 $
919 $/м²
Лесі Українки
єОселя
єВідновлення
185 / 70 / 45 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Код об’єкта: 14434.

220 000 $
1 000 $/м²
вул. Щаслива, 6
220 / 180 / 30 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
вчера
Будинок для сім’ї | Підрясне | Дизайн + повна комплектація
🔹 Опис:
Просторий та повністю облаштований будинок у с. Підрясне — ідеальне рішення для комфортного життя всієї сім’ї поруч із Львовом.
📍 с. Підрясне, вул. Щаслива–Спортивна
▪️ Будинок: 2 поверхи + мансарда
▪️ Ділянка: 6 соток
▪️ 2 санвузли
▪️ Гараж: 23 м²
▪️ Тераса: 13 м²
▪️ Балкон: 6 м²
▪️ Будинок з 2012 року, дизайнерський проєкт
▪️ Продається з меблями та технікою
📌 Переваги:
– Якісне будівництво та продумане планування
– Повністю готовий до проживання
– Власна сауна (електрокам’янка, бойлер)
– Зона барбекю: мангал, піч, коптильня
– Літня кухня
– Дитячий майданчик + батут
– Тиха та затишна територія
🏡 Комфорт та комунікації:...

100 000 $
800 $/м²
Потічкова
БЕЗ КОМИССИИ
125 / 70 / 30 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
вчера
Продається двоповерховий котедж у с. Підрясне (дачний кооператив), лише кілька хвилин від Львова. Ідеальний варіант для постійного проживання або як дача!
Основні характеристики: Загальна площа: 125 м² Кількість кімнат: 3 Санвузли: 2 (на першому та другому поверсі) Перший поверх: коридор, санвузол, простора вітальня
Другий поверх: три ізольовані кімнати санвузол. Електрика: 32 кВт. Вода: власна скважина. Газ.Ціна: 100 000 $ (торг можливий). Без комісії для покупця. Деталі та огляд за телефоном: [телефон скрыт]Роман, АН “Гармонія Простору”

160 000 $
1 333 $/м²
Потічкова
120 / 90 / 15 м²
2 этажа
3 сот
4 комнаты
сегодня
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 160 000$

180 000 $
1 500 $/м²
Потічкова
120 / 90 / 20 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
вчера
Продаж котеджу з ремонтом в Підрясному
Площа 120 м2
Планування:
2 поверх - 3 ізольовані спальні, ванна кімната.
Стеля 2.9 м.
В котеджі виконаний дуже якісний ремонт, в світлих тонах.
Опалення: двоконтурний газовий котел
1 поверх - водяна тепла підлога, 2 поверх - радіатори.
Закрита територія, відеоспостереженя, доїзд асфальтований.
Вартість 180 000$

130 000 $
1 182 $/м²
Щаслива
110 / 46 / 28 м²
1 этаж
6 сот
4 комнаты
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту
Опалення — електричне, газове
Санвузли — два, суміжний
Особливості даного будинку — це наявність тераси, простора огоро...

200 000 $
909 $/м²
Щаслива
220 / 76 / 20 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
2012 год постройки
вчера
Пропоную на продаж будинок у Підрясне 5хв від міста, та 20 хв на авто до центру Львова (р-н Фуджикури), вул. Щаслива- Спортивна, будинок на центральній вулиці. Розвинутий, розбудований район з інфраструктурою, магазини, дит. садок, ставок з зоною відпочинку, майданчиками.
Будинок двоповерховий + мансарда,
2 санвузли. Будинок має гараж 23м2, тераса 13м2, балкон 6м2, також окремо збудована сауна з мангалом, пічкою і зоною кухні. Ділянка 6 соток.
Дитячий ігровий майданчик + батут у дворі. Заїзд з Кільцевої викладений бруківкою. Централізоване освітлення вулиць. Відеонагляд і охорона. Вивіз сміття. Інтернет-оптоволокно.
Телефонуйте за деталями.
Все коттеджные городки